з 09:00 до 21:00
Мишка Logitech M220 Silent White бездротова
Мишка Logitech M220 Silent White бездротова
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 0
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 1
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 2
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 3
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 4
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 5
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 6
МИШКА LOGITECH M220 SILENT WHITE БЕЗДРОТОВА 7

Мишка Logitech M220 Silent White бездротова

Код: 581630
Закінчився
Продано
Обраний колір: White
Опис

Безшумна бездротова миша M220

Зручна та проста у використанні бездротова миша, що працює практично безшумно. Забудьте про дражливі звуки клацань. Завдяки високому рівню шумоподавлення (більше 90%) ця модель дозволяє створити комфортну робочу обстановку, коли користувачі не заважають один одному. Завдяки невеликому розміру та плавному управлінню курсором цю модель можна використовувати в обмеженому просторі та на завантаженому робочому столі.

Менше шуму, більше справи

Відсутність відволікаючих факторів позитивно впливає на роботу. Технологія SilentTouch, розроблена компанією Logitech, дозволила знизити гучність звуків, що видаються більш ніж на 90% і при цьому зберегти максимальну продуктивність пристрою. В результаті, користувач відчуває кожне натискання кнопки, але практично не чує його.

Компактна конструкція для зручності роботи

Зручна конструкція цієї миші відповідає природній формі руки, тому ви можете працювати з нею тривалий час, не відчуваючи втоми. Невеликий пристрій без дроту можна брати із собою куди завгодно, адже він легко поміститься у сумку для ноутбука. Модель M220 припаде до душі користувачам, що працюють як правою, так і лівою рукою.

Точне керування, проста навігація

Завдяки точному позиціонуванню під час простір прокручування ця миша спрощує навігацію. Оцініть точні рухи миші на будь-якій поверхні — оптичний датчик забезпечує плавне вивірене управління курсором.

Якість, на яку можна покластися

Компанія Logitech по праву вважається провідним світовим виробником клавіатур та мишей. Всі її пристрої виконані з високою якістю, і ця модель стала винятком. Міцна і надійна, миша M220 може працювати до 18 місяців від однієї батареї. Вимикач живлення на корпусі та функція автоматичного переходу до сплячого режиму допоможуть зберегти заряд на тривалий час.

Просте підключення за технологією Plug-and-Play

Модель M220 може працювати з операційними системами Windows, MacOS, Chrome OS та Linux. Просто вставте USB-приймач у порт на комп'ютері або ноутбуку – і можна починати роботу. Приймач забезпечує надійне та стабільне підключення в радіусі до 10 метрів.

Підвищена продуктивність

Додайте мишу M220 до комплекту обладнання – і ви зможете виконувати максимальний обсяг роботи в короткі терміни. Згідно з нещодавно проведеним дослідженням продуктивність роботи користувачів ноутбуків, які віддали перевагу цій миші сенсорної панелі, була на 50% вищою, а виграш у швидкості склав 30%.

Характеристики Мишка Logitech M220 Silent White бездротова
Основні
Призначення
звичайні
Роздільна здатність
1000 dpi
Підключення
Тип підключення
бездротове
Інтерфейс
радіоінтерфейс
Живлення
1 х AA
Керування
Кількість кнопок
3
Тип сенсора
оптичний
Додаткові властивості
Властивості мишки
безшумні кнопки
Ергономіка
для обох рук (симетричний дизайн)
Фізичні параметри
Габарити миші
60 x 98 x 36 мм
Колір
білий
Умови товару
Стан товару

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Мишка Logitech M220 Silent White бездротова
Мишка Logitech M220 Silent White бездротова