з 09:00 до 21:00

Точки доступу

Відгуки про товари

В общем, если сделать шаг лет на 5 назад, то можно было бы всерьез рассматривать эту ТД в контексте построения сети - что дома, что в офисе. Удобный единый интерфейс (промышленный) управления инфраструктурой, неброский, даже изящный дизайн - все хорошо. но сейчас 802.11n это уже не аллё. Поменял на двухдиапазонную модель 1200 Гбит после подводки оптики в квартиру. Но красивая была штука...

user

Данный производитель уже пользуется популярностью и спросом, почти все сделано на высшем уровне, радует что стабильно все работает и не нужно постоянно что то делать, раз настроила и забыла. Нет перепадов всяких иных проблем. Покупали на дачу, и остались довольны. Как дети не могут уже без интернета

user

У меня таких два, идеально подходят для дома или большой квартиры, скорость не теряют практически, очень стабильные.

user

Коли купував була найкраща ціна. Зараз в інших магазинах можна знайти і дешевше.

user

Взяв 3шт для офісу, 1 для маленького, покриває 130кв, швидкість шикарна, розривів немає. На великий офіс 340кв взяли 2 - покриття класне, забули про проблеми з відключеннями, можна моніторити точки віддялено з телефону. Топ за свої гроші

user

Отработала чуть больше года и без видимых причин вышла из строя

user

Краще заплатити більше, але буди зі звязком, ніж звязуватися з tp-link.

user

Чудова точка доступу. Добре тримає звєязокю

user

Ограниченный список поддерживаемых каналов 5гц сети. Например не видит 5гц сеть работающую на 52 канале (в моем случае лучший сигнал на этом канале).

user
 

ЯКУ КУПИТИ ТОЧКУ ДОСТУПУ?

Точка доступу - призначена для об'єднання пристроїв з підтримкою Wi-Fi в одну локальну бездротову мережу або для підключення їх до мережі інтернет. Ми допоможемо Вам, як купити хорошу точку доступу та розповімо на що варто звернути увагу при покупці.

WI-FI СТАНДАРТИ, ЯКІ ПІДТРИМУЮТЬ ТОЧКИ ДОСТУПУ

Бездротова точка має стандарти зв’язку які діляться на 4 види:

  • 802.11a - багато пристроїв з Wi-Fi вже не підтримують цей стандарт, надає доступ на швидкості до 54 Мбіт/с (6,75 Мбайт/с). З недоліків можна виділити: невелику відстань роботи, чутливість до перешкод, несумісність з сучасними стандартами.
  • 802.11b – збільшена відстань роботи, сумісність з іншими стандартами. до мінусів можна віднести пропускну можливість до 11 Мбіт/с (1,375 Мбайт/с).
  • 802.11g – в ньому збережені плюси стандарту 802.11b та виправлений його недолік швидкість передачі даних до 54 Мбіт/с (6,75 Мбайт/с).
  • 802.11n - найбільш популярний стандарт, доступ до інтернету на швидкості до 600 Мбіт/с (75 Мбайт/с). Сумісний з усіма попередніми стандартами Wi-Fi.

Перед покупкою перевірте, щоб стандарт який підтримує точка, підходив для пристроїв, які ви плануєте використовувати.

ПОРАДИ ЩОДО ВИБОРУ

Ціна на точки доступу залежить від їх характеристик. На що варто звернути увагу, щоб отримати якісний доступ до інтернету:

  • Потужність передавача - даний параметр визначає відстань, на яку буде передаватися сигнал, а також швидкість на якій буде здійснюватись доступ до мережі. Сучасна точка доступу має потужність 15-18 dBM.
  • Антени – кількість антен впливає на швидкість передачі даних. Антена може бути зовнішньою і внутрішньою. Найбільш поширена кількість внутрішніх антен - 2, зовнішніх - 1 або 2. Що дає більша кількість антен? По-перше, приймаючий пристрій має можливість обрати більш швидкий і надійний сигнал; по-друге, сигнал дублюється і ймовірність втрати пакетів практично зведена до нуля і приймаючому пристрою не потрібно чекати повторної передачі «загублених» пакетів, у результаті передача даних в такому режимі істотно вище. Тому більша кількість антен забезпечить більш стабільний доступ в інтернет.
  • Коефіцієнт підсилення антен - чим вище даний коефіцієнт, тим на більшу відстань точка буде передавати сигнал. Якщо ви плануєте підключати Wi-Fi пристрої в межах квартири або офісу, цілком вистачить значення 2-4 dBi.

ДЕ ПРИДБАТИ

В інтернет-магазині МТА вам допоможуть придбати необхідну техніку та отримати її у Львові, Харкові, Одесі, Тернополі, Рівному та інших містах України. В нас є можливість забрати товар з наших точок самовивозу в Чернівцях та Києві. Ви можете розплатитися картками Visa та MasterCard, банківським переказом або готівкою.
Усі товари в MTA.UA сертифіковані та мають офіційну гарантію.