10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Оперативна память

Відгуки про товари

Замовив, швидко доставили. Відмінна пам'ять.

user

Стоять дві такі плашки. Працюють і працюють)

user

Стабильно держит 3200 с таймингами от xmp профиля. Хорошая память за свои деньги. Была в пользовании 1 планка на 16гб.

user

Надійшло за декілька днів, стан належний. Добре запакована.

user

Замовив. Усе виконано вчасно. Зробив маленький апгрейд HP Pavilion Gaming 15-cx0035ua (8KR28EA). Встановив 2 планки X 16GB. Політ нормальний. Більше RUST не лагає.

user

Покупал в ноутбук HP ProBook 445 G7, по характеристикам идеально подходит. С установленной планкой на 8GB работает без проблем

user

Оперативная память высший класс заказал себе вторую такую планку частота и скорость за эти деньги просто огонь

user
user

Кингстон делает качественную продукцию, оперативная память выполнено хорошо, есть радиатор, это сделано больше для красоты, так как сама планка не нагревается при работе. Объём планки 4GB, этого маловато для современных систем, Но если покупать две планки по 4гб-то получится 8Gb, а это уже нормальная система на сегодня, тем более если ставить ещё SSD накопитель в систему. Память безглючная, беспроблемная. хорошее решение для домашней сборки.

user

Оперативна пам'ять – один із важливих компонентів комп'ютера, який безпосередньо впливає на швидкість, оперативність і швидкодію комп’ютера. Обсяг оперативної пам’яті впливає на можливості одночасного запуску декількох додатків, десятків вкладок в браузері та швидкості їх завантаження. Чим більший об'єм ОЗП, тим швидше працюватиме пристрій.

Щоб визначитись із необхідним обсягом оперативної пам'яті, необхідно розрахувати характеристики: тип, кількість слотів, частоту швидкодії, напругу. Саме від цих показників залежить ціна ОЗП, її потенціал і сумісність з іншим обладнанням. 

Кращі виробники оперативної пам'яті 

Обираючи оперативну пам’ять, важливо визначитись із виробником. Продукція знаменитих брендів має дорожчу вартість, але і термін використання у них значно довший.

Надійні “оперативки” випускають компанії:

  • Crucial;
  • Corsair;
  • HyperX; 
  • Crucial;  
  • AMD.

Принцип роботи і підтипи оперативної пам'яті

Оперативна пам'ять нерозривно пов'язана з роботою ЦПУ і накопичувачів. Дані з носія інформації надходять на “оперативку”, після цього – обробляються процесором. У цьому процесі задіяна і кеш-пам'ять – високошвидкісна локальна пам'ять, яка виконує роль тимчасового сховища даних, до яких користувач звертається найчастіше. Завдяки кеш-пам’яті інформація швидше надходить до процесора, а загальна продуктивність збірки зростає.

Де купити оперативну пам'ять?

Інтернет-магазин МТА пропонує купити ОЗП відомих виробників, таких як Kingston, AMD, HyperX, що відрізняються за вартістю, типом і технічними параметрами. Для вибору модуля, слід визначити, які функції має виконувати комп'ютер, щоб вибрати оптимальні характеристики для збірки.