з 09:00 до 21:00

Розумні іграшки

Технологічні інтерактивні іграшки виглядають дуже реалістично та поводяться як живі. Вони взаємодіють із дитиною, розважають, навчають її, дають простір для вияву творчості. 

Інтерактивні розваги часто можуть перетворюватися в інсценізації, а це відмінний спосіб розвинути креативність, поліпшити мовні навички та грамотність, приміряти на себе різні образи і навчитись діяти у нових ситуаціях. 

Іграшки-роботи ніби запрошують дітей досліджувати світ навколо, вони вміють розпалювати природну цікавість і допитливість, стимулювати бажання вчитися. 

Які є види інтерактивних іграшок? 

Сучасні “розумні” забавки основним своїм призначенням мають різносторонній гармонійний розвиток дітей. 

 1. Іграшки-звірята. Потребують турботи, уваги та догляду майже так само, як і справжні чотирилапі домашні улюбленці. Симпатичні собачки та котики легко завойовують увагу, викликають у малюків почуття прихильності і відповідальності. 
 2. Іграшки-діти. Функціональні інтерактивні ляльки, яких потрібно годувати, одягати, заспокоювати та вкладати спати.  
 3. “Повторюшки”. Іграшки, які можуть відтворювати звуки, слова чи фрази, які вимовляє дитина. Або, навпаки, заохочують малюка повторювати за собою, навчаючи його в такий спосіб правильної вимови. 
 4. Роботи. Інтерактивна іграшка, створена не лише для розваг, але й для того, щоб навчати дитину новим корисним вмінням. Ігри з роботами розвивають мислення і логіку. Крім того, з їх допомогою можна зацікавити малюка до конструювання, програмування тощо.

Які навички розвивають розумні іграшки?

Інтерактивні ігри та розумні іграшки сприяють:

 • розвитку логічного мислення;
 • формуванню фантазії;
 • зміцненню пам’яті;
 • покращенню дрібної моторики;
 • тренуванню дисциплінованості й посидючості;
 • удосконаленню навичок комунікації;
 • отриманню ситуаційного і креативного досвіду.

Крім того, процес розвитку через гру відбувається у приємній атмосфері, де дитина відчуває позитив і задоволення. 

Науковці стверджують, що інтерактивні іграшки здатні підвищувати когнітивні здібності малюка, розширювати спектр його творчого світосприйняття. Ці ігрові пристрої можуть допомогти із засвоєнням мовлення, розвитком грамотності, вирішенням математичних завдань. Вони позитивно впливають на загальну шкільну успішність дитини.

Вибір робот-іграшки за віком

Гра – необхідний інструмент, що дозволяє дитині пізнавати світ. Особливу нішу у цій сфері займають інтерактивні роботизовані іграшки. В процесі гри дитина набуває певних навичок, вчиться новим діям, або просто пізнає факти про навколишній світ. Важливо – обирати іграшки відповідно до віку малюка. Це дозволить досягти бажаного дидактичного ефекту.

Варто уважно враховувати різні критерії:

 • Наявність дрібних знімних і незнімних деталей;
 • Дизайн і зовнішній вигляд;
 • Розміри та яскравість забарвлення;
 • Склад матеріалів, застосованих у створенні іграшки;
 • Функціонал.

Найкращі ціни на інтерактивні іграшки

Наш інтернет магазин пропонує різні види інтерактивних іграшок за привабливою ціною від 231 грн. А менеджери МТА детально проконсультують і допоможуть обрати корисну та цікаву забавку для малюка.