з 09:00 до 21:00
Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)
Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)
1 499
СУШАРКА ДЛЯ ВЗУТТЯ XIAOMI HX10 WHITE DEERMA SHOES DRYER (DEM-HX10W) 0
СУШАРКА ДЛЯ ВЗУТТЯ XIAOMI HX10 WHITE DEERMA SHOES DRYER (DEM-HX10W) 1
СУШАРКА ДЛЯ ВЗУТТЯ XIAOMI HX10 WHITE DEERMA SHOES DRYER (DEM-HX10W) 2
СУШАРКА ДЛЯ ВЗУТТЯ XIAOMI HX10 WHITE DEERMA SHOES DRYER (DEM-HX10W) 3
СУШАРКА ДЛЯ ВЗУТТЯ XIAOMI HX10 WHITE DEERMA SHOES DRYER (DEM-HX10W) 4
Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W) 5

Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)

Код: 717078
В наявності
1 499 грн

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 12 місяців офіційна від виробника
Опис

Deerma Shoe Dryer HX10W

Оригінальний і ефективний аксесуар для сушіння Deerma Shoe Dryer HX10W швидко і безпечно приведе взуття в порядок. Навіть в осінньо-зимовий період апарат буквально за секунди готовий до роботи, забезпечуючи безперервну подачу гарячого повітря. Крім висушування передбачена функція дезодорації, що дає можливість також продезінфікувати кожну пару і усунути неприємні аромати. Таймер в автоматичному режимі відключає прилад по закінченню заданого часу.

Бездоганна чистота

Власний генератор озону забезпечує постійну подачу іонів в кількості достатній для повної дезінфекції взуття і знищення хвороботворної флори на мікрорівні. Користувачеві доступно чотири робочих режими на 30, 60, 120 і 180 хвилин, що дає можливість обрати оптимальний час в залежності від виду матеріалу. Найпотужніший режим «стандартний» підходить для зимового взуття, цикл «для шкіри» забезпечить дбайливий догляд за шкіряною парою, режим «слабкий» за легким взуттям.

Безпека-це головне

Робота пристрою повністю автоматизована. Система самостійно контролює кожен етап обробки взуття і своєчасно реагує на фактори ризику. Передбачений захист від перегріву і від перевантаження, що гарантує блокування роботи Deerma Shoe Dryer HX10W при критично високих показниках температури і часу. Для надійності температурні датчики дубльовані, що виключає можливість помилки.

Потужна подача

Гофровані трубки для подачі гарячого повітря мають гарну пластичність і гнучкість. Кожен провідник здатний розтягнутися на довжину до 27 см, що дозволяє сушити взуття різної висоти. Кожна пара отримує потужний обдув потоком гарячого повітря, що гарантує повне знищення патогенної мікрофлори. Для прискорення процесу і підвищення ефективності передбачена можливість сушити по дві пари взуття одночасно.

Продуманий дизайн

Універсальність моделі полягає в особливостях конструкції. Бічне вентиляційне вікно забезпечує забір зовнішнього повітря. Завдяки спеціальній прихованій підпірці сушарку Deerma Shoe Dryer HX10W можна нахилити в потрібному напрямку і надійно зафіксувати під зручним кутом, щоб можна було легко сушити взуття Різне по висоті і вазі. Кабель досить довгий і забезпечує хороший радіус дії.

Корисне доповнення

Сушити взуття з різних матеріалів дозволяє широкий діапазон температурних режимів. Гофровані патрубки згинаються в будь-яку сторону і розсуваються на зручну довжину. Крім регулювання температури подачі повітря, можливо встановити один з трьох рівнів нагріву самих шлангів, підвищуючи ефективність сушіння. Кожен режим супроводжується своїм світлодіодним підсвічуванням.

Характеристики Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)
Вид
вкладиші
Принцип роботи
електрична
Живлення, В
Колір
Матеріал корпуса
Потужність
Розміщення приладу
Температура нагріву
до 65°С
Функції
з таймером (30, 60, 120 і 180 хвилин)
Додаткові характеристики
подвійний датчик температури, автовідключення, швидкий нагрів за 15 секунд, три режими нагріву, шланги подачі повітря виконані з гофри
Довжина шлангів
до 27 см
Вага
0.120 кг
Розміри (ВхШхГ)
211 х 117 х 280 мм
Стан товару
Новий

Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення

Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)
Сушарка для взуття Xiaomi HX10 White Deerma Shoes Dryer (DEM-HX10W)
1 499 грн
10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових