з 09:00 до 21:00 щоденно

SSD диски

Хіт
Хіт
- 1200 ₴
Відгуки про товари

Установил на него многопользовательские игры, загрузка крайне быстрая.

user

Отличный Си Си Ди. Покупал хоть и давно(05.10.20) цены на быстрые накопители была просто адскими(но он был тогда самым интресным вариантом за 3500 грн).

user

Один из самых доступных NVMe SSD накопителей большого объёма, безбуферный, подойдёт в т.ч. для начальной игровой сборки.Контроллер здесь бюджетный, SM2263XT - популярный, сравнительно быстрый, не устаревший.Чипы памяти Intel второго сорта, типа 3D TLC.После форматирования в Виндовз стало доступно ок. 931 Гб свободного места.Линейные скорости: чтения - до 2000, записи - до 1500 Мб/с (показатели на уровне конкурентов WD Blue, Kingston NV1, Goodram PX500, Transcend 110S) .При одновременной непрерывной записи данных объёмом 160 Гб реальная его скорость просела несущественно.Плюсы данного SSD: быстрое последовательное чтение малых файлов, последовательная запись, быстрый запуск системы и приложений, разархивирование файлов.По сравнению с SATA-SSD разница в скоростях существенная в пользу этого (хотя он по цене SATA).Данный диск при непрерывной минутной записи нагрелся до 65 градусов (обычная температурная отметка). В рабочих задачах держит температуру в районе 42 градусов Цельсия. Радиаторную пластину охлаждения - по усмотрению.Ресурс перезаписей небольшой - 320 TBW, но его будет достаточно для домашнего ПК.

user
user

Хороший и качественный бюджетный NVMe SSD, и по соотношению скорость/цена, и по ресурсу перезаписей - неплохой вариант.Контроллер в нём Phison E13 - ещё не старый, известный, быстрый, не греющийся, но лишён поддержки внешнего буфера. Чипы памяти производства Toshiba, типа 3D TLC. После форматирования в Виндовз стало доступно до 932 Гб свободного места.Линейные скорости: чтения - до 2000, записи - 1500 Мб/с (показатели почти дотягивают до конкурентов SX6000, WD Blue, Kingston NV1, Goodram PX500, Transcend 110S) .При одновременной непрерывной записи данных объёмом 60 Гб реальная его скорость не просела. Плюсы данного SSD: быстрое последовательное чтение, т.е. быстро запускает игры, быстрое случайное чтение малых файлов, разархивирование файлов, быстрый запуск приложений, цена. Данный SSD адаптирован под использование в домашних ПК.Этот диск при длительной непрерывной записи нагрелся до 60 градусов Цельсия - это нормальный показатель, а в обычной работе температура не превышает 40 градусов.В итоге получился крепкий среднячок.

user

Брав для молодшого брата під систему, поки на САТА2, звичайно всієї швидкості немає, але система працює в рази швидше. Наступного місяця обновлю свій ПК і віддам йому свої комплектуючі, вже на САТА3 думаю брат буде ще більше задоволений.

user

Пользовался до того 860 EVO, впечатления положительные, для старого ноутбука нужна была срочная замена умирающему диску, купил этот. Тупо посекторно скопировал, потом сделал trim, всё работает без проблем. Ничего переставлять не пришлось, только в разы быстрее стало.Рекомендую как способ поднять производительность систем, куда нельзя поставить NVMe.

user

Покупал в ноутбук на замену HDD

user

Перший який я брав виявився бракованим і був замінений по гарантії, тому після заміни працює добре, як для дешевого (самого дешевого якого я найшов ссд, більш ніж добре). Тести скріги на фото по його швидкостях, та які там дані від чіпа.

user

SSD-диски не тільки зберігають всі необхідні файли, а й пришвидшують роботу ПК та ноутбука. В нашому каталозі їх понад 600. Проте є характеристики, на які обов’язково потрібно звертати увагу перед тим, як щось купувати. 

SSD-диски бувають 2-х видів:

Внутрішні пристрої під’єднуються до материнської плати всередині конструкції комп’ютера. Зовнішні SSD-диски більше схожі на флешку, мають вологозахист та підключаються через зовнішній USB-роз’єм. Ідеальний варіант для транспортування. 
 

