10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00
Світч Mikrotik RB750GR3 White
Світч Mikrotik RB750GR3 White
2 349
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 0
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 1
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 2
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 3
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 4
СВІТЧ MIKROTIK RB750GR3 WHITE 5

Світч Mikrotik RB750GR3 White

Код: 97293
В наявності
2 349 грн

Способи оплати:

Готівкою при отриманні товару, Накладений платіж, Visa та MasterCard, Переказ на рахунок ФОП та ТОВ

  • Повернення 14 днів
  • Гарантія 12 місяців
Опис

Оновлений 5-портовий гігабітний роутер для невеликих мереж із середнім навантаженням. Найбільш продуктивна модель із сегмента недорогих SOHO-рішень. На борту потужний двоядерний процесор із частотою 880 МГц, здатний виконувати всі складні операції, які доступні в RouterOS, і 256 МБ оперативної пам'яті.

Окремо варто вказати на підтримку апаратного шифрування IPsec (470 Мбіт/с), можливість розгортання сервера Dude. На додачу в пристрої є USB-порт для під'єднання зовнішніх модемів і накопичувачів. До того ж, виробник передбачив і microSD-слот для зберігання бази даних на карті microSD.

  • Вбудований Firewall і NAT (створюйте правила фільтрації на основі за IP/Mac/URL/DNS — адрес, блокуйте та переналаштовуйте стандартні та нестандартні порти)

  • Підтримка тунельних протоколів PPTP/PPoE/IPsec/SSTP/L2TP/IP2IP/EoIP (керування віддаленими філіями/робочими столами з центрального офісу з організацією шифрування трафіку)

  • Одночасна робота відразу з декількома провайдерами на різних інтерфейсах пристрою (створіть резервний канал інтернету для організації стабільної роботи своєї мережі навіть у разі негездів з боку постачальника інтернету)

  • Перекидання портів у внутрішні та зовнішні мережі (VLAN — на одному фізичному мережевому інтерфейсі (Ethernet, SFP) можна створити кілька віртуальних локальних мереж)

  • Контроль якості роботи вашої мережі (сервіс QoS дає змогу налаштовувати пріоритетність швидкості трафіку за користувачами і/або за типом використовуваних застосунків: пошта та веб-серфінг не гальмуватимуть, коли хтось дивиться он-лайн відео в робочий час)

  • Налаштування авторизації користувачів із демонстрацією вашої реклами у разі під'єднання до мережі (можливість побудови plug&play точок колективного користування Internet на основі вбудованих засобів HotSpot з аутентифікацією на RADIUS сервері)

  • Завдання швидкості, часу роботи клієнта. Можна створювати правила ідентифікації (логін/пароль, SMS/Web/email/— авторизація, у разі під'єднання до пристрою як фізично, так і через WiFi, за наявності бездротових точок доступу під керуванням роутера)

Характеристики
Умови товару
Стан товару
Світч Mikrotik RB750GR3 White
Світч Mikrotik RB750GR3 White
2 349 грн