10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Маршрутизатори (Роутери)

- 900 ₴
Відгуки про товари

все залежить від потреб. мої повністю задовільняє

user

Аптайм вже 42 дні, жодного глюку, прості швидкі налаштування (але якщо "швидкі" налаштування через якусь причину не запрацюють то ручна настройка вже не така проста), зручний андроїд додаток для роутеру теж приємна річ.

user

Роутер, просто сказка, всё, летает просто мне очень нравится Вообще это высота! Спасибо.

user

Рекомендую до покупки. Взагалі не висне, не глючить, не гріється, виконує свої функції - що ще треба для роутера? Поставив і забув. Швидка роздача, пропускає навіть через декілька стін, усе подобається. Виглядає найбільш привабливо, порівняно зі своїми конкурентами)

user

Маршрутизатор понравился. Работает и выглядит хорошо. Скорость передачи высока, подходит для использования с гигабитным интернетом и оптиволокном. Доставили очень быстро и прямо домой, за доставку дополнительных комиссий нет.

user

питання «мертвих зон» у домашній мережі закрите

user

Купував для квартири. Проблему з покриттям сигналу віддалених кімнат вдолось вирішити. Виявилось, точки не однакові, є головна і другорядна. На другорядній точці швидкість інтернету обрізається на відсотків 20 у моєму випадку, але це краще, ніж не мати сигналу зовсім.

user

Эта система стала спасением для нашей семьи. Так как предыдущий роутер не справлялся с нагрузками, да и на весь дом его не хватало, а TP-LINK Deco M5 обеспечил непрерывной связью в каждом уголке. Сразу два передатчика в комплекте дали возможность равномерно распределить нагрузку, когда перехожу и комнаты в комнату, автоматически переключаюсь на лучший сигнал. И еще одним важным фактом является родительский контроль. С помощью этой функции, всего лишь подключившись по блютуз к маршрутизатору, могу включать или отключать подачу интернета, чтобы детвора вовремя ложилась спать.

user

Стандартний роутер для інтернету, працює. Без зайвих "функцій". Для квартири те що треба , покриття добре.

user

Рекомендую цей роутер тим хто має велику квартиру, кутову квартиру або товсті стіни. Дві башні роутеру якісно покривають всі кімнати кутової квартири площею 62 кв м на частоті 5Ghz. Стабільна швидкість 500 мегабіт на секунду.

user

Стандарти Wi-Fi в роутерах: який швидше?

Вибір роутера, в першу чергу, повинен керуватися підтримкою тих самих стандартів Wi-Fi, які підтримує ваш телефон, телевізор, планшет чи ноутбук. Починаючи з 2014 року, виробники мобільних девайсів почали оснащувати їх підтримкою новітнього стандарту 802.11ac. Він забезпечує в три рази більш швидку передачу «по повітрю», ніж його попередник стандарт 802.11n.

Теоретично максимальна швидкість пристроїв, що підтримують 802.11ac, - 1300 Мбіт/с. Але теорія, зазвичай, рідко співпадає з практикою: реальна швидкість істотно нижче і залежить від кількості антен у приймаючого девайса. Так, у смартфонів одна антена, і для них межею є 200 Мбіт/с. У планшетників і ноутбуків антен дві, тому на них фільм скачається з більшою швидкістю, якщо ви завантажуєте його з домашнього медіа сховища або з інтернету з підключенням Gigabit Ethernet. Якщо ж ви отримуєте від провайдера стандартні 100 Мбіт/с, то розігнатися більше ніяк не вийде. Хоча 100 Мбіт/с - набагато краще, ніж жалюгідні 20 Мбіт/с, які більш типові для стандарту 802.11n.

Дальність дії роутера: як пробитися крізь стіни?

Порахувати стіни - друге, що потрібно зробити, вирішуючи питання, який роутер купити. Кожна перешкода на шляху сигналу зменшує його силу, особливо залізобетонні стіни. У кімнаті, яку відокремлюють від приміщення з роутером ванна і ще одна кімната, сигнал буде дуже слабким. Що значить слабкий? Ні, не просто одна смужка замість чотирьох. Слабкий сигнал доносить менше інформації до приймаючого пристрою, тобто швидкість завантаження на вашому смартфоні буде гнітюче низькою, незважаючи на модний 802.11ac.

Для комфортного користування інтернетом в такому випадку краще встановити по роутеру в найвіддаленіших кімнатах (чи додатково точку доступу). При цьому не обов'язково ганятися за перевагами стандарту 802.11ac: поблизу маршрутизатора прийом по стандарту 802.11n буде відмінним. Таке рішення може виявитися більш економним, ніж покупка одного потужного роутера.

Зупинившись на останньому варіанті, вибирайте апарат з 3-4 знімними антенами . Це дозволить встановити більш потужні антени, якщо заводські виявляться недостатньо продуктивними.  Роутери з підтримкою 802.11ac і 802.11n здатні передавати сигнал в частотних діапазонах 2,4 Гц і 5 Гц. Останній покращує швидкість з'єднання, проте має меншу дальність дії.

КУПИТИ РОУТЕР ASUS НА MTA.UA В ЛЬВОВІ, КИЄВІ, ЧЕРНІВЦЯХ ТА ОДЕСІ.

Купуйте цифрову техніку в інтернет-магазині mta.ua. Для швидкого підбору необхідного товару ви можете скористатися фільтрами на сайті або звернутися по допомогу до менеджера. Оплата може здійснюватися готівковим або безготівковим  методами. Отримати товар можна самостійно в наших магазинах або замовити доставку до львова, харкова,  дніпропетровська, одеси, києва та інших міст україни новою поштою.