? Об’єм пам’яті

Чим більше інформації може вмістити в собі накопичувач, тим краще. Але від об’єму пам’яті напряму залежить вартість пристрою. В нашому каталозі є SSD-диски з ємністю від 64 до 8 000 Гб. Проте обирати модель потрібно залежно від власних потреб:

  • 120 Гб. Ідеальний варіант для слабо завантажених комп’ютерів, які використовуються для соцмереж, серфінгу в інтернеті та простих офісних завдань. 
  • 250 Гб. Дозволяють працювати з графікою, зберігати музику та інші невеликі мультимедійні файли. 
  • 500 Гб. Золота середина серед SSD-дисків. Можна користуватися будь-якими програмами, зберігати фільми, серіали та інші файли.
  • 1000 Гб і більше. Чудовий варіант для геймерського комп’ютера, адже дозволяє зберігати навіть дуже великі за обсягом ігри.

Враховуйте, що не весь об’єм пам’яті SSD-диска вам буде доступний. Близько 50 Гб займуть системні файли ОС, плюс завжди потрібно залишати 15-20% вільного місця, щоб диск працював швидко та коректно. 
     

⏲ Швидкість читання та запису

Від цього параметра залежить швидкість роботи комп’ютера, завантаження та передача файлів. В нашому каталозі є SSD-диски зі швидкістю роботи від 400 до 7 000 Мб/с. Обирати модель потрібно під власні потреби:

  • до 500 Мб/с. Найпопулярніша швидкість SSD-накопичувача. Ідеально підходить для середніх ПК, які використовуються для офісних завдань, серфінгу в інтернеті, навчання. 
  • до 5 000 Мб/с. Корисна для геймерських комп’ютерів.
  • понад 5 000 Мб/с. Преміальна конфігурація SSD-диска, яку часто використовують програмісти, контент-кріейтори та інші спеціалісти.  

Зауважте, що на швидкість SSD впливає його заповненість та інтерфейс підключення ?
    

? Інтерфейси

З їх допомогою SSD-диски під’єднуються до материнської плати. Роз’єми напряму впливає на швидкість роботи з інформацією. Маємо в каталозі внутрішні SSD-диски з усіма популярними портами:

  • SATAНайбюджетніший роз’єм. Має 3 покоління, швидкість останнього – до 6 Гбіт/с.
  • SATA-Express. Зустрічається дуже рідко. Швидкість до 10 Гбіт/с. 
  • PCI-EМає 4 покоління та до 16 смуг (чим їх більше, тим вища швидкість). Пропускна здатність останнього покоління з максимальною кількістю смуг сягає 32 Гбіт/с. 
  • SASПризначений для потужних серверів та комп’ютерів. Швидкість – до 12 Гбіт/с.

Для приєднання зовнішніх SSD-дисків використовуються стандартні USB-роз’єми.
 

?️ Форм-фактор

В нашому каталозі є SSD-диски з усіма популярними форм-факторами:

  • 2,5”. Простий та найпопулярніший стандарт, який підходить для більшості старих та нових комп’ютерів.
  • mSATA. Цінується за свою компактність та бюджетну ціну.   
  • M.2. Надзвичайно компактний, тому підходить для ультратонких ноутбуків. Під'єднується напряму до материнської плати та має більшу швидкість. 
  • U.2. Здатен записувати дані на ноутбук з рекордною швидкістю. Підходить для роботи з важкими та ресурсними програмами, іграми.

Важливо перед вибором форм-фактора впевнитись, що його підтримує материнська плата вашого комп’ютера.
 

? Чому варто купити SSD диск саме в МТА

У нашому каталозі є накопичувачі з будь-яким набором характеристик – від бюджетних до найшвидших з рекордною ємністю. А ще – в МТА ви отримуєте:

  • ✅Гарантію від 3 до 5 років;
  • ✅Оперативну доставку протягом 1-3 днів по Україні;
  • ✅Кешбек на всі товари, який можна витратити на наступні покупки.

І найголовніше – ми постійно слідкуємо за новинками та додаємо в каталог тільки перевірені бренди, щоб ви були впевнені в надійності SSD-диска.

 

кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%
кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%