з 09:00 до 21:00

Пароочищувачі та парові швабри

Хіт

Відгуки про товари

Якісний пароочисник, не підкопатися!Виготовлений у м. Віненден (Баден-Вюртемберг, ФРН): усе підігнано, чітко, ніде нічого не люфтить, помітно, що виготовляли педанти.Потужність у нього 1200 Вт, ну як у компактного парогенератора, тільки весь цей пар виходить з одного вузького сопла, тому паровий удар сильний.Що ним із задоволенням і дуже добре чистити, то це кухонні плити (справляється відмінно!), кахель, мякі меблі. З другорядного, з чим непогано справляються, це металопластикові вироби (напр., вікна), скло, одяг.Можна навіть швидко розгладити вільно висячу річ одягу.У комплекті саме цього типу моделі є насадки для диванів, кахелю, підлоги, одягу й інші не досить зрозумілі за призначенням.Ця штука ще дуже необхідна тим сімям, у яких є малі діти!Пароочисник не дорогий для своєї ролі в полегшенні роботи.

user

Чистит кухню, ванную и туалет до блеска без особого труда, а главное без химии.

user
user

Не сказать что полностью, но разочарован пароочистителями вообще как классом устройств. А этот Karcher это еще и довольно дорогое устройство, так что страшно представить что там у моделей подешевле.В общем по качеству исполнения это 5 с минусом. Минус за несъемную трубку с которой нужно обращаться очень осторожно (см. предыдущий отзыв).Он не совершит чуда и не уберет стойкую грязь. Для примера это жирный налет кухни. После 5 проходов он продолжал перекатывать его по поверхности плитки возле плиты. Во время работы конденсируется громадное к-во грязной воды, которая летит во все стороны - чистишь одно, грязь летит на стены дальше.И это при том, что визуально грязи на поверхности немного, но растворяясь в воде ее становится все больше и больше.В ванне чуть лучше. Но все таки я, с тряпкой и химией, намного эффективней. А пароочистителем получилось погонять мыльный налет на кране и стенах немного. Короче. Чуда не случилось. Пароочиститель не такой чудесный как его рисуют в своих рекламных видео и обзорах. И это точно не проще, чем мыть тряпкой и химией. Потому что эту дуру надо за собой таскать и постоянно подливать воду (и не просто с крана, а чистую - потому что сдохнет иначе от накипи). А еще для этого мини-пылесоса нужно место для хранения.

user

Может мне бракованный экземпляр достался, может я не разбираюсь, может так и должна эта штука работать, но. Включил, слышу, что закипел, при нажатии на кнопку шипит и идет пар.Пар почему-то не горячий. Не знаю как это работает, но горячо становится когда к самому носику руку подносишь на расстояние сантиметра. Пара мало.Моя тряпка с моющим в разы эффективнее. Тем более после очистителя нужно все равно тряпкой вытирать.Возможно прибор работает только с насадками, но не думаю, что насадка даст больше пара. Я попробовал накипь почистить специальной насадкой для стекла, пар идет, но он теплый. Как он что либо может почистить я не понимаю.Короче, сделал возврат, надеюсь вернут деньги, потому что это ерунда какая-то бесполезная. Мне сказали, что пароочиститель должен быть размером с пылесос и тогда он реально чистит. Тогда я не понимаю зачем мобильные продавать.

user

після народження сина стараюсь прибирати квартиру максимально ефективно, бо він повзає по підлозі, тягне все до рота. почитали з чоловіком про пароочищувачі і замовили цей через порівняно низьку ціну в користуванні зручний,розібрались з насадки і режимами дуже швидко

user

Парочисник не великого розміру і відносно легкий.Тиск набирається приблизно хвилини 2 і води вистачає приблизно на стільки ж, що мені дуже не подобається, тільки починаю щось мити, вода з паром виходить під високим тиском, води дуже багато і вона закінчується хвилини через 2 ато і раніше, помити шви у ванній толком не встигаю бо вода кінчається, потім починає йти пар але він толком нічого не миє.Так мені його нахвалили, а я просто розчарувуюсь їм. Єдине що класно, так це широка насадка, нею зручно користуватися і миє зеркала і плитку дуже круто. Та і звичайна насадка миє добре, змиває весь наліт і бруд, але ж вода дуже льється і швидко закінчується

user
user

посмотрел как удаляются следы эпоксидной затирки,(при высоких температурах) и решил приобрести сей комплект. Плиточник, по факту не умел работать с эпоксидкой, и после появились следы, которые можно было убрать путем интенсивной работы ручками. Честно, 50 кв.м шкрябать, это не водички попить, кто попал так же, тот поймет(плиточник не криворукий, но вот эпоксидка, не его конек). Водичка, пар, и все же щеточкой поработать(намного проще чем без него), и результат радует глаз и душу!!!

user

Принцип роботи пароочисника полягає в перетворенні води в пар і застосуванні його для дезінфекції різних поверхонь. Це багатофункціональний прилад. Змінюючи насадки, можна використовувати ручний парової очищувач для підлоги, в тому числі для ламінату (як альтернативу швабрі), для меблів, для плитки та інших поверхонь. Килими та інші пористих поверхнях краще чистити щіткою.

Пароочищувачі в інтернет-магазині MTA.UA представлені широким асортиментом пристроїв. На сторінках товарів вказані детальні технічні характеристики, інструкція застосування, умови покупки (в тому числі в кредит або розстрочку), гарантії і доставки по Україні. Пароочищувачі легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.