з 09:00 до 21:00

Набори для творчості і рукоділля

Дитяча творчість якісно впливає на розвиток маленької особистості. Діти щодня досліджують навколишній світ, роблять “великі відкриття” та вчаться креативити. Для маленьких “чомучок”, яким ніколи не сидиться на місці, важливо знайти цікаве заняття, яке допоможе розвиватись, емоційно зростати і нестандартно мислити.  

Спільна творчість дітей та батьків сприяє довірливим стосункам. Але найважливішим у творчому процесі є розвиток самостійності і фантазії. 

Не варто обмежувати маленького дослідника у його креативних спробах. Нехай сьогодні він обожнює малювати олівцями, а завтра вже захоплено ліпить фігурки супергероїв із пластиліну чи створює вишитий рукодільний шедевр – ненав’язливо підтримуйте, заохочуйте і допомагайте, так ви покажете юному розумнику багатогранність творчого процесу, щоб він міг самостійно обирати заняття собі до душі.

Які є види наборів для творчості?

Набори для творчості – це ігрові комплекти, що містять матеріали, пристрої, референси, які сприяють розвитку художнього смаку, креативних навичок, уяви, координації рухів та просторового мислення. 

Такі комплекти, зазвичай, дуже компактні й мобільні, їх можна брати з собою для розваги в подорожах, або цікавого й корисного проведення дозвілля. 

Коробки можуть містити в собі різні матеріали (пластик, гіпс, тканини і т.д.), інструменти та інструкції щодо роботи з ними (схеми, зразки). Часто такі комплекти мають рамки, які надають картині, фресці, скульптурі завершеного вигляду.

Користь дитячих наборів для творчості

Працюючи з набором, діти вчаться розраховувати свій час, концентрувати увагу та планувати результат. Такі іграшки якісно розвивають посидючість і дисциплінованість, а це, в свою чергу, підвищує рівень успішності у навчанні.

Важливим позитивним моментом є можливість для дитини створити свій унікальний виріб, який прикрашатиме інтер’єр кімнати чи стане чудовим подарунком для близьких.

Призначення наборів та вік використання 

Існують універсальні набори, які можуть підійти для творчості дитини будь-якого віку і статі – розмальовки, створення фресок, ігри з кінетичним піском чи персонажні сюжети. 

Проте деякі види креативних комплектів мають визначену цільову аудиторію: 

  • Хлопчикам краще підійдуть набори для ліплення, випилювання, карбування, випалювання, створення гравюр, гіпсових виробів тощо.
  • Дівчаткам – комплекти для створення прикрас або косметики, в'язання, вишивання, ліплення, ігри з блискітками, бісером та ін.

Значна частина наборів для творчості призначена для дітей, які старші 3 років. Це пов’язано з тим, що для створення зображення або фігури необхідною умовою є певний рівень самостійності і навичок. Трирічна дитина вже має усвідомлене розуміння процесу й кінцевого результату своєї роботи.

Тому варто купувати набори для творчості, що відповідають віковій групі малюка, а потім поступово ускладнювати їх. Якщо відповідного маркування на коробці немає, продавець допоможе зорієнтуватися та зробити вдалий вибір.

Загальні рекомендації для різних вікових груп:

  • 1-2 роки – набори для малювання з пальчиковими фарбами на водній основі і килимками; набори для ліплення без додаткових інструментів;
  • 3 роки – набори для аплікації, декорування, конструювання;
  • 4 роки – комплекти для простих дитячих прикрас, малювання;
  • 5-6 років – ідеї створення більш складних прикрас, комплекти для малювання (з тарілками, вазами і фігурками для розпису), набори для створення фресок.
  • 7-8 років – створення фігур з паперу, свічок, мила, парфумів, комплекти для створення вітражів, гравюр, гіпсових виробів. Актуальними будуть і набори для малювання олійними фарбами за номерами, комплекти для в'язання та вишивання;
  • 10 років+ – підбірки різноманітних матеріалів та інструментів, що ставлять перед дитиною складні креативні завдання.

Найкращі ціни на набори для творчості та рукоділля

Купити цікавий та корисний набір для творчості юного рукодільника – відповідальне завдання. Варто акцентувати вибір на побажаннях і здібностях дитини та врахувати особливості її віку, навичок, улюблених занять.

Інтернет-магазин МТА пропонує набори для креативного розвитку малюків: малювання, ліплення, прикладної творчості та багато іншого. А наші продавці детально проконсультують та допоможуть обрати ідеальний набір.