з 09:00 до 21:00

Перфоратори

Відгуки про товари

ПЕРФОРАТОР STARK RH-920 Q PROFI (140920010) - перенесіть, будь ласка, до розділу Перфоратори. Дякую.

user

зручний,практичний у монтажі стель,свердління можна проводити однією рукою,компактний,професійний,всюди є маркировка макіта ,якісний інструмент

user

проблем ніколи з ним в мене і працівників не було , тому в якості впевнений і можу усім рекомендувати , приблизно 4роки маю вже, тепер майже не використовую просто лежить

user

По бетону работает легко, с кирпичом пока не работал. Мощность есть, вес небольшой- удобно работать. Греется, конечно, но все в пределах нормы. Производитель надежный, инструмент должен быть на года каторжной работы.

user

Пока сверлил не много, и не долбил.

user

Приобретался для дома в комиссионном магазине за 1500 грн., в чемодане и новый с документами.Использовался при утеплении фасада 4-х комнатной квартиры.Впечатления после других перфораторов только положительные.Понравился ударный механизм - входит как по маслу с нормальными сверлами, длина шнура 4м - удобно в работе, вес до 3 кг позволяет работать одной рукой.Профессиональный инструмент одним словом.Расстроило отсутствие сверлильного патрона в комплекте - у меня остался от прошлого перфоратора, но за такие деньги могли бы комплектовать.

user

Отже, ви вирішили купити перфоратор професійний. Можливо, ви починаєте ремонт, будівництво або ж просто хочете потріпати нерви сусідам. У будь-якому випадку перед придбанням потрібно обов'язково ознайомитися із технічними характеристиками та функціоналом. Якраз цим займаємось.

Популярні види апаратів

Є різні класифікації, але найпопулярнішими вважаються:

  • за типом розташування двигуна. Є бочкові та прямі перфоратори. У перших двигун знаходиться в горизонтальному положенні, а в других – у вертикальному. Для нескладного домашнього ремонту цілком вистачить прямого пристрою, а якщо планується серйозне будівництво, то варто задуматися про бочкові апарати;
  • за типом електроживлення. Можуть працювати від мережі або акумулятора. Мережеві не вимагають підзарядки, а купити перфоратор акумуляторний – значить отримати абсолютну автономію.

Апарати всіх видів можуть робити 3 речі: свердлити із довбанням, свердлити без довбання і просто довбати.

Енергія удару

Саме цей параметр впливає на те, наскільки великі отвори можна зробити. Існують моделі з силою удару:

  • 2 Дж. Легкі маневрові пристрої. Підходять для буріння отворів діаметром 5-8 мм навіть в важкодоступних місцях;
  • 4 Дж. Підходить для нескладних демонтажних робіт та буріння отворів діаметром 6-14 Дж. Часто зустрічаються у виробника Makita;
  • 8 Дж. Можуть робити дірки діаметром до 40 мм, а також здійснювати складні демонтажні роботи.

Є і більш потужні агрегати, які використовуються в будівництві. При цьому сила удару взагалі не залежить від інтенсивності натискання на апарат.

Частота і потужність

Ударна частота безпосередньо впливає на швидкість буріння. Наприклад, у перфораторів Bosch цей показник досягає 5000 об/хв, однак потрібно пам'ятати — чим вище частота, тим нижче його сила.

Потужність варіюється в діапазоні 400-2000 Вт. Вона відображає здатність пристрою працювати під навантаженням. Якщо потужності недостатньо, апарат сильно нагрівається та ламається. Для невеликого домашнього ремонту цілком вистачить 700-900 Вт. Для регулярної роботи рекомендується купувати агрегат потужністю від 1000 Вт.

Конструкція

Тут все зводиться до одного — інструментом повинно бути зручно користуватися. Ергономічна форма, руків'я оптимальної ширини, гумові вставки для запобігання ковзанню — це обов'язкові атрибути. Наприклад, в інструментів марки Total зустрічається система погашення вібрації. Вона дбає, щоб тривала експлуатація не викликала ніякого дискомфорту. Ще одна корисна опція — можливість налаштування бічних ручок, завдяки якій можна впевнено почувати себе навіть в тісних просторах.

Додаткові функції

Виробники постійно обладнають моделі корисними можливостями, які роблять експлуатацію не тільки комфортніше, але й безпечніше. Ось найнеобхідніші:

  1. Плавний старт. Система поступово збільшує напругу, не даючи перевантажити двигун;
  1. Розчіплювальна муфта. Не дає обмотці колекторного двигуна перегрітися коли бур застряє в бетонній плиті;
  1. Реверс. Дозволяє витягнути застряглий в стіні бур;
  1. Обмежувач. Кріпиться на корпус приладу та дозволяє свердлу заглибитися на потрібну відстань;
  1. Віброзахист рук. По суті це пружина, яка з'єднує корпус та руків'я, гасячи вібрацію.

Існують й інші корисні функції. Але вищезгаданого списку цілком достатньо для комфортної роботи.

Чому купувати електроперфоратори варто саме в МТА

У нас не просто доступні ціни, у нас вони нижчі за ринкові. Більш того, ставши учасником програми лояльності можна отримувати кешбек після кожної покупки. Залишилися питання? Менеджери МТА охоче нададуть на них відповідь. Досить шерстити інтернет у пошуках найвигіднішої пропозиції, вона перед вами!