з 09:00 до 21:00

Пазли

Відгуки про товари

Матеріал, з якого виготовлений даний пазл, картон, досить міцний. Це буде слугувати довгому строку експлуатації. Складаєчи даний пазл дитина буде розвивати память та логічну побудову моделі. А ще можна гарно розмалювати цей пазл.

user

Ці пазлики ідеальні для маленьких діток. Вони оптимальної величини, виготовлені з якісного, міцного картону, не гнуться та не рвуться. Малюнки, які нанесені правильні, яскраві. Пазли гарно розвивають мислення, дрібну моторику рук

user

Такие пазлы очень круто взять на подарок - они европейского качества но изготовлено у нас, красиво упакованы. Сами пазлы плотные - картинки не мелкие, собрать ребенку не сложно. Очень рекомендую.

user

Дуже гарний та розвиваючий набір. Підійде для найменших діток, так і для старших. Можна вивчати букви, кольори, розвивати дрібну моторику рук та мислення. Зберігати зручно в картонній коробці

user

Перші ігрові пазли з’явились більше 250 років тому. Ця головоломка була придумана у вигляді чорно-білої дерев’яної карти і призначалась для візуалізації географічних знань. Гравцям необхідно було правильно скласти картину світу, приєднуючи деталі у вигляді країн.

Сучасні пазли не втратили популярності серед дітей і дорослих та мають найрізноманітніші конфігурації. Гра тренує дрібну моторику рук, покращує увагу, фантазію, посидючість і спостережливість, сприяє всебічному гармонійному розвитку маленької особистості. 

Пазли – чудова альтернатива гаджетам, вони здатні захопити увагу гравців та стати улюбленим заняттям для сімейного дозвілля.

Які є види пазлів для дітей?

На класифікацію пазлів та поділ їх за видами мають вплив різні чинники:

  • вік гравців (3+, 12+ і т. д.);
  • складність малюнка;
  • кількість деталей (50, 100 і т. д.);
  • розмір (дрібні, середні, великі);
  • типи деталей (прямокутні, абстрактні, фігурні);
  • форма (3D, плоскі);
  • матеріали (папір, дерево, тканина, піна, метал, магніт);
  • місце складання (настільні або підлогові).

Користь складання пазлів

Складання пазлів – цікава і корисна забавка, яка розвиває логіку (дитина повинна вчитися вирішувати, яка деталь підійде у певній ситуації), уяву (для того, щоб правильно скласти картинку, варто спочатку уявити кінцевий результат), пам'ять та уважність (у голові постійно слід тримати загальну картинку, аби легше підібрати потрібні частинки). 

У дітей, які полюбляють складати пазли, краще розвивається дрібна моторика та координація рухів: завдяки цьому їм легше навчитись тримати ручку, писати, малювати, працювати з ножицями та іншими інструментами.

Розв’язуючи таку головоломку, малюки вчаться досягати результату. Це заняття розкриває щоразу нові грані дитячого творчого потенціалу.

Ще однією корисною особливістю гри є можливість складати картинку не лише самому, але і спільно з іншими учасниками. Так дитина вчиться працювати в команді, здобуває важливі соціальні навички.

Типи і матеріали

Голографічний пазл – зображення залежить від кута зору та має ілюзію об'ємності. Такий тип головоломки виглядає дуже ефектно, але і збирати її набагато важче, ніж звичайну, адже під різним кутом зору малюнок кожного фрагмента змінюється.

Магнітний – пазл, що складається з магнітних елементів. Завершене зображення можна розмістити на холодильнику чи будь-якій металевій поверхні.

Звуковий – може відтворювати різні звуки, залежно від тематики зображення (для пазла «ферма» – звуки тварин, для «паровозика» – звук парового двигуна). Цей тип розвиває у дитини асоціативний зв'язок між зображенням і звуком.

Світловий – створена картинка може світитись у темряві. Особливо ефектно виглядають картинки із зображенням Сонячної системи або сюжетами з казок.

Фактурний – елементи пазла покриті спеціальним матеріалом, який надає зображенню незвичайного вигляду та дарує приємні тактильні відчуття.

Найкращі ціни на пазли для дітей

Наш інтернет-магазин пропонує різні види пазлів за привабливою ціною від 65 грн. Купувати головоломку варто разом із дитиною, щоб вона могла самостійно визначитись із бажаною моделлю. 

А менеджери МТА детально проконсультують і допоможуть обрати корисну та цікаву гру відповідно до вікових та інших важливих параметрів.