з 09:00 до 21:00

Окуляри віртуальної реальності

- 100 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴
- 200 ₴
- 100 ₴
- 200 ₴
- 100 ₴
- 200 ₴
- 100 ₴

Окуляри віртуальної реальності – ще один крок у напрямку нових відчуттів

Окуляри віртуальної реальності дозволять вам перенестися в казковий світ 3D реальності. Всі ми колись мріяли стати персонажем в комп’ютерній грі, от і настав той час коли це реально зробити. В залежності від особливостей та ціни окулярів віртуальної реальності ви отримаєте можливості починаючи від перегляду відео в форматі 360° до безпосередньої участі у грі за допомогою рухів.

Як вибрати окуляри віртуальної реальності?

Головне запитання на яке ви повинні відповісти, то це який тип окулярів віртуальної реальності і для яких потреб вони вам необхідні. Існують наступні типи VR окулярів (virtual reality glasses):

  • Так звані Cardboard. В більшості випадків представляють собою кусок картону чи пластику в поєднанні з парою лінз та смартфона в якості екрану. Дані окуляри підійдуть вам, якщо ви націлені в основному тільки на перегляд відео в форматі 360°.
  • Окуляри віртуальної реальності для телефону. Вони по принципу роботи на попередній тип, проте в них використовуються значно кращі матеріали, дорожчі лінзи і взагалі користуватися ними значно зручніше. Тут також в якості дисплею використовується смартфон, проте за рахунок дорожчих лінз якість картинки значно краща.
  • Незалежні окуляри віртуально реальності. Такі окуляри мають свої незалежні дисплеї високої роздільної здатності, хорошу ергономіку (їх зручно використовувати на протязі тривалого часу). Крім того вони оснащені великою кількістю додаткових датчиків, які дозволяють достовірно визначати ваше положення в просторі і максимально точно відтворювати ваші рухи у світі віртуальної реальності. До мінусів можна віднести їх високу вартість та необхідність мати потужний ПК.

Якщо з цим ви вже визначилися, то давайте розбиратися далі на що ще варто звертати увагу.

Операційна система. Тут потрібно бути обережними, оскільки деякі типи окулярів можуть підтримувати тільки апарати на ОС Android або ж і навпаки iOS. А незалежні окуляри, взагалі, не підтримують ці ОС для них потрібний стаціонарний персональний комп’ютер (Oculus Rift 2, HTC Vive), а для деяких приставку (Sony VR).

Роздільна здатність. Цей критерій вас повинний цікавити у тому випадку, якщо ви хочете придбати саме незалежні окуляри для комп’ютера, оскільки в інших окулярах даний параметр залежить від роздільної здатності дисплею вашого смартфону.

Вага і комфортність. Як на мене це теж один з головних критеріїв при виборі окулярів віртуальної реальності, бо від нього на пряму залежить час на протязі якого ви зможете використовувати гаджет.

Якість матеріалів. В окулярах віртуальної реальності можуть використовуватися наступні матеріали картон, пластик та алюміній в залежності від цього залежить їх строк служби. Також важливим є якість лінз, якщо це буде простий пластик, то очікувати хорошої картинки не варто.  

Як купити окуляри віртуальної реальності в МТА?

Заходите на сайт MTA.UA і у відповідній категорії обираєте окуляри віртуальної реальності, які вам сподобались. Якщо вибір окулярів віртуальної реальності  викладає у вас певні складності, то ви можете почитати відгуки, порівняти їх з іншими моделями або задати своє запитання нашим менеджерам. Доставка по Україні безкоштовна при повній преодоплаті товару.


10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових