з 09:00 до 21:00
Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White
Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White
РОЗЕТКА XIAOMI MI SMART PLUG 2 (WIFI) WHITE 0
РОЗЕТКА XIAOMI MI SMART PLUG 2 (WIFI) WHITE 1
РОЗЕТКА XIAOMI MI SMART PLUG 2 (WIFI) WHITE 2

Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White

Код: 829816
Закінчився
Продано
Опис

Корисний смарт-гаджет для Розумного будинку

Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) — це смарт-гаджет з колекції популярної системи "Розумний будинок" від відомого виробника. Дійсно корисний пристрій, що підтримує віддалене управління за допомогою Wi-Fi. Розетка гарантує постійний зв'язок з багатофункціональним пристосуванням Xiaomi Smart Home Multifunctional Gateway. Ви зможете, перебуваючи де завгодно, підключити або відключити гаджет через спеціальний додаток на своєму смартфоні.

Компактність і конструкція розетки

Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) відрізняється невеликими розмірами. Передня частина розетки містить необхідні гнізда, які підходять під вилки різних типів. Завдяки цьому пристрій практично універсальний. Є можливість підключення навіть старих радянських вилок за рахунок плоскої поверхні та відсутності поглиблень. На передній частині розташований мініатюрний індикатор роботи. Збоку на корпусі знаходиться кнопка, за допомогою якої можна здійснити сполучення пристрою та вручну вмикати або вимикати гаджет. На корпусі ззаду розташована вилка з заземленням.

Легке підключення та синхронізація

Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) підключається в додатку Mi Home на вашому смартфоні через Wi-Fi з'єднання. Для ефективної роботи смарт-розетки необхідно встановити відповідний плагін Mi Smart Power Plug. За допомогою плагіна можна не тільки включити або виключити розетку, а й встановити розширений таймер її використання. Встановіть час і необхідні дні її роботи вручну. Також є функція зворотного відліку.

Гармонія ціни та якості

Розумна розетка Mi Smart Plug (WIFI) відноситься до корисних гаджетів з оптимальним співвідношенням вартості та якості. Для виготовлення розетки був використаний вогнетривкий матеріал, який може витримати температурний режим до 750 градусів. Завдяки цьому смарт-розетка зможе запобігти аварійним ситуаціям у разі виникнення пожежі. Крім цього розетка захищена від перегріву та зможе відключити прилади в такій ситуації.

Характеристики Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White
Основні
Вид монтажу
Сумісність
універсальна
Кількість постів/клавіш/роз'ємів
Живлення
від мережі
Комплектація
розетка, інструкція
Оснащення
Клас захисту IP
IP20
Операційна система
iOS, Android
Стандарт вилки
європейська
Гранична потужність навантаження
3680 Вт
Стандарт роз'єму
європейський
Номінальний струм
16 А
Додаткові можливості
Індикація
так
Технічні особливості
Фізичні параметри
Колір
Розміри
74 x 52 x 76.6 мм
Вага
115 г
Умови товару
Стан товару

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White
Розетка Xiaomi Mi Smart Plug 2 (WIFI) White