з 09:00 до 21:00

Клавіатури: A4Tech

- 100 ₴
Безкоштовна доставка
- 300 ₴
- 200 ₴
Відгуки про товари

Клава ні про що, своїх грошей зовсім не коштує. В ролі клави дешеві грн за 200 зроблять цій фору на ура. Користуюсь цим рік працювати на клаві огидно просто. Як би не виставляв натискування або чіпляються сусідні клавіші або будуть пропуски букв, Тест після набору на цій клаві потрібно постійно повторно вивіряти. Це жах.

user

Это гибридная мембранка а не механика. Даже на офиц сайте описывается техпроцесс. Только честно об этом указывают 2 из 10 продавцов. Большая часть указывает либо мембранку, либо механику. таким образом вводя в заблуждение покупателя. Минус 1 звезда именно об этом.

user

і в іграх і в інших програмах працює добре, краска також тримається гарно

user

Шукав маленьку і ця підійдшла, бо має окремі функціональни (F1... F12) та навігаційні (Home, End, PgUp, PgDn) клавіші. На ноуті не міг працювати бо навігаційні та функціональні клавіші були поеднані, а переключати через Fn ще тримаючи декилька інших (CTRL, Shift, Alt) було дуже важко.

user

По сравнению с прошлым поколением изменилось тактильная отдача при нажатии кнопок. Стало лучше. Добавили сканер отпечатка пальцев.

user

для мака безальтернативное решение

user

Немає чого казати про товар. Я думаю той хто купує знає, що робить і для чого воно їм :)

user

Відмінна клавіатура, за свої гроші та поготів. Тактильність клавіш оптимальна для мембранного типу клавіатур, для любителів механічних "друкарських машинок" або ножичних ноутбучних клавіатур, звичайно, буде не те. Одна з небагатьох білих повнорозмірних бездротових клавіатур. Зв'язок тримає добре, добиває навіть на відстані 5 метрів через стінку.

user

Красивая клава, классно звучит, приятная. Клавиатура действительно качественная и играть на ней можно.

user
user
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових