з 09:00 до 21:00

Універсальні портативні акумулятори (power bank), тип акумулятора: li-pol

- 1300 ₴
- 222 ₴

Відгуки про товари

Отличный повербанк, есть быстрая зарядка, беспроводная зарядка (не быстрая), сам заряжается от быстрой зарядки. Емкость пока не измерил

user

Я купив саме цей повербанк, бо він досить великий за об'ємом, але виглядає компактно та легко. Він вироблений якісно, надійний та стійкий до падінь. Дуже зручно, що повербанк має Type-C. Мене повністю влаштовують всі його характеристики, тому я дуже рекомендую для Вас його замовити!

user

Забрали сьогодні цей павербанк Оригінальне пакування А головне що він дійсно заряджає ноутбук Тепер мені не страшні відключення світла Я і надалі можу працювати ?

user

Чудовий повербанк, все що і очікував від даного виробника, для гаджетів хватає на 100%

user

Добротний павер за свою ціну. Замовляв декілька, усі заряджаються і заряджають без нарікань. Доволі важкуватий, але не сильно товстий. Дуже маркий корпус, відбитки рук і пальців моментально збираються, проте і витираються об футболку на раз. Швидкої зарядки добитись не зміг (телефони відображали звичайну зарядку), проте заряджалось все ж швидше, ніж від того ж ПК.

user

Тепер купуватиму тільки в цьому магазині. Дуже гарний магазин. Завжди на зв'язку, завжди допоможуть у виборі товару. Покупкою задоволен

user

Швидко від неї можу підзарядити смартфон, вона не важка та компактна, відмінно витримує кілька діб. Саме те, що треба в дорозі

user

Заряжает хорошо. 3 раза получилось. Главное полность разрядить 2 раза и всего отлично. Спасибо

user

Чудовий power bank, достатньо важкий Таким, перепрошую, і нападника можна «вбити» - я не жартую)

user

Випадково потрапив на цю пропозицію, відносився скептично, шукав підвох за цю ціну. Але при отриманні був приємно здивований, збірка гарна. Всі роз'єми щільні і якісні питань не виникло. На цей момент задоволений придбанням.

user

Шукаєте оригінальний та практичний подарунок для близьких, рідних та друзів? Сьогодні портативний акумулятор знадобиться кожному, адже ми щодня користуємося смартфонами, планшетами чи смарт-годинниками. І усі ці пристрої потребують постійної підзарядки, а це не завжди зручно здійснити поза межами дому.  

Що таке повербанк?

Power bank – це пристрій, призначений для зарядки гаджетів. Основна перевага павербанку полягає в його компактності та зручності використання. Ним можна заряджати девайси будь-де та будь-коли, наприклад, в дорозі, поході чи на відпочинку. 

Які бувають повербанки

Зовнішній акумулятор складається з елементів живлення, які зібрані в компактному корпусі. Всі моделі різняться між собою типом використаних елементів живлення, ємністю, кількістю виходів та дизайном. Однак цільове призначення такого аксесуару завжди однакове – підзарядка мобільного або планшетного пристрою. 

Усі портативні акумулятори обладнані елементами живлення за двома технологіями:

Li-Ion 

Такі батареї не схильні до впливу “ефекту пам’яті”. Іншими словами, після неповного розряджання вони не почнуть втрачати заряд швидше. Крім того, зовнішній акумулятор, оснащений літій-іонними елементами живлення, характеризується покращеною автономною роботою.

Li-Pol

Це досконаліший аналог технології живлення, який характеризується компактністю. Тобто при аналогічній ємності акумулятора, буде займати менше місця. Водночас, такі моделі чутливіші до холоду. Це означає, що при низькій температурі заряд буде втрачатись швидше. 

Окрім того, портативні акумулятори оснащуються усіма сучасними засобами захисту. Найважливіший – захист від перегріву. Також, задля кращої передачі енергії смартфону чи будь-якому іншому пристрою, зовнішній акумулятор повинен оснащуватись функцією стабілізації струму.

Існують й моделі портативних акумуляторів із вбудованим кабелем. Такий провід є універсальним та підійде до більшості пристроїв. Завдяки такому доповненню вам більше не доведеться носити з собою кабелі для кожного пристрою окремо.

Різноманітність дизайну

Одним із важливих елементів вибору портативного акумулятора є його зовнішній вигляд. Сьогодні форми зовнішніх акумуляторів представлені доволі широко. Якщо вам потрібний компактний повербанк – зверніть увагу на моделі із невеликим запасом заряду. Якщо ж обирати портативний акумулятор понад 15000-20000 мА/ год, то габарити будуть вдвічі більшими.

Доволі часто дизайн поєднується із додатковим функціоналом зовнішніх акумуляторів. Так, наприклад, деякі моделі оснащені світлодіодним ліхтариком або ж сонячною панеллю.

Привабливість цін

В інтернет магазині МТА, представлені різні за формою та габаритами повербанки від провідних виробників. Такі моделі оснащені сучасними технологіями захисту елементів і стабілізації струму. Купуючи у нас, можете бути впевненими, що товар, однозначно, буде відповідати усім міжнародним стандартам якості.