з 09:00 до 21:00

Розумний пилосос (робот пилосос)

}

Відгуки про товари

Спочатку два дні переживав, бо дорогий девайс. Але коли його гарно налаштував і він почав працювати класно, то перевершив наші сподівання. Рекомендую!!! Техніка супер!!!

user

Довго вагалась, довго придивлялась до роботів-пилососів. І вагалась чи потрібен робот чи звичайний пилосос. Користуюсь вже більше місяця- дуже задоволена!

user

Отлично пылесосить, достаточно легко разбирать и чистить. Можно выбирать площадь, которую чистить.

user

Это самая лучшая вещь в моем рейтинге покупок. Воду паливаю дистилированную, и купила сменную тряпочку, чисто и свежо. Единственное что бы посоветовала будущим пользователям - перед влажной уборкой тряпочку мочить самому пож краном, т.к. робот не определяет ее на влагу и подает воду одинаково медленно. Ну и не использовать моющие средства.

user

Чудо техники. Всем рекомендую. Использую сухую уборку. Порожек 18 мм нормально преодолевает.

user

Отличный девайс, класс уборки А подтверждаю! Современный, самостоятельный, не требует много места. Управление крайне простое, интуитивное, понятное даже для пожилых людей. И самое главное ладит с котом!

user

Умный, хорошо ориентируется в помещениях, дорогу до зарядной станции находит быстро и безошибочно. Большой контейнер для мусора, почти литр. Автоматически увеличивает мощность всасывания на ворсистых поверхностях. Простое управление и программирование.

user

Радость от покупки сравнима с покупкой посудомойки. Освободил кучу времени, которое раньше тратили на уборку дома. У кого квартира или один этаж, можно настроить расписание и наверное недели 2-3 его не трогать, сам уберёт, сам пыль сбросит. Иногда только нужно датчики протирать и волосы снимать с щёток.

user

Первый отзыв который прочитал про этот пылесос был: "Як ми без тебе жили". Тепер сам оставляю такой же отзыв. Как же мы без тебя жили)))?! Все просто, с инструкцией справиться ребенок, РЕКОМЕНДУЮ! Хоть он и заморский шпион, который постоянно собирает информацию, ну да ладно. Ибо это ВЕЩЬ! Помощник в доме, эта модель мне очень понравилась! Но уточняю, это помощник, а не заменитель полноценного уборщика. Он поддерживает чистоту, а вы помогайте ему.

user

Чудовий варіант для щоденного підтримання чистоти в квартирі. Просто налаштовуєте його на прибирання поки нікого немає вдома і по приходу все буде чисто.

user

На робот пилосос ціна така ж, як і на смартфон!

Багато хто думає, що такі новинки техніки повинні коштувати дорого. Насправді ж найдешевші розумні пилососи коштують менш ніж 2500 грн! Помічник, який сам прибирає, доступний для кожного. Зараз робот пилосос купити простіше простого, адже окрім доступної ціни в інтернет магазинах запропонований величезний асортимент товару. Все що потрібно від вас — вирішити який функціонал вам потрібен та обрати виробника і модель до вподоби. Найцікавіше те, що розетка для розумного пилососа не є обов'язковою. Вона необхідна лише для підключення зарядної станції, сам пристрій функціонує повністю автономно і без жодних дротів.

Який робот пилосос вибрати?

Тільки уявіть як приємно вам буде бачити ідеальну чистоту вдома і не докладати при цьому особливих зусиль. Пилосос, який сам прибирає, допоможе досягнути такого результату. Деякі пристрої не тільки самостійно збирають пил, а ще й миють підлогу! Ви можете використовувати розумний пилос для дому і для офісу.

