10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Флеш-память USB

- 100 ₴
- 20 ₴
Відгуки про товари

Важко вимагати від флешки 128 Гб за 300 гр чогось хорошого. Але єдина і суттєва претензія до виробника - в заявленій швидкості запису.

user

Стандартна робоча конячка. Я подібними вже не вперше користуюся -- ще наче не підводили. Корпус -- пластик, не найшвидша ні на читання ні на запис -- але і не найповільніша. Не мініатюрна, але і не здоровенна. Дешева але і не нонейм.

user
user

Не дорога флешка. 32 Гб хороша ємність. Без ковпачка - не загубиться. Є кріплення для шнурочка, можна закріпити до ключів. Прикольний металевий колір.

user

Флешка маленького объёма, с интерфейсом USB 2.0 и соответственно низкими скоростями, поэтому полностью её заполнил файлами почти за час записи. Флешка сгодится, например, для сбрасывания на неё офисных файлов, документов, таблиц...Корпус - классический обычного размера, твёрдый белый пластик, можно назвать качественным. Колпачок сидит плотно. Светодиодный индикатор установлен в торце. Маленькое отверстие для шнурка/ кольца ключей есть. Реальный объём - чуть больше 14 Гб.Скорости: линейного чтения - 25 Мб/с,линейной записи - до 10 Мб/с,случайного чтения и записи блоками по 4 Кб - до 0,5 Мб/с.Флешка нестабильна при записи большого файла (HD-фильма), и скорость проседает в 2 раза.Нагрев при длительной записи совсем небольшой.В целом, флешку могу рекомендовать.

user

Звичайна бюджетна флешка. Приємна на дотик, зручний ковпачок.

user

В целом флешка не плохая, но Crystaldisk mark показал два параметра скорость - 0 (NTFS),а программа AS SSD Benchmark вовсе зависает во время теста. При копировании на флешку разных типов файлов, проблем не обнаружил.

user

Большой объём флешки, за не большую цену, флешки падают в цене и можно за прежнею цену взять большего объёма. Теперь уже 128гб не роскошь. Порадовала скорость чтения. А вот скорость записи при таком объёме могла быть в два раза выше. При долгой записи флешка хорошо так греется. Не знаю что будет если сразу записать 120 гб.

user

флешка не на 64 а 57.7, різниця 6 гігабайт!!!!!! це нормально?

user

Яркая быстрая флешка маленького объёма, с интерфейсом USB 3.0, от известного европейского производителя.Флешка сгодится, например, для сбрасывания на неё любых файлов, документов, таблиц, фото, но небольшого объёма.Корпус - классический обычного размера, твёрдый оранжевый пластик, в целом без претензий - качественный. Колпачок сидит плотно. Светодиодный индикатор красного цвета установлен в торце. Маленькое отверстие для шнурка/ кольца ключей есть.Реальный объём - ок. 14,5 Гб.Скорости: линейного чтения - до 90 Мб/с,линейной записи - 18 Мб/с,случайного чтения и записи блоками по 4 Кб - до 1 Мб/с.Флешка нестабильна при записи большого файла (HD-фильма), и скорость просела почти в 2 раза.Нагрев при длительной записи несущественный.Учитывая её плюсы, флешку рекомендую.

user

Що таке флешка? Це спеціальний пристрій для збереження та переносу електронної інформації. Переважно флешки підключаються до пристроїв за допомогою стандартного usb, але останнім часом набули популярності моделі з micro usb інтерфейсом. Флешка такого формату використовується для підключення до планшета, або телефона. Чим ще відрізняються флешки ви можете прочитати нижче.

Чим відрізняється одна usb флешка від іншої?

Ціна - це неєдине чим може відрізнятися одна флешка від іншої. До того як купити собі флешку варто звернути увагу на такі характеристики:

  • Виробник флешки. Якщо ви бажаєте щоб ваша нова флешка працювала довго та якісно, то варто купити usb флешку від відомого виробника. Наприклад Kingston, Transcend, або Silicon Power;
  • Швидкість запису флешки. Від цього показника залежить швидкість з якою буде записуватися інформація на флешку. Для комфортного використання підійде флешка зі швидкістю запису від 6 Мб/с;
  • Швидкість зчитування флешки. Цей показник впливає на швидкість з якою інформація зчитується з флешки на пристрій. Буде доречно купити usb флешку зі швидкістю зчитування від 10 Мб/с;
  • Матеріал флешки. Матеріал з якого виготовлена флешка може бути різний: пластик, метал, навіть гума. Яку вибрати залежить тільки від ваших уподобань;
  • Дизайн usb флешки. Що тільки не вигадують виробники флешок для того щоб привернути увагу клієнтів. Флешка у вигляді брелока, різних фігурок, жіночі моделі з камінчиками та водонепроникні - все це ви з легкістю можете купити на нашому сайті.

Де купити флешки?

В інтернет магазині MTA.UA ви знайдете флешки ціна яких вас приємно здивує. Купити флешку від відомих виробників по вигідній ціні просто. Для цього вам лише треба подзвонити нам і ми допоможемо підібрати флешку за вашими побажаннями. Ми доставляємо флешки по всій Україні (Чернівці, Львів, Дніпропетровськ, Одеса, Рівне, Київ, Харків, Тернопіль, Житомир, Вінниця, Луцьк, Кіровоград та інші міста). Купуйте usb флешку в інтернет магазині MTA.UA