з 09:00 до 21:00

Мікрохвильові печі

Відгуки про товари

user

Чи вміститься в ній тарілка діаметром 26 см?

user

В целом нормальная микроволновка. Красивый дизайн. Лёгкая в управлении. Хороший функционал за такую цену.

user

Для офиса самое то, есть минусы по управлению, непонятные режимы и мало обозначений, но разогреть еду можно

user

Пічка хорошої якості, все в ній продумане. Має багато режимів, в тому числі і режим швидкого підігріву (це дуже корисна функція, у деяких пічках треба надати мінімум три кнопки для запуску!). Часи хороші, їх видно гарно, мають 24 годинний формат.

user

работает как заявлено, соответствует описанию, мне понравилась -довольна не жалею, что купила

user

Хорошая микроволновка , отвечает цене

user

По качеству добротная, Внутреннее покрытие отличное. Легкая в управлении, ничего лишнего. Подошла идеально под интерьер кухни. Греет нормально, но бывает и так, что тарелка кипяток при холодной еде, иногда горячее все вместе. Еду из холодильника до горячего разогревает от 2х до 4х минут. Тарелку супа из холодильника - минут 5-6 до хорошего горячего. Возможно попался такой экземпляр, но советовать или рекомендовать пока не буду.

user

Мікрохвильові печі призначені для приготування і розігрівання їжі, а також для розморожування продуктів. Їх використовують не тільки вдома, але і в офісах: співробітникам зручно брати з собою готову їжу і розігрівати її в мікрохвильовці. Багато людей прагнуть купити мікрохвильовку на дачу, щоб під час відпочинку за містом спростити приготування сніданків, обідів і вечерь. У таких печах можна готувати не тільки гарячі бутерброди, але і більш складні страви. Багато моделей обладнані системами автоматичного приготування і розморожування.

Основні типи мікрохвильовок печі за своїми можливостями діляться на кілька груп:


  • мікрохвильові печі соло - найбільш прості моделі;
  • мікрохвильові печі з грилем - в них передбачено додаткове пристосування для запікання м'яса або риби;
  • мікрохвильові печі з грилем - багатофункціональні пристрої для тих, хто любить урізноманітнити своє меню.

В інтернет-магазині MTA.UA ви можете дешево купити мікрохвильові печі, виготовлені провідними світовими виробниками.

Мікрохвильові печі в інтернет-магазині MTA.UA представлені широким асортиментом пристроїв. Мікрохвильові печі легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.