забирай за пів ціни
гарантовані -50% знижки на останні моделі
до 31.03.23
з 09:00 до 21:00
Маршрутизатор Ubiquiti airCube AC ACB-AC Black
Маршрутизатор Ubiquiti airCube AC ACB-AC Black
1 865

Маршрутизатор Ubiquiti airCube AC ACB-AC Black

В наявності
Код: 114908
1 865 грн

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 12 місяців
Опис

AirCube AC ще носить назву ACB-AC і є продуктивним домашнім роутером, який до того ж оснащений вбудованим wi-fi точкою доступу. 

Маршрутизатор здатний працювати одночасно в 2-х діапазонах 5 і 2.4 ГГц і забезпечити високу швидкість передачі інформації, стабільно обробляючи трафік навіть під час найвищої активності задіяної мережі. За зовнішнім виглядом AirCube AC досить пізнаваний. Все із-за того, що маршрутизатор за формою і розмірами корпусу занадто схожий на іншу недавню новинку, а точніше на AmpliFi. Одним саме істотною відмінністю є те, що в новому маршрутизаторі відсутній сенсорний дисплей. Хоча і є явне схожість, технічна частина AirCube AC відрізняється.

Функціональність

Роутер може працювати в 2-х діапазонах. Застосована схема MIMO 2X2, але з трохи меншою продуктивністю (до 300 Мбіт/с на частотах 2,4 ГГц і до 867 Мбіт/с на частоті 5 ГГц). Інтегрований радіомодуль має потужність в 22 dbi і коефіцієнт підсилення вбудованого блоку рівним 5 dbi. Ці характеристики дозволяють Wi-Fi роутеру охопити будь-яке велике приміщення або ж середніх за розміром квартиру. Щоб з'єднати пристрою за допомогою кабелю маршрутизатор AirCube AC оснащений 4-ма Ethernet портами, 1-їм Wan і 3-ма Lan. Харчування отримує за схемою PoE 24. 

Управління

Цікаво й те, що нова модель wi-fi маршрутизатора здатна підтримувати управління собою через мобільний додаток з назвою UMobile (можна скачати в AppStore та google play). Додатково виробник обіцяє підтримку фірмової системи управління Ubiquiti Network Management System. Як Ви вже зрозуміли, то модель стане економічним варіантом вирішення питання щодо створення Wi-Fi мережі в середній по розмірі квартирі або в невеликому офісі.

Характеристики
Загальні параметри
Стандарт бездротового з'єднання
802.11n, 802.11a, 802.11ac (Wi-Fi 5), 802.11 g, 802.11 b
Кількість WAN-портів
1
Частота роботи WiFi
5 ГГц, 2.4 ГГц
Кількість LAN-портів
3
Швидкісні параметри
Швидкість LAN
1 Гбіт/с
Швидкість WiFi
1300 Мбіт/сек
Параметри антени
Тип антени
внутрішня
Додаткові параметри
Функції брандмауера
веб-інтерфейс
Стан товару
Інтерфейс підключення до локальноі мережі (LAN)
3x10/100 Ethernet
Маршрутизатор Ubiquiti airCube AC ACB-AC Black
Маршрутизатор Ubiquiti airCube AC ACB-AC Black

1 865