з 09:00 до 21:00

Steadicam (Системи стабілізації відео)

}

Відгуки про товари

Очень понравилось, пользуюсь с удовольствием картинка плавная и четкая При беге все отлично. Отличный стабилизатор!

user

Електронний стедікам для камери або фотоапарата незамінний пристосування, особливо, якщо ви ведете професійну фото або відеозйомку. Стедікам для телефону або смартфона підійдуть, якщо ви ведете свій блог або знімаєте репортажі. Що ж таке стедікам, де його купити і яка ціна, все це ви можете дізнатися на даній сторінці.

Стедікам - це стабілізатор камери, який зазвичай має підвіс. Подивись, найчастіше трьохосевий, дозволяє усунути так звані "шевелінкі" і стабілізує картинку при русі. Раніше для цих цілей використовували громіздкі конструкції на знімальному майданчику - спеціальні рейки, на які встановлювався "трон" відеооператора для створення плавний красивих кадрів. Сьогодні це в минулому! І щоб зробити високоякісну зйомку, і зловити потрібний кадр, потрібен лише професійний оператор, крута камера або відеоскамера і електронний стедикам стабілізатор.

Задумалися який краще вибрати електронний стедикам для ваших цілей і під ваш бюджет?


Електронний стедікам для камери, відеокамери або фотоапарата. Якщо ви відеооператор, знімаєте кіно, кліпи або рекламні ролики, вам безсумнівно потрібен електронний стедикам для камери або фотоапарата. Для професійних цілей варто розглядати серйозну техніку, наприклад DJI Ronin або Align. Це не дешеве задоволення, але результат вас дуже порадує. Так як ця професійна техніка, розроблена спеціально для художньої відеозйомки або для зйомки ТВ-передач, і купивши такий stedicam, ви окупите такі витрати, отримавши високий результат!

Якщо ваш бюжет обмежений, то варто купити електронний стедікам для телефону або смартфона. Налаштування стедікама не складне, варто тільки прочитати інструкцію по ескплуатаціі, і найчастіше завантажити мобільний додаток. Ручний стедікам працює по Bluetooth або Wi-Fi, в залежності від обраної моделі. На нашому сайті ви можете купити стедіками різних виробників, XIRO, Yuneec, DJI Osmo Mobile і інші.