з 09:00 до 21:00

Відеореєстратори

Безкоштовна доставка
- 300 ₴
Безкоштовна доставка
Відгуки про товари

Заказывали регистратор через сайт, пришло все понравилось. А вот при ближайшем рассмотрении оказалось что отсутствует один из пунктов в меню, а если быть точнее возможность ввести номерной знак авто, хотя эта функция заявлена в инструкции к конкретно этой модели!

user

Не ведитесь на украинского производителя. Тут просто китай с переклеенным шильдиком. Очень разочарована в производителе.

user

Якісний реєстратор, працює дуж добре, все фіксує. Круто, що є паркувальний режим!

user

За свои деньги отличный регистратор,спасибо магазину ,быстрая отправка,отличная упаковка.

user

Удобная функция связи по wi-fi, легко скачивать выбранный фрагмент себе на телефон или просто пересматривать. Качество картинки - хорошее. За 2 недели претензий от меня нет, дальше посмотрим как пойдет

user

Мені здається найкращий варіант за свої гроші

user
user

🚗 Відеореєстратор допомагає вирішити низку проблем, пов’язаних з аварійними ситуаціями, ДТП та неправомірними діями учасників дорожнього руху. Все, що відбувається під час поїздки на автомобілі, реєстратор фіксує в реальному часі та записує дані на відео. За конструкцією відеореєстратори бувають 3-х видів:

  • Моноблок. Дуже компактний та майже непомітний на передньому склі. Ці відеореєстратори не мають дисплея та додаткових налаштувань, тому їх ціна надзвичайно доступна.
  • Дзеркало. Виконують роль відеореєстратора та дзеркала заднього виду. Мають розширений функціонал та майже непомітне кріплення.
  • Комбопристрій. Має великий дисплей, кут огляду понад 130 градусів та кнопки. Ці відеореєстратори підтримують GPS, попереджають про наявність камер спостереження поблизу, дають рекомендації щодо швидкості тощо. Їх ціна трохи вища за середню.

☝️ Відеореєстратори з дисплеєм набагато зручніші, бо дозволяють миттєво переглядати потрібний фрагмент відео, без підключення сторонніх пристроїв.
 

Параметри відеореєстраторів

У автореєстраторах МТА багато спеціалізованих характеристик, які впливають на ціну. Саме на них потрібно звертати увагу перед тим, як купувати👇 
 

▶️ Активація запису

Відеореєстратор можна вмикати і вручну, проте маємо багато моделей, які роблять це автоматично. Запис відео може починатись з моменту ввімкнення двигуна автомобілявиявлення рухуприскорення чи приторможення. Також дуже корисні моделі з датчиком руху, у них спрацьовує увімкнення тільки тоді, коли навколо починає щось відбуватись.
 

🤖 Асистент водія

У нашому каталозі можна купити відеореєстратори з різними допоміжними функціями експлуатації: 

Більшість реєстраторів мають 1 камеру, але часто купують моделі з 2 камерами, які дозволяють одночасно знімати вид спереду та позаду автомобіля. Їх ціна трохи вища за середню.
 

📺 Роздільна здатність

Чим вона більша, тим краще. Мінімальний поріг хорошої якості зображення – це роздільна здатність 1920х1080. Вона дозволяє багаторазово збільшувати дрібні елементи на відео та розгледіти, наприклад, автомобільні знаки. Зазначимо, що реєстратори з високою якістю зйомки мають вищу ціну та потребують більше пам‘яті 👇
 

💾 Обсяг пам’яті

В МТА можна купити відеореєстратори з обсягом пам’яті від 32 до 512 Гб. Якщо ви часто здійснюєте багатогодинні поїздки, то краще обирати пристрої від 64 Гб.

Пам’ятайте, коли пам’ять відеореєстратора заповнена на 100%, він почне видаляти старі відеозаписи на користь нових
 

🎞️Частота запису відео

Від цієї характеристики залежить плавність відеоряду. Зазвичай, частоти 30 кадрів за секунду достатньо, щоб детально проаналізувати будь-які рухи на відео. Проте, якщо ви звикли їздити на високій швидкості (понад 100 км/год), то краще обирати відеореєстратори з частотою 60 к/с, для точнішої картинки.
 

Чому купити відеореєстратор варто саме в МТА

В нашому каталозі є пристрої з різноманітними характеристиками та цінами – від бюджетних до найфункціональніших. Просто скористайтесь фільтром у лівій частині сайту. А ще – в МТА ви отримуєте додаткові переваги:

  • ✅Гарантію до 1 року.
  • ✅Швидку доставку протягом 1-3 днів по Україні.
  • ✅Кешбек на всі товари, який можна витратити на наступні покупки.

☝️ І найголовніше – ми постійно оновлюємо каталог відеореєстраторів сучасними новинками. Всі бренди перевірені, тому будьте впевнені в надійності пристрою. 

 

10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових