з 09:00 до 21:00

Відеореєстратори

}

Відгуки про товари

Не встановлюється додаток з плей маркета для роботи з телефоном. QR код, наведений в мануалі не працює

user

Користуюся реєстратором 2 місяці. До якості зйомки питань немає. Як інформатор марна штука. Можливо для України не прописані карти. Швидкість по GPS йде із запізненням. Оновлював прошивку нічого не змінилося.

user

За свои деньги отличный регистратор,спасибо магазину ,быстрая отправка,отличная упаковка.

user

Удобная функция связи по wi-fi, легко скачивать выбранный фрагмент себе на телефон или просто пересматривать. Качество картинки - хорошее. За 2 недели претензий от меня нет, дальше посмотрим как пойдет

user

Неделя использования. Все чётко, качество удовлетворительное. Запись циклическая, по минуте. Аварийная запись активируется от работы стеклоочистителей, поэтому настраивайте чувствительность на серединку. Приложение работает стабильно, скачивает видео. Звук спишет сносный.

user

Хороший реєстратор, без GPS правда, але теж нічого

user

Работает без глюков, подключение и настройка интуитивно понятная. Свою функцию выполняет.

user
user

Відеореєстратор – це прилад відеофіксації, який використовується переважно автомобілістами для фіксації дорожнього руху. Якщо ви їдете у відпустку (наприклад у Львів), на своєму автомобілі, то для захисту вашої правової безпеки (у випадку аварії, або іншої дорожньо-транспортної пригоди) вам необхідний відеореєстратор. На жаль рівень хамства водіїв на дорогах інколи зашкалює, тому цей метод захисту ваших прав на дорозі єдиний, та найкращий серед водіїв.

Які бувають відореєстратори.

Сучасні відеореєстратори розділяють за такими характеристиками:

  • Форм фактор. Найпоширенішим видом є моноблоки та розкладні. Відеорєстратори - моноблоки не мають рухомих частин, тому в плані довготривалості роботи вони кращі. Але якщо ви все ж хочете, щоб ціна на відеорєстратор була нижче, то купуйте розкладні відеореєстратори.
  • Якість зйомки. На записі відеореєстратор повинен розпізнавати номерні знаки, розмітку, обличчя людей, дорожні знаки. Сьогодні на ринку відеореєстратори мають два стандарти: Full HD 1080p, та HD 720p. Звичайно чим вище розширення, тим краще, в залежності від цього змінюється й ціна.
  • Кут огляду. Чим вище кут огляду, який має відеореєстратор, тим більша частина дороги потрапляє у кадр. Стандарт – 120 градусів, але й існує відеореєстратори з 170-градусним об’єктивом.
  • Акумулятор - один серед важливих та необхідних елементів. Від нього залежить тривалість зйомки. Переважно всі відеореєстратори мають можливість зарядки від прикурювача, так ви зможете не хвилюватися за заряд під час поїздки наприклад у Львів.
  • Пам'ять (зберігання відео). Зазвичай відеореєстратор не має своєї вбудованої пам’яті, тому в ньому використовується карти пам’яті microSD. Найкраще з них брати карту розміром близько 16 гб, її вдосталь вистачить на довготривалу поїздку.
  • Датчик руху. Відеореєстратори записують відео під час знаходження автомобіля на стоянці. При цьому відеореєстратор фіксує звук, або рух машин, роблячи при цьому декілька знімків поспіль.

Де купити відеореєстратор.

Відеореєстратор купити легко в інтернет магазині MTA.UA. Адже Ви можете отримати консультацію та підібрати відеореєстратор ціна якого вас влаштує. Ми здійснюємо доставку по Україні (Львів, Харків, Чернівці, Київ, Хмельницький, Полтава, Черкаси та інші міста). Купити якісний ведеореєстратор – правильний вибір кожного водія.