10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00
Світч ZyXEL Nebula NSG100 (NSG100-ZZ0101F)
Світч ZyXEL Nebula NSG100 (NSG100-ZZ0101F)
21 539
СВІТЧ ZYXEL NEBULA NSG100 (NSG100-ZZ0101F) 0
СВІТЧ ZYXEL NEBULA NSG100 (NSG100-ZZ0101F) 1
СВІТЧ ZYXEL NEBULA NSG100 (NSG100-ZZ0101F) 2

Світч ZyXEL Nebula NSG100 (NSG100-ZZ0101F)

Код: 612005
В наявності
21 539 грн

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 60 місяців
Опис

готовий до роботи шлюз з керуванням з хмари

шлюзи Zyxel Nebula швидко і легко розгортаються на віддалених майданчиках в автоматичному режимі за допомогою хмари. Вони автоматично налаштовують політики доступу і параметри конфігурації, скачують з хмари і встановлюють оновлення мікрокоду і сигнатур; вони позбавляють від необхідності присутності на майданчику фахівця з мережевих технологій.

Легка настройка, просте управління

Хмарний інтерфейс Nebula реалізує візуалізацію і контроль в масштабі всього майданчика, дозволяє системним адміністраторам управляти журналами подій, статистикою трафіку, споживанням смуги пропускання, працюючими в мережі клієнтами і використанням додатків без доступу до індивідуальних пристроїв.

автоматичне підключення до VPN

тепер набагато простіше побудувати мережу VPN для захищеного зв'язку з філіями. За допомогою Zyxel Nebula NSG100 можна швидко конфігурувати VPN-з'єднання site-to-site або hub-and-spoke, зробивши кілька клацань мишею в Nebula Control Center-тепер не потрібні складні процедури конфігурування VPN!

спрощене управління політиками

Шлюз Zyxel Nebula спрощує конфігурування міжмережевого екрану і будь-якої функції безпеки для швидкої, простий і скоординованої настройки політик завдяки підтримці управління на базі об'єктів і уніфікованому підходу до конфігурування всіх пов'язаних з безпекою політик, що дозволяє легко застосувати всі критерії політики до всіх функцій безпеки. Крім того, налаштування конфігурації, задані в Nebula Control Center, можна автоматично поширювати на всі підключені до мережі шлюзи Nebula.

ефективний захист мережі

система виявлення і запобігання вторгнень Nebula сканує різні рівні і протоколи для пошуку слабких місць захисту, які неможливо знайти за допомогою простих міжмережевих екранів на базі портів і протоколів. Технологія Deep Packet Inspection (DPI) і використання бази даних сигнатур шкідливого коду усуває помилкові спрацьовування системи захисту і забезпечує ефективний захист від загроз, пов'язаних з прихованими вразливостями системи безпеки.

потужна система безпеки додатків

Шлюзи Zyxel Nebula можуть ідентифікувати, класифікувати і контролювати Web-додатки, пов'язані з соціальними мережами, іграми, виконанням посадових обов'язків та інші Web-додатки разом з їх поведінкою; на основі цієї інформації адміністратори можуть блокувати сторонні додатки і запобігати використання смуги пропускання.

Характеристики
Умови товару
Стан товару
Світч ZyXEL Nebula NSG100 (NSG100-ZZ0101F)
Світч ZyXEL Nebula NSG100 (NSG100-ZZ0101F)
21 539 грн