з 09:00 до 21:00

Дитячі горщики і сидіння

Обрати горщик для малюка здається простим завданням. Проте малюкові може не сподобатись аксесуар і тоді він відмовиться його використовувати. Та, навпаки, комфортний і привабливий горщик буде завжди радо застосовуватись за призначенням.  

Проте не варто обирати надто екзотичні вигадливі форми, велику кількість прикрас та малюнків. Такі моделі здаються милими, але не є надто функціональними. Чим простішим буде оформлення, тим кориснішим буде сам аксесуар.

Види дитячих горщиків

Привчати до горщика дитину починають з моменту, як вона навчилась сидіти. Важлива умова успіху у цій справі – відсутність тиску з боку дорослих, а також комфорт і дизайн-складова горщика.

Найпоширенішими видами є:

  • Класичний горщик. Має звичайну круглу форму без додаткових елементів.
  • Стільчик. Найбільш комфортна, анатомічна модель для дитини. Важливо, щоб вона мала гладку обтічну форму, без зазорів і гострих елементів – для безпеки дитини.
  • Сидіння на унітаз. Встановлюється просто на доросле сидіння. Найбільш вдало ця модель підійде для дитини 4-5-річного віку. Молодшим дітям додатково знадобиться спеціальна сходинка, щоб підійматися.
  • Дорожній горщик. Компактний і легкий він вдало підійде для використання в подорожах, на прогулянках та поїздках на природу. Серед дорожніх моделей є надувні, розкладні варіанти та спеціальні сидіння на унітаз.
  • Трансформер. Модель вирізняється тим, що він змінюється разом із зростанням малюка. Такий горщик може розкладатись і трансформуватись у сходинку та сидіння для унітазу.

Різниця горщиків для хлопчиків і дівчаток

Побутує думка, що горщики для хлопчиків і дівчаток не можуть бути однаковими. Для дівчаток добре підходить звичайний круглий горщик, на якому можна сидіти, зсунувши ніжки. Для хлопчика горщик повинен бути у формі сідла, щоб ніжки були розставлені. 

Насправді ж немає принципової різниці і така відмінність зовсім не обов’язкова.

Комфорт та безпека

Горщик має бути зручним і безпечним. Для цього аксесуар повинен відповідати ряду критеріїв:

  • широкий отвір;
  • стійкість, особливо, якщо дитина не може всидіти на одному місці;
  • наявність кришки;
  • спинка-опора.

Найкращі ціни на дитячі горщики

В МТА можна купити дитячий горщик з функціоналом, який відповідає вашому запиту за ціною від 299 грн.