з 09:00 до 21:00

Термоси

Відгуки про товари

термос хороший, денег своих стоит. зимой при -20 через четыре часа на улице температура чая около 60 градусов довольно хороший вариант, в помещении при комнатной температуре после вечернего заваривания на утро почти 90 градусов. нужно правильно пользоваться клапаном: для снятия крышки открываете клапан, ослабляется уплотнительная резинка и только потом откручивать крышку, закручивать её так же нужно с открытым клапаном и только потом его закрывать. так ваш термос прослужит дольше.

user

З точки зору естетики, якості виготовлення та збереження температури претензій немає. Я задоволена

user

Корисний побутовий пристрій, призначений для зберігання сталої температури напоїв чи їжі – термос. Теплоізоляційні властивості цього типу посуду вдало застосовуються у найрізноманітніших ситуаціях. 

Види термосів

За особливостями конструкції і призначення термоси можна класифікувати на декілька основних видів:

  1. Для напоїв і рідин. Якісний професійний термос здатний втримувати майже незмінну температуру більше 12 годин. 
  2. Для їжі. Харчові термоси оснащені широкою горловиною для того, щоб в них зручно було складати їжу. У таких виробах можна зберігати гарячими перші і другі страви, а також зберігати прохолодними фрукти або десерти.
  3. Універсальні термоси. Підходять для напоїв та інших страв. Вони об’ємні і мають широкий діаметр горловини. Це зручно для транспортування та зберігання продуктів харчування, проте такі моделі не вирізняються високими теплоізоляційними характеристиками. Універсальний термос ідеальний для перекусу під час одноденної прогулянки на природі, але для походу на кілька днів зовсім не підходить. Зберегти температуру в ємності великого об'єму складно.

Об`єм та мета використання термоса

Професійні моделі термосів створюють для використання у мандрівках, тривалих автомобільних поїздках, на роботі, у походах чи на риболовлі. Їх об’єм, в середньому – 1 л і більше. Такий термос може зберігати температуру від 12 до 24 годин.

Для шкільних перекусів оптимальним є пристрій, що втримує необхідну температуру до 6 годин. Популярний та практичний об’єм дитячого термоса – 350-400 мл. Навіть після уроків чай у ньому залишиться гарячим і смачним.

На час збереження тепла впливає і заповнюваність посудини. Якщо великий термос наповнити лише наполовину, то через наявність повітря їжа або напій будуть вистигати швидше. Тож варто обирати цей аксесуар, відповідно до мети і тривалості його застосування.

Дизайн

Класичний термос складається з двох колб різного діаметру та вакууму або повітряного прошарку між ними. Саме завдяки такій конструкції посуд здатен утримувати незмінною температуру свого вмісту. 

Внутрішні колби можуть бути виготовлені зі скла, пластику або металу:

  • Скляні термоси потребують дбайливого та бережного поводження, вони крихкі і не надто підходять для активного використання. 
  • Пластикові колби мають спеціальне дзеркальне напилення для підвищення теплоізоляційних властивостей. Такі термоси мають бюджетну ціну, проте, вони не вирізняються довговічністю, адже можуть деформуватись та пошкоджуватись. 
  • Металеві термоси і термокружки – витривалі і практичні, володіють відмінною термостійкістю і безпечністю зберігання харчових продуктів та напоїв. 

Важливою складовою термоса є ширина його горловини: чим вона ширша, тим швидше охолоне вміст. Широкі термоси призначені для їжі, для напоїв – використовують термос з вузькою шийкою. 

Асортимент та різновиди дизайнів термоаксесуарів дедалі розширюються. Окрім класичних термосів, розрізняють:

  • термокружки;
  • вакуумні посудини;
  • сумки-холодильники;
  • термоси-органайзери.

Найкращі ціни на термоси

Інтернет-магазин МТА пропонує кращі товари за вигідними цінами. Купити термос у нас можна від 131 грн.Скориставшись каталогом товарів сайту, ви можете самостійно обрати необхідну модель, або звернутись до менеджерів, які люб’язно нададуть детальну консультацію.


10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових