10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Маршрутизатори (роутери): Mikrotik

Відгуки про товари

все залежить від потреб. мої повністю задовільняє

user

Аптайм вже 42 дні, жодного глюку, прості швидкі налаштування (але якщо "швидкі" налаштування через якусь причину не запрацюють то ручна настройка вже не така проста), зручний андроїд додаток для роутеру теж приємна річ.

user

Роутер, просто сказка, всё, летает просто мне очень нравится Вообще это высота! Спасибо.

user

Рекомендую до покупки. Взагалі не висне, не глючить, не гріється, виконує свої функції - що ще треба для роутера? Поставив і забув. Швидка роздача, пропускає навіть через декілька стін, усе подобається. Виглядає найбільш привабливо, порівняно зі своїми конкурентами)

user

Маршрутизатор понравился. Работает и выглядит хорошо. Скорость передачи высока, подходит для использования с гигабитным интернетом и оптиволокном. Доставили очень быстро и прямо домой, за доставку дополнительных комиссий нет.

user

питання «мертвих зон» у домашній мережі закрите

user

Купував для квартири. Проблему з покриттям сигналу віддалених кімнат вдолось вирішити. Виявилось, точки не однакові, є головна і другорядна. На другорядній точці швидкість інтернету обрізається на відсотків 20 у моєму випадку, але це краще, ніж не мати сигналу зовсім.

user

Эта система стала спасением для нашей семьи. Так как предыдущий роутер не справлялся с нагрузками, да и на весь дом его не хватало, а TP-LINK Deco M5 обеспечил непрерывной связью в каждом уголке. Сразу два передатчика в комплекте дали возможность равномерно распределить нагрузку, когда перехожу и комнаты в комнату, автоматически переключаюсь на лучший сигнал. И еще одним важным фактом является родительский контроль. С помощью этой функции, всего лишь подключившись по блютуз к маршрутизатору, могу включать или отключать подачу интернета, чтобы детвора вовремя ложилась спать.

user

Стандартний роутер для інтернету, працює. Без зайвих "функцій". Для квартири те що треба , покриття добре.

user

Рекомендую цей роутер тим хто має велику квартиру, кутову квартиру або товсті стіни. Дві башні роутеру якісно покривають всі кімнати кутової квартири площею 62 кв м на частоті 5Ghz. Стабільна швидкість 500 мегабіт на секунду.

user