з 09:00 до 21:00

Набори чашок

Відгуки про товари

Я лише переїхала і мені так хочеться класного посуду, а ці стакани просто неймовірні!

user

Чашки просто ідеальні ,легкі та водночас міцні і надійні ,стильно та оригінально виглядають,чудово підійдуть в якості подарунка близькій людині,у формі серця

user

отличные чашки с двойным дном, долго держат тепло, удобно пить с них не обжигают руку, дизайн приятный, литье нормальное, материал стекла на вид гладкий без точек и примесей

user

Эти чашки стали однозначно любимыми, в них красиво смотриться любой напиток. Приятно и безопасно брать в руки стенки практически не нагревается.

user

Дуже гарна чашка. Вона прекрасно виходить на фотографіях, досить велика по обєму, має дуже зручну та не надто велику. З плюсів також варто відмітити те, що навіть з дуже гарячим напоєм її зручно тримати в руках. Легко миється, головне не ставити в посудомийну машину, бо тоді зривається невеличка пломба і між двох стінок набирається вода.

user

Придбали собі для дому такий оригінальний набір чашок Ardesto з подвійними стінками, гарно в вих виглядають приготовлені напої, зручна форма.

user

Гарні чашки для приготування латте, мають сучасний оригінальний дизайн, є зручним користування, та мають презентабельний вигляд.

user

Чашки очень выгодно отличаться от того чем мы привыкли пользоваться и однозначно привлекают к себе внимание. Двойные стенки позволяют держать руками чашку с кипятком. Использую в основном для чая.

user