з 09:00 до 21:00

Смарт ТВ приставки (Медіаплеєри)

- 1200 ₴
- 900 ₴
- 50 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴
- 4300 ₴
- 270 ₴
- 3700 ₴
- 200 ₴
+1
Відгуки про товари

Супер, легко підключився, проблем не виникло

user

чесно скажу, що думала, що треба купити телевізор зі смарт тв, а виявляється все може бути простіше

user

Ого! Цікаво, як воно визначає і налаштовує баланс кольору. Воно дійсно може так змінити колір?

user

Отримали замовлення - все чудово! Працює як належить, легко налаштовується!

user

Радость и только счастье за это короткое время после покупки тв бокса он меня только радует и дарит радость быстрый понятный + голосовай поиск упрощяет нахождение контента + мошный процессор и качество картинки 60 кадров плюс поддержка 4к я доволен на все 2000000

user

Не рекомендують дану приставку, підвисає, деякий час працює потім безкінечно перезавантажується, буває зависає допомагає лише вимкнути живлення, з такими параметрами звичайне талебаченя повинно літати,буду повертати.

user

Хорошо альтернативи Мі Бокс з великим функціоналом, який можна хорошо розширити установив з десяток корисних програм. Розумній голосовий пошук, який розуміє з половини слова. Пульт працює з багатьма ТВ, моту можна забути про другі пульти. Пульт з'єднується через ІК порт а не через Bluetooth.

user

Ну это супер! Не знаю как раньше жила без этого) и своё на экран вывести, и к ютубу подключиться Покупала по совету брата, не пожалела!

user

Смарт тв приставка – розширте можливості свого телевізора

Якщо ваш телевізор не підтримує Smart TV та не має доступу до інтернету, а загалом показує круту картинку та має соковитий звук, не потрібно засмучуватися і починати шукати новий варіант. Вашу ситуацію з легкістю вирішить сучасний медіаплеєр, який ще називають смарт тв приставка чи Android TV (деякі медіа плеєри працюють на ОС Android)

Як обрати смарт тв приставку (медіаплеєр)?

При виборі медіаплеєру вам варто звертати увагу на такі характеристики:

 
  • Типи смарт тв приставок
  • Апаратна платформа
  • Операційна система
  • Перегляд ТБ
  • Інтерфейси та роз’єми

А тепер більш детально про кожний пункт при виборі смарт тв приставки.

Тип. Медіаплеєри бувають в основному 2 типів: стаціонарні плеєри та Smart-stick. Перші мають вигляд звичної ТВ-приставки, яка підключається кабелями до телевізора і стоїть збоку. Smart-stick мають вигляд звичайної флешки, що правда вони трохи більші, через те що вони переважно працюють на ОС Android їх ще часто називають Android TV, Mini PC і т.д.

Апаратна начинка. Тут варто звертати особливу увагу на процесор (особливо актуально для Android TV) та об’єм ОЗУ. Переважна більшість смарт тв приставок працює на процесорах від Realtek, Rockchip і Sigma Designs (потужність процесору можна оприділити за його цифровим маркуванням, наприклад, Rockchip RK3188, чим вищі будуть цифри, тим потужніший він буде). З ОЗУ тут все доволі просто, чим її більше, тим вища швидкодія системи.

Операційна система. Серед ОС особливого різноманіття нема, вам буде необхідно тільки вибрати смарт тв приставку з найновішим Android (є приставки і на Windows та Linux, але вони не особливо популярні). Від таких приставок ви отримаєте функціонал такий самий, як у планшета чи смартфона з більш заточеним під ТВ інтерфейсом. Є і медіаплеєри в яких немає Android, наприклад, Aura HD Plus. Не зважаючи на це в них є ціла низка додатків для роботи в мережі: браузер, EX.UA, YouTube і т.д.

Перегляд ТБ. Залежно від ваших потреб у медіаплеєрі може бути підтримка технологій технології IPTV або OTT. Деякі смарт тв приставки мають вбудований DVB-тюнер, що дозволить вам дивитися цифрове телебачення в стандарті DVB-T2.

 

Інтерфейси та роз’єми. На даний момент більшість смарт тв приставок оснащені Wi-Fi модулем, звичайний Ethernet інтерфейс зустрічається все рідше, оскільки RJ-45 майже не можливо вмонтувати в компактні та популярні зараз Smart-stick. До речі людям, які хочуть створити домашню бездротову мережу варто звернути увагу на моделі з підтримкою DLNA. Серед обов’язкових роз’ємів є звичний всі USB. HDMI вихід на сьогодні теж фактично став обов’язковим, єдине що потрібно уточнювати, це якщо ви хочете переглядати 3D-фільми то його версія повинна бути не нижче 1.4.

Купити смарт тв приставку в інтернет магазині MTA.UA

В інтернет магазині MTA.UA Ви можете купити смарт тв приставку за вигідною ціною. Всі товари в нашому інтернет магазині сертифіковані в Україні. Потрібна консультація? Телефонуйте до Call-центру та отримайте поради, як обрати смарт тв приставку. Доречі доставка при замовленні від 750грн або повній предоплаті по території України безкоштовно.