з 09:00 до 21:00

Підставки під ноутбуки

- 50 ₴
- 310 ₴
- 450 ₴
- 200 ₴
- 300 ₴
- 300 ₴
- 210 ₴
- 210 ₴
- 350 ₴
- 200 ₴
Відгуки про товари

Спасибі за швидку доставку.Протягом кількох годин я отримав товар.Магазин відповідає європейським стандартам.Хороші молоді люди!!Товар відповідає заявленому та співвідношенню ціни та якості!!

user

З такою підставкою для ноутбука, ноутбук ніколи не перегріється. Цілих 4 вентилятора, які працюють на однаковій швидкості. Найкраща підставка яку я бачив і якою користувався!

user

Отличная подставка, очень доволен покупкой, все супер. Наконец то мой ноутбук перестал греться.

user

В целом, отличный выбор за свои деньги. Четыре вентилятора работают, ноут ощутимо охлаждается; не знаю как будет летом, но сейчас обычно ноут был теплый; если включить все 4 вентилятора, то становится прям прохлаадным и приятным для рук (macbook pro 2019); на игровом ноуте еще не тестил. Расположение регулятора вентиляторовUSB удобное. Вентиляторы работают в трех режимах: только верхние, только нижние, все. Регулятор вентиляторов в использовании удобный, можно управлять вслепую.Уровень шума более чем допустимый. В накладных наушниках открытого типа слышно немного. Если будут закрытого типа, то скорее всего не услышите ничего.Упора внизу для ноута нет, но ноут стоит очень устойчиво.Нельзя регулировать угол наклона, но дефолтный вполне удовлетворительный. Однако кому-то точно захочется под предплечья какую-то подушечку.Сама подставка тяжелая, переместить ее сложно. При стандартной работеминимальном взаимодействии с поверхностью ноута все ок, но если где-то +- сильно надавите или будете перемещать подставку появятся скрипы (у меня, по крайней мере, есть).Взял бы второй раз? Да.

user
user

Пристрій норм. Кабель впаяний в сам пристрій з одного боку і usb з другого. Було б добре, щоб з'єднання було usb-usb. Охолоджує добре. Ноут по пристрою не йорзає. Не шумить.

user

Ну в цілому нормальна підставка з гарним виглядом і не поганою підсвіткою.Повітряний потік від чотирьох вентиляторів надзвичайно слабкий як на мене.Рекомендую лише за гарний дизайн і за прорезинові ніжки.

user

Завдяки цій підставці я можу ставити ноут на ноги, і він не буде перегріватися це вже переможенька. Також мені сподобалось, що поверхня підставки трошки з нахилом, тому зручно друкувати, коли працюєш за столом. І, найголовніше, мій ноут перестав так дико перегріватися від ігор (саме через це її й купляла). Точних цифр, на жаль, не назву, але впевнена, що на кілька критичних градусів вона охолоджує. Вважаю, що за такі невеликі гроші це чудова підставка.

user

Довго вибирав. Підкупили знижки. Легка, гарна підставка. Є деякі нюанси. Неможливо вимкнути підсвітку під ноутом, а вентилятори лишити увімкнутими. Повністю вимикається лише бокова підсвітка, яка має різні кольору, режими. Може світитися просто одним кольором, або різними, або бігаюча полоса. Вентиляри дують гарно, купував на чорну пятницю, за ціною на третину менше, за повну вартість певно не варто купувати. Налаштовується кнопками, вихід USB позаду, з тильної сторони. І підставка дуже висока уже в першому положені, десять сантиметрів. А ще ноутбук ставити. В закритому положені майже немає відтоку повітря. В цілому подобається.

user

Охлаждает очень хорошо и ,что немаловажно ,тихо. Используем в основном на половину мощности (3,4-я скорость).Подставка значительно увеличила производительность ноутбука.

user
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових