з 09:00 до 21:00

GPS-трекери

Відгуки про товари

Купила батькам брелки, вони дуже задоволені, Система спрацьовую одразу.

user

Приятно удивлён, думал будет только по квартире звуковой поиск. Но отправив метку "на прогулку" убедился, что метка регулярно находится через другие устройства Samsung и сообщает мне своё местоположение.

user

Ух ти! Прикольна штука. Я вже знаю, що подарую мамі на День народження, яка завжди губить свої ключі))

user

виходить набагато вигідніше купувати 4 таги, тим більше, що одним точно не обійдешся

user

Я використовую цей трекер як брелок для ключів, дуже звикла, що він прикріплений до зв'язки. Тепер не хвилююсь, що загублю

user
user

Турбота про безпеку автомобіля, домашніх вихованців, близьких людей – природне прагнення будь-якої людини. Існує багато способів захисту, один із ефективних – контроль місцезнаходження об'єктів. Однак, перш ніж купити GPS трекер, необхідно вивчити їх 

Як це працює?

Майже кожна модель має стандартну комплектацію – приймач супутникового типу та модем. Це допомагає визначати координати об'єкта й передавати дані на телефон власника чи окремий сервер в інтернеті. Комунікація здійснюється за допомогою супутникового або стандартного стільникового зв'язку. Деякі моделі можуть передавати інформацію за допомогою Bluetooth (наприклад, GPS трекер Samsung Galaxy SmartTag). У більшості випадків, в комплекті з трекером іде SIM-карта.

За допомогою трекінгу можливо:

  • стежити за маршрутом автомобіля в реальному часі;
  • контролювати місце перебування дітей, домашніх тварин;
  • спостерігати за переміщенням вантажу.

Часто трекери обладнані додатковими можливостями, а іноді й зовсім грають роль іншого пристрою. Наприклад, GPS трекер Gelius Pro має вигляд звичайного дитячого годинника, який дитина може носити кожен день, не здогадуючись, що його місце перебування відоме батькам.

Популярні види

Оскільки трекери транслюють інформацію на телефон, ноутбук чи планшет, існують декілька технологій передачі даних, крім стандартної GPS:

  • ГЛОНАСС/GSM. Такі трекери працюють тільки в зоні покриття мережі GSM і здатні передавати дані про місцезнаходження за допомогою СМС;
  • ГЛОНАСС/GSM/GPRS. Комунікація здійснюється через інтернет, тому є можливість контролювати переміщення об'єкта в режимі реального часу. За відсутності покриття, дані накопичуються у внутрішній пам'яті та передаються пізніше;
  • ГЛОНАСС/RF. Інформація передається по радіоканалах. Інтернет-мережа не потрібна, але радіус дії пристрою не перевищує 40 км. Такі пристосування коштують трохи дорожче.

Живлення, в основному, здійснюється від вбудованого акумулятора. Яскравий приклад – Baseus T3 з батареєю, місткістю 80 мАг, якої цілком вистачає на 1 годину роботи. Також зустрічаються моделі, що працюють від електромережі автомобіля.

За принципом спрацьовування маяки діляться на:

  • періодичні;
  • асинхронні.

Перші активуються із визначеною періодичністю, наприклад, один раз на добу. Другі можуть прокидатися залежності від події (об'єкт почав рух, спрацював датчик удару) чи по команді.

Перед покупкою пам'ятайте, що кожен пристрій може мати додаткові функції. Вбудований мікрофон, акселерометр, функція SOS, геозони – це далеко не весь список технологій, адже виробники постійно покращують вже наявні моделі, а також винаходять нові технології стеження.

Особливості маяків Airtag

Завдяки компактним розмірам, пристрої прикріплюються до ключів, рюкзака й, навіть, домашніх вихованців. Додаток «Локатор» дозволяє побачити точні координати потрібної речі на карті. Якщо ж ви забули, скажімо, рюкзак в спортзалі чи на пляжі, функція «Мережа локатора» під'єднає до пошуку мільйони користувачів iPhone, iPad, Mac. Вони допоможуть знайти предмет, а ваша конфіденційність буде залишатися під захистом.

Втрачений маячок можна у віддаленому форматі перевести в режим «пропажі». Тепер, якщо GPS трекер Apple Airtag буде виявлений чужим пристроєм, підключеним до мережі, ви отримаєте повідомлення.

Не економте на безпеці!

У МТА ви можете вибрати маячок для будь-яких цілей. Ми відповімо на всі запитання, та оперативно доставимо девайс. Більш того, гнучка система знижок дозволить придбати GPS-трекер (автомобільний та персональний) за найвигіднішою ціною. Дійте!