Проте існує проблемка — на сайтах інтернет-магазинів можна зустріти велику кількість різних моделей і не завжди легко розібратися в цьому різноманітті. Так як купити найкращий робот пилосос для будинку? Ви можете переглянути в інтернеті безліч статтей, щоби вибрати найкращий пристрій, вивчити рейтинг розумного пилососа на популярних сайтах, отримати консультацію в магазині або ж ознайомитись з нашими порадами:

Критерії вибору розумного полососа

Перш за все необхідно розібратися з технічними характеристиками,  від яких і залежатиме ефективність хатнього помічника. 

  1. Площа, на прибирання якої розрахований пристрій

Це перше на що варто звертати увагу. Адже пристрій, призначений для прибирання маленьких квартир площею до 40 кв.м., не зможе якісно прибрати квартиру в 100 кв.м.

  1. Прохідність (на скільки легко долаються пороги)

На перший погляд параметр другорядний, але на практиці від нього дуже багато залежить. Від робота пилососа не буде великої користі, якщо він застряє на кожному кроці. Найкращий показник долання порогів на сьогодні у iRobot, Xiaomi і ECOVACS. Представники цих брендів без проблем долають пороги до 2 см і не плутаються в проводах. Зверніть увагу, що миючий пилосос з установленим контейнером для води, може трохи гірше долати перешкоди. Дешевші китайські аналоги мають істотні проблеми з прохідністю, але цей нюанс продавці можуть приховати.

  1. Датчики приближення

Більшість розумних пилососів мають підпружинений бампер, який пом'якшує удар при зіткненні з перешкодою, але цього не завжди буває достатньо. Якщо у вас на підлозі стоять нестійкі предмети (вази, торшери) або є чутливі до пошкоджень меблі, то варто перестрахуватися і придбати модель з «функцією м'якого дотику». Більшість сучасних хатніх помічників мають такі датчики, за винятком зовсім дешевих.

  1. Автоматична робота за розкладом

Функція не пріоритетна, але важлива, особливо якщо ви бажаєте мінімізувати свою участь в прибиранні. Досить лише раз налаштувати розклад, і хатній помічник буде виходити на завдання і повертатися на базу самостійно. Цією функцією оснащуються майже всі нові пилососи.

  1. Ємність сміттєзбірника

Важливий параметр. Не варто вибирати розумний пилосос з об'ємом сміттєзбірника менше ніж 0,4 літра, особливо якщо у вас є домашні тварини.

  1. Фільтрація повітря

Майже всі виробники заявляють, що їх пристрої оснащені системою фільтрації HEPA. Однак, на практиці, при детальному огляді фільтра не рідко виявляється, що це просто тонкий шар фільтрувального паперу. Складно, звичайно, визначити ефективність фільтра «на око», але багатошарові фільтри заслуговують на більшу довіру.

  1. Навігація

Більшість хатніх помічників не такі розумні, як може здатися. В основному роботи пилососи здійснюють випадкові рухи під різними кутами, йдуть уздовж плінтуса або спіраллю. Однак в деяких пристроях вмонтовані камери навігації, які дозволяють будувати карту приміщення і прокладати шлях. Це важливо, якщо у вас квартира великої площі з багатьма кімнатами.

  1. Можливіcть управління з смартфону

Багатьма сучасними хатніми помічниками можна управляти на відстані з допомогою смартфона. Такий функціонал пристуній у більшості роботів пилососів iRobot Roomba та Ecovacs Deebot. Все що вам потрібно — завантажити спеціальний додаток на смартфон та з'єднатись з пристроєм.

  1. Сервісне обслуговування і доступність витратних матеріалів

Вкрай важливе питання, якщо ви не хочете відправити свою покупку на звалище вже через рік, а може й раніше. Зараз ринок просто наповнений китайськими моделями незрозумілого виробництва, які не мають ніякої сервісної підтримки і, на практиці, ніякої гарантії.

Найкраще рішення — купити робот пилосос в інтернет-магазині MTA.UA та отримати офіційну гарантію від виробника. Забезпечимо швидку доставку в Київ, Львів, Чернівці та в будь-яку іншу точку України.