з 09:00 до 21:00

Телевізори

}

Відгуки про товари

В общем из достоинств-- симпатичный дизайн, неплохой экран и звук для своей цены. Далее недостатки, которых больше. Очень плохой прием Т2. Находит только 20 каналов Т2, нестабильный прием (нужна очень хорошая антенна). Плеер реализован крайне неудобно. Пример- заходишь в папку и нажимаешь на нужный файл... плеер его не воспроизводит, а выделяет!! - зачем- чтобы его внести в список воспроизведения. Можно файлы и не выделять- просто нужно дополнительно нажать на кнопку play на пульте или вызвать меню и по меню выбрать кнопку на телевизоре. Реализация неудобная. Есть с чем сравнивать. Крепление на стену 200х200. Гарантия только 12мес.

user

Зі смарт-тв, все як потрібно, круто!

user

Недорогой, пока хорошо работает

user

Качество полностью соответствует характеристикам, хороший дизайн легкий, мне понравился!

user

micro dimming - це жах, який не можна вимкнути, хто не знає постійно змінюю рівень яскравості залежно від сцени на екрані тим самим відволікає, дратує та псує очі. Єдине як його можна подолати тільки по HDMI назва ПК та 60 або 59,94 кадри, так це нещастя не працює. В інших режимах не можна користуватись. Дуже багато позитивних відгуків на цю модель і я чесно на них повівся. Але нічого спільного з ними немає на практиці. Меню налаштувань відверто тормозе, користуватись не зручно за 7299грн. Дякую я пас! Просто маркетинг про 1000Гц розгортку, жодних налаштувань та повзунів для керуванння нею немає, в моїх старих тв при 400гц все прекрасно було. Так вони будуть розповідати що ніби то вони самі вмикаються у динамічних сценах тим самим їх адаптуючи, але це просто маркетинг, динаміка дуже погано відтворюється, шлейфи постійно на світлих фонах, рівномірність білого дуже погано, тільки чорний нормальний. HDR є лого з його активацією не вмикається але по натиску кнопки info пише зверху, єдиний сенс у ньому, якщоваш плєр не вміє перетворювати HDR у SDR, бо кольори будуть блідо зелено-жовті. Різниці між у якості 4k HDR та 1080p SDR - 0.Не купуйте.Своїх грошей не вартий.

user

Відмінний дизайн білого кольору. Яскравий дисплей. Зручне меню.

user

Немного непревычное меню, однако когда привыкаешь, начинаешь ценить возможность настраивать меню под свой вкус. Так что это однозначно плюс.

user

Отличный телевизор, покупал как подарок на день рождение родственнику. От него слышу одни положительные отзывы о нем)

user

А спонтанные переодические перезагрузки вообще выдержит без трагических (кинуть чем нибудь) последствий далеко не каждый...Если есть возможность лучше купить что то другое.

user

Телевізор:  плазма, LED чи OLED?

Телевізор зараз стоїть у кожному домі, та що там казати в багатьох телевізор стоїть ледь не в кожній кімнаті. На даний момент на ринку найбільш поширені 3 типи матриці:

  • Рідкокристалічні телевізори (LCD / LED).  Телевізори з використанням матриць такого типу мають ряд переваг, а саме: вони енергоефективні, легкі, рідкі кристали мають доволі довгий термін служби та висока контрастність зображення. До мінусів можна віднести відносно довгий час відгуку (в дешевих моделях в динамічних сценах може бути ледь помітний шлейф попереднього зображення). Ще одним недоліком є менш насичений чорний колір ніж в інших типах.
  • Плазма. Такі дисплеї виготовляються з використанням інертного газу, який при дії струму починає випромінювати світло. До головних плюсів плазмових телевізорів можна віднести: глибокий чорний колір та широкі кути огляду (в порівнянні з LCD / LED), висока швидкість оновлення зображення, зображення більш «м’яке», тому не якісний контент виглядає краще. До мінусів відносять: нижчу яскравість ніж у LCD / LED телевізорів, високе енергоспоживання та залишкове зображення статичних об’єктів (в нових моделях з’явилися технології, які майже нівелюють цей ефект).
  • OLED/QLED. Це найновіша технологія на ринку з використання органічних світло діодів, які можуть випромінювати світло. В OLED телевізора куча переваг над іншими, а саме: ідеальний чорний, чудова передача кольорів (HDR+ та інші режими), чудові кути огляду (зображення не змінює свій колір та контрастність в залежності від кута огляду). Але є одне але, OLED/QLED телевізори на даний момент значно дорожчі за інші моделі та і вибір хотілося б більший.

Отже, з матрицею визначилися. Потрібний бюджетний варіант беріть LED телевізор. Хочете насиченого чорного кольору, тоді плазма ваш вибір. Маєте не обмежений бюджет, тоді вам однозначно OLED/QLED телевізор.

Як вибрати телевізор? На які характеристики варто звертати увагу.

Окрім типу матриці телевізори відрізняються величезною кількістю функцій.   На які функції варто звертати увагу:

  • Smart TV. Телевізори з підтримкою SmartTV мають значно ширший функціонал ніж решта. Такі телевізори мають свій браузер завдяки якому ви зможете серфити простори інтернету. Також ви зможете встановлювати різні додатки, ігри та користуватися ними одразу на телевізорі.
  • Медіаплеєр. Всі сучасні телевізори мають власний медіаплеєр, що дозволяє їм не тільки відкривати справлятися з фото та музикою, але і з відео. Це доволі зручно, бо ви можете записати будь-який фільм на флешку, а потім переглянути його на великому екрані.
  • Роз’єми. Не мало важливий фактор при виборі телевізора. Якщо ви плануєте підключати зовнішній вінчестер чи флешку вам обов’язково буде потрібно декілька USB виходів. Загалом вам необхідно наперед визначитися з пристроями, які ви плануєте використовувати разом з телевізором та їх кількістю.

В телевізорах може бути підтримка технології 3D, наявність цифрового тюнера, підтримка PIP режиму і т.д.

Купити телевізор в Інтернет магазині MTA.UA в один клік!   

Що потрібно зробити, щоб купити телевізор на MTA.UA? Ви можете оформити замовлення самостійно і тоді з вами зв’яжуться тільки для підтвердження вашої покупки або скористатися послугою оформити в 1 клік. В цьому випадку вам телефонує менеджер і робить замовлення замість вас. Інтернет магазин MTA.UA здійснює доставку по всій Україні.