з 09:00 до 21:00

Маршрутизатори

- 400 ₴
- 150 ₴
- 300 ₴
- 2200 ₴
- 300 ₴ Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
- 150 ₴
Безкоштовна доставка
- 450 ₴
Безкоштовна доставка
Безкоштовна доставка
- 2000 ₴
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

Аптайм вже 42 дні, жодного глюку, прості швидкі налаштування (але якщо "швидкі" налаштування через якусь причину не запрацюють то ручна настройка вже не така проста), зручний андроїд додаток для роутеру теж приємна річ.

user

Маршрутизатор понравился. Работает и выглядит хорошо. Скорость передачи высока, подходит для использования с гигабитным интернетом и оптиволокном. Доставили очень быстро и прямо домой, за доставку дополнительных комиссий нет.

user

Чудовий маленький пристрій, який добре керує внутрішньою домашньою мережею та інтернет-трафіком.

user

Эта система стала спасением для нашей семьи. Так как предыдущий роутер не справлялся с нагрузками, да и на весь дом его не хватало, а TP-LINK Deco M5 обеспечил непрерывной связью в каждом уголке. Сразу два передатчика в комплекте дали возможность равномерно распределить нагрузку, когда перехожу и комнаты в комнату, автоматически переключаюсь на лучший сигнал. И еще одним важным фактом является родительский контроль. С помощью этой функции, всего лишь подключившись по блютуз к маршрутизатору, могу включать или отключать подачу интернета, чтобы детвора вовремя ложилась спать.

user

Отличный девайс по заявленным параметрам, но что то с платформой, достаточно простой конфиг - пару VLAN`ов через коммутационный чип бегают, несколько pppoe входящих линий, парочка простых по DHCP, трафик коммутируемый в среднем 400.....1500мбит/с, маршрутизируемый до 300, может вывалится в любой момент без каких-либо записей в лог и создания autosuppout.

user

Стандартний роутер для інтернету, працює. Без зайвих "функцій". Для квартири те що треба , покриття добре.

user

Быстрая установка. Удобное приложение для настройки.

user

Хороший роутер. Простий в використанні. Установка-настройка зайняла меньше 5хв.

user

Малий та швидкий роутер. Стабільно працює. Гарне покриття на приватну будівлю в два поверха в 80 кв. м. Коли купував то брав як тимчасовий варіант. Але налаштував і забув. Працює. Що щє треба

user

Рекомендую цей роутер тим хто має велику квартиру, кутову квартиру або товсті стіни. Дві башні роутеру якісно покривають всі кімнати кутової квартири площею 62 кв м на частоті 5Ghz. Стабільна швидкість 500 мегабіт на секунду.

user

Швидкість мережі залежить не тільки від провайдера, а й від самого роутера: його пропускної спроможності, технологій і навіть розташування.

Перш ніж купити маршрутизатор, потрібно ознайомитися з його основними характеристиками

Роутер (маршрутизатор) – це посередник між вашим гаджетом (комп'ютером, ноутбуком, смартфоном) та інтернет-провайдером. З його допомогою всі девайси отримують стабільне, а головне, бездротове підключення Wi Fi.
 

Параметри маршрутизаторів

У маршрутизаторів багато спеціалізованих характеристик, але найголовніших лише кілька 👇
 

⏲ Швидкість

Тут діє правило "Чим більше, тим краще". У нашому каталозі багато моделей зі стандартною швидкістю Wi-Fi – до 150 Мбіт/с. Її вистачає для комфортної роботи в мережі та геймінгу 1-2 користувачам. Але якщо швидкий вай фай потрібен великому числу пристроїв, рекомендуємо брати роутери зі швидкістю Wi Fi від 300 Мбіт/с.

Пам'ятайте, що на реальну швидкість домашнього інтернету впливає розташування маршрутизатора. Між ним та підключеними гаджетами має бути мінімум перешкод (стін, меблів, електроніки). Навіть металеві та дзеркальні поверхні відображають вай фай хвилі та створюють додаткові перешкоди.
 

