з 09:00 до 21:00

Джерело безперебійного живлення

- 20000 ₴
Відгуки про товари

Хотілося б щось менше по габаритам із чистою синусоїдою для дому проте і такий варіант цілком достойний.

user

Якість останнім часом цих УПСів Schuko 600АР, 800АР (на звичайну розетку ззаді) різко впала.

user

Краще не переплачувать і взяти версію 800A (без USB), так як USB все рівно робить з глюками.

user

Производитель является качественным, много раз покупали и другие модель, от них, все отлично. Батареи меняем часто, проблем с этим нет. Размеры не большие, для офиса то что нужно. Автономная работа через пол года заметно садится. Но дума. это у всех так

user

Отличный ИБП за адекватные деньги. За пол года эксплуатации не возникло ни одного вопроса, подключено два сервака. Брал специально эту серию прозапас, т.к. у него есть возможность подключения внешних аккумуляторных блоков. Ещё приятный момент - он тихий.

user

Если для вас не важен шум, то этот ИБП хороший выбор

user

Домашний УПСник с одной батареей внутри. Тянет 470В. Есть фильтр телефонной линии. Есть встроенный стабилизатор. И подключение к ПК для мониторинга и записи данных. + Пять лет гарантии от производителя.

user

Джерело безперебійного живлення, або Uninterruptible Power Supply (UPS) – це пристрій, призначений для вирівнювання коливання струмів у мережі та короткочасного постачання техніки електроенергією.

UPS з акумуляторною батареєю дає можливість зберегти дані у випадках різкого перепаду напруги, повного відключення електроенергії, високовольтних імпульсних перешкод тривалістю 10-100 мілісекунд, відхилення частоти струму більш ніж на 3 Гц тощо. 

Перелічені несправності можуть стати причиною пошкодження побутової електротехніки, згоряння комп’ютерного  обладнання, його комплектуючих тощо. Захистити техніку можна за допомогою джерела безперебійного живлення. Цей пристрій значно знижує ризики, пов'язані з коливаннями струму в мережі та забезпечує автономну роботу обладнання впродовж певного часу – для безпечного відключення.

Як обрати джерело безперебійного живлення

Якість та продуктивність ДБЖ визначають такі характеристики:

  • тип пристрою;
  • потужність, яка вимірюється в вольт-амперах, або в ватах;
  • час автономної роботи;
  • час зворотного перемикання ДБЖ на акумулятор і назад;
  • наявність фільтрації, яка пригнічує імпульсні коливання напруги в мережі.

Типи безперебійників

UPS-и поділяються на 3 різновиди, кожен з яких має індивідуальні особливості, переваги та недоліки. 

  • Офлайнові UPS (резервні) – пристрої, які в разі стрибка напруги здатні організувати живлення комп'ютера через батарею джерела безперебійного живлення. Ці моделі мають просту конструкцію і невисоку вартість, тому й користуються популярністю. Проте вони швидко виходять із ладу, якщо працюють в умовах постійних перепадів напруги. Час їх спрацьовування, як правило, перевищує 10 мілісекунд, тому для захисту дорогого обладнання з низьким допуском можливого коливання електроживлення краще обрати більш сучасну модель.
  • Інтерактивні. Відрізняються від резервних ДБЖ наявністю стабілізатора напруги. Цей момент забезпечує безперебійність електроживлення навіть за істотних коливань вхідної напруги, без переходу на живлення від акумулятора. Така схема роботи скорочує швидкість перемикання на вторинне джерело живлення і збільшує термін служби батареї. Інтерактивний UPS – це оптимальний вибір для захисту домашнього комп'ютера. 
  • Онлайнові UPS (з подвійним перетворенням). У цих пристроях змінний струм із зовнішньої мережі перетворюється в постійний, а потім знову в змінний. Безперебійник фільтрує всі перешкоди в мережі і стабілізує вихідну напругу. Онлайнові UPS-и є найефективнішими і найдорожчими ДБЖ. Їх, як правило, використовують в банках, технологічних офісах, наукових лабораторіях тощо. 

Потужність

Залежно від потужності, ДБЖ бувають кількох типів:

  1. до 1000 ВА (вольт-ампер) – використовуються для захисту домашніх персональних комп'ютерів;
  2. від 1000 до 5000 ВА – призначені для захисту серверів і локальних мереж;
  3. більше 5000 ВА – застосовуються для захисту великої кількості пристроїв одночасно.

Щоб розрахувати оптимальну потужність джерела безперебійного живлення необхідно до реальної потужності комп’ютера додати 20-30% на випадок апгрейду. До отриманого числа слід знову додати близько 30%, адже ДБЖ не варто навантажувати більше ніж на 80% від гранично допустимого значення. 

В інтернет-магазині МТА представлені джерела безперебійного живлення від провідних виробників, що враховують різноманітні потреби і вподобання. А наші менеджери допоможуть обрати модель з оптимальним балансом ціни й функціональності

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових