з 09:00 до 21:00

Ретранслятори

Відгуки про товари

Пользуюсь в двухкомнатной квартире для усиления сигнала роутера для смарт тв .

user

Это не поверлайн, это обычный ретранслятор сети!

user

с asua работал с перебоями а с роутером xiaomi так вообще сбоит

user

Отличный ретранслятор, скачал приложение, установил страну Китай, ввел учетку Сяоми, пару кликов настройки, все готово ;).

user
user

Повторитель позволяет усилить сигнал от вай фай роутера и передать его дальше, он занимает очень мало места, при этом нет лишних частей типа отдельного блока питания- а сразу сзади есть штепсельная вилка,что позволяет повторитель сразу и подключить в розетку на 220 Вольт. Фирма хорошая, занимается именно телекоммуникационным оборудованием.

user

В одной из комнат не было возможности провести LAN кабель, а сыну купил компьютер, нужен интернет. Решением сначала было купить USB приёмник, но он 5G сеть то видел то нет, потом посоветовали этот усилитель TP-Link TL-RE450 и он решил все мои проблемы) скорость закачки на 5G сети 430 мегабит в секунду! Связь держит стабильно, мудрить с проводами ничего не надо, однозначно рекомендую, у кого проблема провести провод

user

Реально помагає роздати мережу і розширити,дуже виручає коли смарт мережу не може зловити,а дуже треба

user

Нажаль, краще взяти роутер замість цього девайсу.Режим клієнт працює через раз. Може показувати якість сигналу та підключення до іншої АП, але при цього не робити.Або просто інтерфейс зависне, допомагає тільки фізичний ребут.Брали декілька штук у офіс, тепер на складі у коробках.

user

Працює відмінно. Налаштувати можна за 5 хвилин. У великому будинку, в дальніх кімнатах, було 5-7 мб, а зараз 40-50 через 5 герц. Рекомендую!

user

Вдалий вибір ретранслятора – запорука комфорту користувачів, яким для роботи, ігор або розваг необхідний якісний інтернет-зв’язок. 

Що таке ретранслятор

Ретранслятор – підсилювач, призначений для покращення прийому радіосигналу та розширення зони покриття. 

Ідея безпровідного інтернет-зв’язку передбачає те, що мережа не обмежується однією кімнатою чи іншим умовним простором, а має поширюватись на всю квартиру, офіс, територію. Віддаленість від джерела сигналу знижує швидкість мережі. Для того, щоб посилити сигнал, придумали WiFi-репітер, який “підхоплює” основний сигнал і розширює його радіус, покращуючи якість і швидкість.

Зона покриття роутера чи точки доступу має обмежений радіус, особливо у закритому приміщенні. На якість зв’язку впливає також кількість стін та матеріал, з якого вони побудовані. Так, залізобетонна перегородка послаблює сигнал на 20-25 dB., а через дві такі стіни досягти стійкого сигналу майже неможливо.

В цьому разі допоможе встановлення ретранслятора.

Види та функціонал ретрансляторів

Моделі ретрансляторів різні за ціною, зовнішніми даними та функціоналом. Розрізняють:

 • широкосмугові
 • смугові
 • канальні
 • оптичні
 • лінійні

Перевагами WiFi ретрансляторів є просте налаштування, доступна вартість і можливість швидко розширити зону покриття. 

Як правильно вибрати репітер

Вдалу модель ретранслятора можна обрати за кількома критеріями:

 • технічні характеристики
 • тип антени
 • особливості приміщення
 • стандарти мережі

Для квартири та невеликого за площею приміщення оптимально підійде компактний репітер із вбудованою антеною. 

У багатоповерховому будинку варто використовувати більш потужні пристрої із зовнішніми антенами. На якість покриття впливає також і діапазон робочих частот. Якщо обладнання працює в двох діапазонах, воно дає можливість реалізувати декілька схем підключення. 

Підключення і налаштування

 • налаштування репітера
 • вибір місця установки
 • підключення
 • перевірка

Підключити ретранслятор можна двома способами: через веб-інтерфейс та за допомогою кнопки WPS. Якщо репітер і роутер працюють у двох діапазонах, необхідно провести окремі налаштування для частоти 5000 МГц.

Цей пристрій працює за таким принципом: антена приймає слабкий сигнал, передає його через кабель на ретранслятор, який усуває недоліки і перешкоди зв’язку і випромінює через іншу антену покращений сигнал.

В ролі ретранслятора можна використовувати роутер, який підтримує цю функцію. Та багато виробників WiFi випускають окремий модельний ряд вузькоспеціалізованих пристроїв. 

Популярні виробники

Дoвіpoю тa пoпyляpніcтю нa pинкy кopиcтyютьcя бpeнди, щo випycкaють не лише ретранслятори, а й мapшpyтизaтopи: Asus, D-Link, Edimax, Mercusys, TP-Link, Xiaomi.

У каталозі інтернет-магазину МТА представлені моделі репітерів, які приваблюють користувачів надійністю функціоналу і доступною ціною. Придбати ретранслятор у нас можна від 381 грн. та успішно використовувати його для роботи в офісі чи вдома, перегляду потокового HD відео або онлайн-геймінгу.