logo

Сьогодні з 09:00 до 21:00

098 405 15 15

095 405 15 15

073 405 15 15

Сервісний центр

096 433 23 23

Графік роботи

з 09:00 до 21:00

Обране
img

Ваші закладки порожні

Обране
img

нічого
порівнювати

Мова

Замовити дзвінок

man

Дякуємо за замовлення, очікуйте на дзвінок найближчим часом

Оберіть ваше місто

Не вдалось знайти співпадіння по Вашому запиту. Перевірьте, будь ласка, корректність введенних данних

star
Дякуємо за реєстрацію!
тепер ви можете

Купувати легко та швидко

Відстежувати статус своїх замовлень

Бачити розмір персональної знижки

Мати доступ до спеціальних цін

Першим дізнаватися про акції

Забули пароль?

Для відновлення паролю вкажіть e-mail, або телефон, що ви вказали при реєстрації

smileEmail
Лист надіслано

Дотримуйтесь інструкцій, які було надіслано на вашу пошту

Лист не прийшов?

Фільтри

Ціна
Виробники
img
Наявність
img

Нітрат-тестери

НІТРАТ-ТЕСТЕР + ТЕСТЕР ВОДИ ANMEZ GREENTEST ECO 3

- 116 ₴

Акція

Нітрат-тестер + тестер води Anmez Greentest Eco 3
3064 ₴ 3180 ₴
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
НІТРАТ-ТЕСТЕР ANMEZ GREENTEST ECO 4

- 56 ₴

Акція

Хіт

Нітрат-тестер Anmez Greentest Eco 4
3124 ₴ 3180 ₴
 • golden star
 • golden star
 • golden star
 • golden star
 • unrated star
НІТРАТ-ТЕСТЕР + ТЕСТЕР ВОДИ + ДОЗИМЕТР ANMEZ GREENTEST MINI ECO

- 110 ₴

Акція

Нітрат-тестер + тестер води + дозиметр Anmez Greentest mini ECO
2940 ₴ 3050 ₴
 • golden star
 • golden star
 • golden star
 • golden star
 • unrated star
НІТРАТ-ТЕСТЕР ANMEZ GREENTEST ECO 5F

- 152 ₴

Акція

Нітрат-тестер Anmez Greentest Eco 5F
4108 ₴ 4260 ₴
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
НІТРАТ-ТЕСТЕР + ТЕСТЕР ВОДИ ANMEZ GREENTEST MINI

- 80 ₴

Акція

Нітрат-тестер + тестер води Anmez Greentest mini
2370 ₴ 2450 ₴
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star
 • unrated star

Відгуки про товари

Это не измеритель нитратов. Эта штукенция просто меряет электропроводимость, которая зависит от количества всех солей (в т.ч. нитратов, хлоридов, сульфатов, натрия, магния, и т д ) в образце (а также зависит от температуры, степени высыхания фрукта, и других факторов). Поэтому этой штуки явно не хватит, чтобы обвинять продавцов в превышении нитратов. Кое-как контролировать качество фруктов/овощей ей наверное можно, но не факт, еще и за такие деньги - ее себестоимость пару долларов.

user

Для домашнього використання достатньо. Компактний, легкий, функціональни. Саме головне не замовляйте через justin.ua ( може замовлення йти днів вісім)

user

Классная штука!действительно показывает наличие химикатов Пробовал домашние овощи проверять,все отлично,а покупные через раз. по началу всей семьей проверяли все, что было в холодильнике

user

купила собі нітрат-тестер тому що часто чую від людей, що їжа яку ми їмо не просто некорисна, а шкідлива. в мене маленька 3 дитина і я стараюсь готувати сама,щоб контролювати процес. як виявляється, ми не можемо знати що містить капуста чи полуниця. тестер показує вмість нітратів і чи придатна їжа до споживання. купила і друзям раджу

user

зважаючи на кількість хімікатів якими обробляють зараз продукти на всіх стадіях давно думав купити для себе тестер, щоб визначати наскільки безпечні продукти я купую. вважаю, дуже корисною покупкою тим більше, що працює добре і місця не займає майже

user

Однажды отравилась свежими овощами с рынка и поняла, что надо действовать и более ответственно относится к тому, что мы едим. Купила тестер и теперь покупаю только овощи и фрукты в которых уверена на все 100%

user

Коли народився син, зрозуміла що хочу знати наскільки якісні овочі і фрукти ми їмо і тоді придбали з чоловіком нітрат-тестер. Дуже зручна річ, ми перевіряємо прямо у супермаркетах та базарчиках, люди спочатку дивувались але тепер звикли і відносяться з розумінням... Зручний тестер, ніби маленька хімічна лабараторія

user

Часті питання про Нітрат-тестери

🔥 Які Нітрат-тестери найпопулярніші у 2021 році? DownBlue

💙 Які Нітрат-тестери актуальні в 2021 році? DownBlue

👑 Які Нітрат-тестери відносяться до преміум сегменту? DownBlue

Нітрат-тестер: що це і для чого він потрібен

Люди щодня зазнають впливу нітратів, адже ці речовини надто тісно пов’язані з нашою життєдіяльністю. Нітрати, або солі азотної кислоти, містяться в грунті, питній воді, повітрі, є хімічними складниками рослин та продуктами обміну живих організмів. 

Проте не варто відразу панікувати, адже концентрація вмісту нітратів і нітритів має свій діапазон. Він може коливатися від безпечного для людини рівня, до такого, що становить значну загрозу для її здоров’я. 

Купуючи овочі, варто вивчати підтвердження їх походження, якості і безпечності. Або самостійно вимірювати ці показники з допомогою нітрат-тестера. Якщо ж ви власноруч вирощуєте овочі, фрукти чи зелень – не надто захоплюйтесь азотовмісними добривами.

Принцип дії нітрат-тестера

Нітратомір призначений для оцінки вмісту нітратів у свіжих овочах і фруктах в домашніх умовах. Компактний розмір та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс забезпечують простоту його використання і дозволяють швидко проводити тестування й відрізняти корисні продукти від небезпечних.

Нітрати – це солі. В рідкому середовищі вони розпадаються на іони, що підвищують здатність рідини пропускати електричний заряд – цією фізичною закономірністю скористались виробники нітратомірів і наділили їх опцією вимірювання електропровідності продуктів харчування. 

У кожної рослини свій нітратний поріг. Тому, увімкнувши пристрій, потрібно спочатку вибрати зі списку категорію і назву продукта, який ви хочете перевірити. Тестер нітратів дозволяє проводити аналіз більше тридцяти найменувань: абрикос, персик, полуниця, диня, грунтовий і тепличний огірок, банан, паприка, тепличний і грунтовий помідор, кабачок, хурма, яблуко, цибуля, свіже м'ясо, морква, картопля, баклажани, рання і пізня капуста, чорна редька, салат, буряк, редис, зелень… Експрес-вимірювання триває всього кілька секунд і проводиться за простим алгоритмом:

 • увімкнути пристрій,
 • вибрати з переліку необхідну продуктову категорію,
 • зняти ковпачок та продезінфікувати зонд,
 • занурити зонд у продукт, який досліджуємо,
 • натиснути кнопку “розпочати тест”,
 • дочекатися результату на дисплеї.

Зелений рівень означатиме, що все добре. Помаранчевий – їсти продукт можна, але небагато. Червоний – виберіть для свого салату щось інше.  

Які бувають нітратоміри?

Існують три методи вимірювання рівня нітратів у продуктах –  лабораторні, експрес-тести і з допомогою побутових портативних пристроїв.

Лабораторні нітратоміри живляться від мережі і є професійним високоточним обладнанням. 

Експрес-тести – спеціальні смужки, що здатні визначити приблизну концентрацію нітратів. Виробники переконують, що досліджувати експрес-методом можна овочі, фрукти та м’ясо. Проте, традиційною сферою його застосування є перевірка води.

Побутові нітратоміри призначені для використання звичайними користувачами. Їх ключова особливість – зручність, компактність, простота. Такі нітрат-тестери працюють від батареї, тривалість безперервної роботи якої може досягати 60 год.Заряджаються вони як звичайний телефон. 

Окремо вирізняють еко-тестери, які, попри функцію нітрат-визначника, містять також дозиметр та вимірюють рівень радіації. Прилад потрібно ввімкнути у приміщенні аби дізнатись радіаційний рівень і порівняти його з нормою, закладеною в пам’ять ґаджета. 

Окрім рівня нітратів, пристрій вміє вимірювати радіаційний фон та працювати у температурних умовах від -20 до +60 градусів.

Як правильно використовувати нітратомір?

 1. Досліджуйте продукти кімнатної температури. Якщо вони будуть замороженими, холодними або гарячими – похибка вимірювання зросте.
 2. Стежте за свіжістю овочів і фруктів. Адже з часом змінюється їх біохімічний склад, а, отже, і результат дослідження також.
 3. Важливим є місце проколу. Ближче до поверхні нітрати концентрованіші. А от у центральній частині плоду їх майже немає. Тому варто заміряти рівень в кількох різних місцях і виводити середнє значення.

Вибір нітрат-тестера: ключові моменти

 • Зручність. Насамперед, варто зрозуміти принцип дії приладу, розібратися в кнопках та написах. Тож, прочитайте інструкцію, якщо вона написана не зовсім структуровано, краще обрати іншу модель.
 • Шкала. Це може бути кольоровий градієнт, числові дані або стрілковий циферблат. Останній варіант не надто зручний у використанні, оскільки коливання і тремтіння стрілки впливає на точність показників. Значно меншу похибку видає цифрова шкала.
 • Економність. Можливості акумулятора різних моделей нітратоміра відрізняються між собою. Обирайте пристрій з більш потужною батареєю – він працюватиме коректніше і довше.
 • Вимірювальний діапазон. Нітратоміри видають показники, відштовхуючись або від нуля, або від значення 8 мг/кг. Чим ширший діапазон, тим якіснішим є прилад.
 • Вага і розміри. Пристрій повинен бути легким і компактним, щоб його зручно було брати з собою. 
 • Функціональність. Цей показник залежить від кількості встановлених програм. Більша кількість опцій розширює можливості для дослідження. З іншого боку, іноді зручно використовувати лише основні позиції для продуктів, з якими маємо справу найчастіше.
 • Час обробки інформації. Прилад повинен справлятися зі своїм завданням менш ніж за 20 секунд. Якщо “думатиме” довше, то працювати з ним буде некомфортно. 

Кому потрібен нітрат-тестер вдома? 

Всім, хто піклується про своє самопочуття та здоров’я рідних, цей прилад неодмінно знадобиться. Вибирайте харчові продукти з відповідальністю, перевіряйте їх на вміст шкідливих речовин. А нітрат-тестер для цього важливого завдання ви можете знайти на нашому сайті