з 09:00 до 21:00

Компютерні мишки

+2
+1
+1
+1
Хіт
+2
- 700 ₴
+1

Відгуки про товари

ДПІ чудовий, не зривая, щиро плавна, в цілому- чудово. Ліпша rgb підсвітка з тих, що я бачив.

user
user

Купувала цю мишку для ноутбука, вибирала відштовхуючись від ціни. Миша гарної якості, кнопочки натискаються добре, в налаштуваннях можна підлаштувати і всі параметри під себе. Довжини дроту вистачає для зручного користування. Звук при натисканні є, але не дратує. У руці лежить зручно, не ковзає.

user
user

Мишка зроблена якісно, руку наповнює гідно. Коліщатко хороше, чуйне. Покупкою задоволений. Доставили дуже швидко та абсолютно безкоштовно. Магазин можу рекомендувати.

user

Поки що працює. Відмінно почувається на будь-якій поверхні.

user

Хороший варіант. Працює все ок. Користується дитина.

user
user

Зручна і багатофункціональна мишка , раджу

user

Мишка працює без нарікань. Працює навіть на голій поверхні столу, без коврика. Красива підсвітка. Багато настроюваних клавіш.

user

Комп’ютерні мишки були створені для комфортного користування комп’ютером. І на початку свого існування вони майже нічим не відрізнялися. На теперішній час у світі існує безліч моделей з різноманітними параметрами, тому питання вибору комп’ютерної мишки дуже актуальне. Спробуємо розібратися чим відрізняються одна мишка від іншої.

Комп’ютерна мишка – як вибрати?

Перед тим як купити собі мишку слід звернути увагу на такі параметри:

  • Інтерфейс підключення. Мишка буває провідна та безпровідна (бездротова). Провідна підключається до комп’ютера через кабель, в роз’єм USB або PS/2. А от безпровідна має декілька типів підключення: по Bluetooth, через WiFi, або по радіоканалу з допомогою додаткового радіо приймача який вставляється в роз’єм USB. Також комп'ютерна безпровідна мишка потребує додаткового живлення від батарейки;
  • Призначення. Визначитесь як Ви плануєте використовувати мишку, для ігор, або для звичайної щоденної роботи. Ігрові мишки мають суттєві переваги перед звичайними. Ціна на них значно вища, але функціональність їх приємно вас здивує;
  • Розмір та форма. Якщо Ви проводите багато часу за комп’ютером, то мишка повинна бути зручною для вашої долоні, хоч провідна, хоч безпровідна. Ігрові або робочі процеси можуть тривати по декілька годин безперестанку, тому рекомендуємо купити ергономічну мишку для зменшення навантаження на руку. Перевагами такої мишки є зручність в користуванні, а от ціна буде більша;
  • Чутливість сенсора (dpi). Чим більше показник dpi, тим більше чутливість миші. В багатьох моделей є кнопка перемикання чутливості, що дає Вам можливість легко регулювати цей показник. У цьому випадку перемагають ігрові миші, адже у них найбільший діапазон чутливості. Безпровідна комп'ютерна миша повільніше передає сигнал, тому інколи можуть бути перебої в її роботі;
  • Кількість кнопок. Окрім стандартних трьох кнопок існують моделі мишок з додатковими кнопками, які запрограмовані на різні функції. Ігрові, як правило, мають більшу кількість кнопок ніж інші. Формула проста: Більше кнопок - більша ціна.

Бездротова мишка в магазині МТА

В інтернет магазині MTA.UA вигідна ціна на всі ігрові та звичайні миші. Не можете визначитися з вибором ігрова, бездротова або звичайна комп'ютерна миша? Зателефонуйте нам та отримайте консультацію з врахуванням ваших побажань. Доставка здійснюється по всій Україні. Можете бути впевнені, що ваша бездротова комп’ютерна миша приїде до вас в найкоротший термін.