з 09:00 до 21:00

Генератори

- 11000 ₴
- 14600 ₴
- 9800 ₴

Постійно стикаєтесь із відключенням електрики в будинку або на дачі? Генератор вирішить цю проблему. Він не тільки захистить електричні прилади, а й збереже нерви. Головне вибрати модель, яка буде повністю відповідати вашим вимогам. І ми вам в цьому допоможемо!

Принцип роботи

Електричний струм виникає в дроті, який рухається по магнітному полю. Для цього використовується двигун внутрішнього згоряння та альтернатор. Перший створює крутний момент, а другий — перетворює його в струм. Альтернатори бувають:

  • синхронними. Здатні живити навіть високочутливі електричні прилади. Наприклад, генератор Karcher PGG 3/1 виробляє стабільну напругу з 5% відхиленням, але вимагає регулярного сервісного обслуговування;
  • асинхронними. Не можуть забезпечити стабільні 220 В, хоча й не вимагають ніякого догляду. Мають більш компактну конструкцію та ідеально підходять для зварювальних апаратів.

Вид палива

Найпоширенішими моделями вважаються дизельні та бензинові. Перші відрізняються економічністю, довговічністю, а також дешевим видом палива. Серед недоліків варто відзначити високу вартість, хоча за рахунок дешевого палива ціна окупається. Ще один недолік — високий рівень шуму: понад 80 Дб. Краще трохи переплатити та взяти агрегат в шумопоглинальному кожусі, який знижує шум до 50-40 Дб. Бензинові моделі компактні, менш гучні та доступні в ціні. Однак ресурс бензинового двигуна менший в порівнянні із дизельним.

Потужність

Перед тим, як купити електростанцію, варто порахувати потужність всіх електроприладів, які будуть працювати від електростанції одночасно. До отриманої цифри слід додати 20%, адже загальний рівень навантаження на генератор не повинен перевищувати 80%.

Для походів на природу відмінно підійде невелика модель потужністю до 2 кВт. Щоб комфортно відчувати себе на дачі в вихідні, досить придбати апарат на 5 кВт. Якщо ж ваш будинок потребує основного джерела живлення, то варто розглянути агрегати потужністю на 30 кВт.

Тип старту

Існують 3 види запуску:

  • ручний. Для запуску необхідно різко потягнути за шнур стартера. Часто можна зустріти в апаратах невеликої потужності — до 5 кВт, оскільки завести потужні пристрої майже неможливо ручним способом;
  • електростарт. Щоб запустити пристрій, достатньо повернути ключ запалювання;
  • автозапуск. Електростанція сама включається при відсутності напруги й вимикається, коли вона з'являється.

Зверніть увагу, що автоматичний апарат необхідно встановлювати в приміщенні, адже якщо температура буде нижче +5 автозапуск може не спрацювати.

Додаткові критерії вибору електростанції

Важливим критерієм при виборі пристрою є об'єм паливного бака. Тут все елементарно — чим більше бак, тим довше пропрацює пристрій на одній заправці, габарити, відповідно, теж збільшаться.

Ще один критерій — система охолодження. Вона може бути повітряною або рідинною. Другий варіант ефективніший, хоча коштує дорожче.

Обов'язково потрібно дивитися на наявність захисту від перенапруги та короткого замикання. Він значно подовжить експлуатаційний термін моделі і дозволить уникнути раптових несправностей.

Уже вирішили придбати автономне джерело живлення? Тоді обов'язково ознайомтеся з асортиментом МТА. У нашому інтернет-магазині можна не тільки знайти все необхідне, але й отримати професійну консультацію від менеджерів. А ще — ставши учасником програми лояльності ви можете отримувати на свій рахунок кешбек після кожної покупки. Ми вас чекаємо!

 

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових