з 09:00 до 21:00

Килимки для фітнесу

Килимок для різних видів спортивних занять призначений не лише для комфортного виконання вправ, але й відповідає за безпеку людини, забезпечує її стійкість під час активних рухів.

Якісний килимок для вправ захищає від одержання травми і запобігає ковзанню. Це дозволить максимально ефективно провести тренування, безпечно виконати будь-які види спортивних активностей і розтяжок.

Навіщо потрібен килимок для занять спортом

Дехто вважає, що для занять йогою можуть підійти звичайні туристичні килимки, покривало чи рушник, але це омана. Тільки спеціальний спортивний інвентар забезпечить комфортні, безпечні заняття. Адже має хороше зчеплення з будь-якою поверхнею, це запобігає ковзанню під час виконання складних асан. Килимок зі спіненого полімеру знизить тиск на колінні суглоби, а під час розслаблення не дасть замерзнути від холодної поверхні.

Різновиди килимків для занять спортом

Килимки для вправ бувають різних форм і розмірів для різних типів тренувань:

 • Для пілатесу – мають бути міцними і мати щонайменше 1,5-сантиметрову товщину. На відміну від килимків для йоги, моделі для пілатесу не дуже клейкі, а після використання їх можна легко протерти.
 • Для йоги – виготовлені з полівінілхлориду, бавовни, гуми. Вони клейкі і міцно тримаються на твердій поверхні. Складаний гімнастичний килимок для йоги дуже зручний у транспортуванні і не займає багато місця вдома.
 • Для фітнесу – мають товщину не менше 1,5 сантиметрів і близько 1,5 метрів довжини. Використовуються для вправ з пресу, скручувань, розтяжки тощо. Килимки для фітнесу поглинають удари і забезпечують амортизацію. Вони виготовлені з полівінілхлориду і легко чистяться.
 • Для спортивної гімнастики – професійні вироби, які, зазвичай, мають більшу товщину і використовуються у спортивній гімнастиці та інших видах спорту. Ці килимки доволі товсті, щоб поглинати удари, які можуть пошкодити коліна, щиколотки, шию і хребет.
 • Для бойових мистецтв – виготовлений зі спеціальної піни та має товщину близько 12 см. Ці килимки призначені для хорошої амортизації під час вправ високої інтенсивності.

Догляд за килимком

Щоб продовжити термін служби виробу, потрібно дотримуватися кількох простих правил:

 • не займатися у взутті;
 • не прати в машині;
 • не використовувати агресивні миючі засоби;
 • для очищення застосовувати чисту воду і вологу ганчірку;
 • сушити на свіжому повітрі в розгорнутому стані;
 • не перегинати килимок та не зберігати у вигляді рулону.

Де купити килимок для фітнесу

Ідеальний килимок для фітнесу повинен бути досить товстим та амортизуючим засобом, щоб захистити від твердої поверхні та дозволити ефективно виконувати тренування. Найбільш вдала товщина – 1,5 сантиметра. На такому килимку можна виконати будь-яку вправу, не втрачаючи рівноваги. 

Хорошою ідеєю є обладнання свого тренувального простору кількома моделями: більш щільний килимок для тренувань з високою інтенсивністю, тонкий протиковзкий мат для практики асан, йоги або пілатесу.

Інтернет-магазин МТА пропонує килимки для занять різними видами спорту. Через зручні фільтри ви можете обрати найбільш вдалу модель та впевнено і безпечно продовжувати тренування.