з 09:00 до 21:00

Акумулятори для ноутбуків

Відгуки про товари

изначально батарея держала неплохо, но потом очень быстро исчерпала себя...из за чего все чаще пользовался от сети, пока в один прекрасны момент, не села полностью и больше не смог ее зарядить. сейчас работаю только от сети.. так что, стоит ли она своих денег или нет решать вам!

user

Заменил старый акб который работал с 2013 года. Заменил без каких либо проблем - все отверстия совпадают. За 5 минут, вынул и подрезал демпфера с оригинального акб и приклеил на двухсторонний клей. Емкость полностью соответствует заявленной 5200.Вес слегка легче оригинального, разница в 40 грамм.

user
user

Акумулятор був у картонні коробці, всі мануали також були в середині, працює стабільно заявлено 500 циклів заряд розряд потім акум трошки втрачає ємкість.

user

Ноут може працювати без акб,але так як часто треба ноут переносити а вмикати вимикати час і морока то довело ставити акб,все працює ,скільки тримає не засікали,годину так чтоно тримає в активному режимі,трохи дорогувато за такий слабенький акб

user

Хороший вариант замены износившегося аккумулятора, особенно когда нужно поработать где-то без зарядного устройства продолжительное время

user

Придбав для ноутбука HP 250 G5 2 місяці назад 23.10.2019 Тримає заряд чудово.

user

Добрый день, купили батарею на ноутбук. Быстро отправили, поставили, все в рабочем состоянии. Карту клиента прислали, обслуживание отличное

user

Хороший аккумулятор, при вище-среднего уровня энергопотребления ноутбука продержится примерно 2 час, но столько он и рассчитан.Удобный, компактный и за приемлемую сумму

user

Користувачі ноутбука можуть зіштовхуватись з проблемою поганого заряджання акумулятора або що зменшується потужність батареї ноутбука. У випадку зменшення автономної роботи вашого ноутбука варто замінити акумулятор на новий. 

Скільки коштує батарея до ноутбука

Ціна батареї до ноутбука залежить від ряду факторів:

  • Ємність:

Визначаючись з тим, яку купити батарею до ноутбука, варто зважити на інтенсивність використання ноутбука в автономному режимі. Якщо ви користуєтесь в автономному режимі ресурсоємними програмами, то акумулятор буде набагато швидше розряджатись, ніж для використання ноутбука для пошуку інформації в інтернеті чи перегляду текстових файлів.

Батарея для ноутбука має позначення на корпусі mAh (мАг) і V.

mAh (мАг) – міліампер в годину, є одиницею виміру ємності акумулятора, що позначає кількість електрики, що проходить через поперечний перетин провідника за одну годину при наявності у ньому струму силою 1 Ампер. 

Wh (ватт-година) – батарея HP чи Dell має такого типу позначення ємності батареї.

V (Вольт) – одиниця виміру напруги, що протягом роботи ноутбука залишається незмінною.

  • Технічні особливості ноутбука

Ноутбук з великою діагоналлю екрану має більше енергоспоживання, у порівнянні з меншими ноутбуками, і, як наслідок, укомплектований потужнішою та дорожчою  батареєю. Це саме стосується і ноутбуків з ламповою підсвіткою екрану або дискретною відеокартою чим дорожчий ноутбук тим дорожча батарея.

  • Тип акумулятора

Наразі переважна більшість ноутбуків обладнуються літій-іонними АКБ, адже у них є багато переваг при малій кількості недоліків.

Переваги:

  • Висока щільність енергії, якщо враховувати як вагу, так і об’єм
  • Швидке заряджання
  • Ресурсність акумулятора – велика кількість циклів перезаряду
  • Екологічність АКБ, адже для них не потрібна спеціальна переробка для утилізації

Новий акумулятор для ноутбука: на що варто звернути увагу

На кожному акумуляторі є позначення, що присвоюються виробником. Так, батарея для ноутбука Asus містить на своєму корпусі буквено-цифрових код і ви можете його прочитати, якщо дістати акумулятор з ноутбука.

Знаючи точну модель ноутбука, ви також можете обрати відповідний акумулятор. Вам лишень необхідно подивитись на задню кришку ноутбука, де вказане позначення моделі ноутбука. До того ж варто пам’ятати, що якщо вам потрібна нова батарея для ноутбука hp, то обирати АКБ необхідно серед тих, що сумісні з ноутбуком HP.

До прикладу, у виробника Extradigital в асортименті представлені батарея для ноутбука acer, asus, dell, hp, toshiba.

АКБ для ноутбука

У вас не заряджається ноут і вам потрібна нова батарея для ноутбука? Звертайтеся до наших консультантів інтернет магазину MTA.UA. і ви гарантовано отримаєте кваліфіковані поради щодо вибору, сертифіковану гарантію на придбану техніку та швидку доставку в будь-яке місто України (Одеса, Рівне, Миколаїв, Суми, Полтава, Ужгород  та інші).