з 09:00 до 21:00

Комп'ютерні мишки

- 1310 ₴
- 500 ₴
+1
- 2100 ₴
- 100 ₴
- 600 ₴
- 180 ₴
- 200 ₴
+1
+1
- 100 ₴
- 350 ₴
Відгуки про товари

Брав синe на день народження. Син дуже задоволений - це головне!!

user

Сину купували для гри Контрстрайк, каже найкраща за такі гроші.

user

Мишка зручно лежить для руки, і у шутерах тягне чудово.

user

Чудова мишка. Дуже добре лежить у руці

user

Після декількох, моїх спроб підібрати собі нову мишку, знову повернувся до виробника A4Tech і недаремно. Мишка зразу після підключення, почала радувати мене своєю функціональністю. Мені потрібно небагато, чіткий клік і позиціонування, зручність в руці. Все це, дала мені ця чудова мишка! Бонусом йде чудовий вигляд.

user

Красива та зручна. Клікає і справді голосно, але ціна надто приємна, щоб звертати на це увагу.

user

надійна, працює без нарікання, сенсор не зриває ні в ксго ні в інших іграх, користуюсь своєю більше 2 років, працює як в перший день, краска не злазить, гумові тримачи для руки також! програму встановив перший раз та налаштував дпі, далі видалив з пк та і все. радив другу, він користується більше пів року - проблем не було

user

Все бы не чего но данная мышка с браком

user

Купував що б просто дома грати, але через те, що дуже зручна - тепер працюю тільки з нею. Дякую МТА за такий товар.

user

Отличная мышка, сам меняешь переклчатели,не помнб ничего подобного без отверкти у других

user

🖱️ Сучасна мишка дозволяє працювати за комп'ютером більш комфортною та дає гарну перевагу в геймінгу. Але кожна модель має свої особливості та ціни.
 

Характеристики

В асортименті МТА є миші з різними параметрами та можливостями. Вибираючи пристрій, потрібно дивитися скільки він коштує і які характеристики має 👇
 

🔸 Чутливість

Чутливість комп'ютерної мишки вимірюється у DPI – кількості точок на дюйм. Чим більший цей показник, тим швидше рухається курсор. У характеристиках ми вказали максимальну роздільну здатність DPI, але її можна налаштовувати під себе у фірмовому додатку чи налаштуваннях ОС комп'ютера.
 

🔸 Ергономічність та дизайн

Мишки мають ергономічну форму, яка дозволяє працювати кілька годин поспіль, без відчуття дискомфорту. У нашому каталозі можна купити пристрої для лівші та правші, але більшість комп'ютерних мишок – симетричні.

Є кілька ексклюзивних моделей з підтримкою більш природнього положення долоні – напівгоризонтального. Це особливо корисно при тривалій роботі на ПК.

А деякі комп'ютерні миші мають додатковий трекбол для великого пальця. Він дозволяє переміщувати курсор на екрані, не рухаючи мишею. Хороше рішення для маленького робочого місця.
 

🔸 Сумісність

Більшість гаджетів сумісні з усіма популярними операційними системами – Windows, Android, MacOS, iOS, Linux, Chrome OS. Лише компанія Apple випускає мишки строго під свої ОС.
 

🔸 Конструкція та розміри

Найчастіше, комп'ютерні миші мають коліщатко та 2 кнопки. Але в нашому каталозі є функціональніші моделі з 5-13 кнопками. З ними набагато зручніше працювати та грати. А ще – мишки мають додаткові опції:

 • Безшумний клік. Кнопки комп'ютерної миші клацають абсолютно безшумно, що особливо цінно під час роботи у відкритому офісі або в нічний час.
 • Подвійний клік/потрійний клік. Цінується серед геймерів, які люблять шутери. Одним кліком миші можна робити 2-3 постріли.
 • Інерційне колесо. Прокрутивши один раз коліщатко, сторінка на комп'ютері перемотуватиметься, поки користувач її не зупинить. Зручно під час прокручування великих таблиць.
 • Підсвічування. Просто круто виглядає. Може реагувати на дії користувача або події у грі.
 • Додаткові кнопки. Їх можна запрограмувати під виконання потрібної команди. Цінуються серед геймерів, адже дозволяють моментально реалізувати потрібну дію на ПК, не відриваючи руки від миші.
 • Регулювання чутливості. Це маленька кнопка на корпусі, за допомогою якої регулюється швидкість переміщення курсора. Дозволяє швидко підлаштовувати мишу під роботу чи геймінг.

Залежно від розмірів миші бувають великимималенькими та середніми. Більшості користувачів зі стандартним розміром долоні підходять середні моделі.
 

Види: яку купити комп'ютерну мишку

🖱️ За типом підключення миші бувають:

 • Провідні. Підключаються до комп'ютера через довгий USB-кабель, тому не потребують додаткового живлення. Часто використовують геймери, адже така миша забезпечує стабільне підключення та нульову затримку сигналу.
 • Бездротові. Живляться від батарейок або вбудованого акумулятора. Підключаються до комп'ютера через Bluetooth або радіоканал, тому не потрібно возитися з кабелями. Такі мишки трохи дорожчі та важчі. Радіус дії – до 10 метрів.
 • Комбіновані. Підтримують обидва способи підключення.

🖱️ За типом датчика:

 • Оптичні. У цих мишках використовується світлодіодний випромінювач, який максимально точно зчитує рухи на гладких поверхнях. Дуже популярний тип завдяки своїй доступній ціні.
 • Лазерні. Такі ж точні, але мають одну перевагу – взаємодіють з абсолютно будь-якими поверхнями. Можна комфортно працювати мишею і на скляному столі, і на вовняній ковдрі.

🖱️ За призначенням:

 • Звичайні. Стандартні моделі, які підходять для роботи з текстами, таблицями та серфінгу в інтернеті.
 • Геймерські. Вони мають більше кнопок, підсвічування, вбудовану вібрацію. У комплекті з деякими ігровими мишками йдуть грузила для регулювання ваги.
   

Чому варто купити мишку саме у МТА

У нашому інтернет-магазині є моделі з будь-яким набором характеристик – від простих офісних до наворочених геймерських. Достатньо просто вибрати потрібні фільтри з лівого боку сторінки. А ще – при покупці ви отримуєте низку переваг:

 • ✅Гарантію від 1 року на всі миші.
 • ✅Оперативну доставку протягом 1-3 днів.
 • ✅Кешбек, який можна витратити на наступні покупки.

Ось кілька наших комп'ютерних мишок із різних цінових сегментів. Вони гарантують приємну роботу та геймінг.

☝️ Ми постійно стежимо за новинками, тому в МТА можна завжди замовити найактуальніші комп'ютерні мишки. Наші менеджери допоможуть розібратися в характеристиках та зробити правильний вибір.