з 09:00 до 21:00

Оперативна память

Відгуки про товари

Замовив, швидко доставили. Відмінна пам'ять.

user
user

Стабильно держит 3200 с таймингами от xmp профиля. Хорошая память за свои деньги. Была в пользовании 1 планка на 16гб.

user

Надійшло за декілька днів, стан належний. Добре запакована.

user

Замовив. Усе виконано вчасно. Зробив маленький апгрейд HP Pavilion Gaming 15-cx0035ua (8KR28EA). Встановив 2 планки X 16GB. Політ нормальний. Більше RUST не лагає.

user

Покупал в ноутбук HP ProBook 445 G7, по характеристикам идеально подходит. С установленной планкой на 8GB работает без проблем

user

Оперативная память высший класс заказал себе вторую такую планку частота и скорость за эти деньги просто огонь

user
user

Ужасная память для своей цены, кроме внешнего вида в ней нет абсолютно ничего хорошего.

user

Оперативна пам'ять – один із важливих компонентів комп'ютера, який безпосередньо впливає на швидкість, оперативність і швидкодію комп’ютера. Обсяг оперативної пам’яті впливає на можливості одночасного запуску декількох додатків, десятків вкладок в браузері та швидкості їх завантаження. Чим більший об'єм ОЗП, тим швидше працюватиме пристрій.

Щоб визначитись із необхідним обсягом оперативної пам'яті, необхідно розрахувати характеристики: тип, кількість слотів, частоту швидкодії, напругу. Саме від цих показників залежить ціна ОЗП, її потенціал і сумісність з іншим обладнанням. 

Кращі виробники оперативної пам'яті 

Обираючи оперативну пам’ять, важливо визначитись із виробником. Продукція знаменитих брендів має дорожчу вартість, але і термін використання у них значно довший.

Надійні “оперативки” випускають компанії:

  • Crucial;
  • Corsair;
  • HyperX; 
  • Crucial;  
  • AMD.

Принцип роботи і підтипи оперативної пам'яті

Оперативна пам'ять нерозривно пов'язана з роботою ЦПУ і накопичувачів. Дані з носія інформації надходять на “оперативку”, після цього – обробляються процесором. У цьому процесі задіяна і кеш-пам'ять – високошвидкісна локальна пам'ять, яка виконує роль тимчасового сховища даних, до яких користувач звертається найчастіше. Завдяки кеш-пам’яті інформація швидше надходить до процесора, а загальна продуктивність збірки зростає.

Де купити оперативну пам'ять?

Інтернет-магазин МТА пропонує купити ОЗП відомих виробників, таких як Kingston, AMD, HyperX, що відрізняються за вартістю, типом і технічними параметрами. Для вибору модуля, слід визначити, які функції має виконувати комп'ютер, щоб вибрати оптимальні характеристики для збірки.