з 09:00 до 21:00

Кавомолки

Хіт
}

Відгуки про товари

Якісна кавомолка. мені сподобалось, що можна робити помол дрібнішим і більшим

user

Хороший товар за небольшую цену. Для помола кофе на 2-3 человека, несколько раз в неделю - то, что надо.

user

Пользуюсь несколько месяцев, впечатления положительные. Быстро мелет, особенно сахар в пудру за 3сек и готово, с кофе нужно немного подождать, около 10-20сек, но качество измельчения отличное.Одним утром пробую включить, не работает, подумал поломалась уже, но только прочитав внимательно инструкцию понял, что кофемолка не начнет молоть, если крышка недозакрыта хоть на милиметр, в этом ее единственный минус, а так все четко. Рекомендую к покупке.

user

Хороша річ,змелює багато зразу,не довоиться постійно домолювати

user

Купляв для помолу під фільтр-каву. Користуюсь вже близько двох тижнів. Є настройка кількості кави і ступіню помолу, але толку від цього небагато, тому що каву вона меле жахливо. Є всього три ступені, для фільтр-кави підходить другий, але нижні зерна вона перебиває в пилюку, а верхні залишаються не змеленими. В процесі роботи ніяк потрясти не можна через особливість конструкції - мотор вмикається натисканням кришки, а коли знімаєш руку то таймер помолу збивається. Коли засипаєш такий помол в фільтр - вода просто не тече, а зверху плавають куски неперебитої кави.Конструктивно дуже багато зазорів всередині робочого відсіку і коли відкриваєш кришку - помол з кришки розсипається просто скрізь - на корпус, на руки, поза чашою з ножами. Дзвонив в офіційний сервісний центр, там мені нахамили, навіть не встиг пояснити в чому проблема. В кінці-кінців сказали принести кавомолку, щоб вони мені показали як правильно молоти кавуДо цього в мене була кавомолка - якийсь дешевий Сатурн за 350грн, який чудово молов каву, сухі приправи і крупи, легко чистився і прослужив років 7Прикріплюю фото з фільтром і залитою кавою. Якість помолу можете самі оцінити - це середній помол на 4 чашки

user

Не берусь судить стоит ли этот девайс своих денег, но его стоит купить, если нужен свежий (автоматический!) помол зерен до желаемой кондиции. Я доволен, что купил!

user

Взяв на заміну Bosch, відмінна якість. Час покаже, Bosch вийшла з ладу через півроку.

user

Електрична кавомолка - компактний пристрій, за допомогою якого кавові зерна перетворюються в порошок.

Все електрокавомолки діляться на дві групи:


  • ротаційні або ножові;
  • жорнові. Ротаційні моделі обладнуються ножами, встановленими на дні ємності, в яку завантажуються зерна. Ножі, обертаючись, подрібнюють зерна, причому на інтенсивність впливає тривалість процесу. Недолік таких пристроїв - не дуже рівномірний помел. Жорнові кавомолки працюють інакше. Зерна перетіраются між жорнами, відстань між якими можна регулювати - від нього залежить ступінь помелу.

На що звернути увагу при виборі електрокавомолки?

Важливі параметри:

  • обсяг завантаження зерен;
  • можливість регулювати ступінь помелу;
  • число ступенів помелу;
  • наявність резервуара для кавового порошку.

В інтернет-магазині MTA.UA ви можете купити електричні кавомолки за вигідною ціною з доставкою по Москві й іншим регіонам Росії. У каталозі представлена ​​продукція, De Longhi, Bork, VITEK і інших популярних торгових марок.

Електричні кавомолки в інтернет-магазині MTA.UA представлені широким асортиментом пристроїв. Електричні кавомолки легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.