📡 Антени

Роутери з каталогу МТА обладнані внутрішніми та зовнішніми антенами. Другий варіант кращий, адже можна направити сигнал маршрутизатора в потрібну сторону, просто погравши із зовнішніми антенами.

Велика кількість антен не гарантує, що сигнал буде сильнішим

Потрібно дивитися, чи є підтримка MU-MIMO і чи створюються окремі один від одного Wi-Fi канали.

А ще – потрібно враховувати коефіцієнт посилення антени маршрутизатора. Чим він вищий, тим далі "пробиває" сигнал. Роутери з нашого каталогу мають 5 dBi і цього достатньо. Але пам'ятайте, якщо передача посилюється в одному напрямі, то слабшає в іншому.
 

🔌 Діапазон роботи та порти

Маршрутизатори працюють на частотах 2,4 та 5 ГГц. Діапазон 2,4 Гц краще проходить крізь стіни та інші перешкоди, але дає меншу швидкість Wi-Fi. А 5 ГГц навпаки – складніше проходять крізь стіни, але забезпечують більш високу швидкість. Роутери автоматично визначають оптимальний діапазон частот та вільний канал для Wi-Fi з'єднання.

У нас можна придбати роутери такими портами:

  • WAN. Це роз'єм, до якого провайдер підключає свій кабель;
  • LAN. Найчастіше їх більше 4-х, до них підключаються пристрої, які підтримують дротовий інтернет – комп'ютери, ноутбуки, телевізори та інше обладнання.

У характеристиках маршрутизаторів вказано швидкість кожного порту, тому будьте уважні під час вибору.
 

🤖 Додаткові технології

Вони значно розширюють можливості роутера та підвищують комфорт використання Wi-Fi підключення. Ось що вам може стати в пригоді:

  • Mesh-система. Вона незамінна, коли потужності роутера не вистачає, щоби покрити потрібний радіус. У цьому випадку маршрутизатори з підтримкою Mesh-системи об'єднуються в одну мережу Wi-Fi через порти. Користувач може переміщатися по всьому будинку, а гаджет буде непомітно перепід’єднуватись до найближчого роутера, без втрати швидкості сигналу.
  • Технологія MU-MIMO. Звичайні роутери беруть 150 Мбіт/с швидкості Wi-Fi та рівномірно розподіляють її між пристроями. Якщо підключено 3 гаджети, кожен з них отримає по 50 Мбіт/с. А технологія MU-MIMO надає ці 150 Мбіт/с швидкості кожному пристрою.
  • Мобільний інтернет. Деякі роутери мають спеціальні USB-порти, до яких можна підключати 3G/4G модеми. Це дозволяє користуватися мобільним інтернетом усім пристроям, які підключені до роутера.
  • Гнучкі налаштування. Багато роутерів мають свою фірмову програму, в якій можна контролювати підключених користувачів, встановлювати час роботи, забороняти доступ до окремих сайтів і т.д.

В магазині МТА кожен знайде маршрутизатор з потрібними технологіями на борту та доступними цінами. Для цього просто скористайтесь фільтром на сторінці та робіть свій вибір.
 

Чому варто купити роутер у МТА

У нашому каталозі є маршрутизатори з будь-яким набором характеристик – від простих моделей до надтехнологічних.

Всі наші маршрутизатори перевірені та гарантують стабільне інтернет-з'єднання. А ще – в інтернет-магазині МТА ви отримуєте низку переваг:

  • ✅ Гарантію від 1 року;
  • ✅ Оперативну доставку протягом 1-3 днів по Україні;
  • ✅ Кешбек на всі товари, який можна витратити на майбутні покупки.

☝️ І найголовніше – ми постійно стежимо за новинками, тому в МТА можна завжди замовити найактуальніші маршрутизатори.

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових