з 09:00 до 21:00

Епілятори

}

Відгуки про товари

На літо супер! Швидко відправили і вже за кілька днів отрмала посилку на пошті.

user

Эпилировать на мокрую после приёма душа на много приятнее и легче))

user

Эпилятор не тяжелый, комфортно лежит руке. Насадок просто множество но пользуюсь одной все таки чаще остальных. Количество пинцетов позволяет быстро и за один раз убрать волоски.

user

Все сподобалося. Ідеальний, як на мене. Можна було купувати з меншою кількістю насадок. не користуюсь. Магазин супер, рекомендую, повернуся дол Вас знову)

user

Эпилятором Philips пользуюсь довольно долго, за это время он меня не разочаровал, обрабатываемая поверхность не раздражается и длительное время остается гладкой и чистой, из-за компактности он мало занимает места в дорожной сумке. Рекомендую.

user

Епілятори допомагають позбутися від небажаних волосків на різних ділянках тіла. На відміну від класичних електробритв для жінок, вони оснащуються мініатюрними дисковими пінцетами, а не лезами. Така конструкція дозволяє їм справлятися навіть з самими короткими волосками, видаляючи їх разом з коренем. Якісна техніка для краси і здоров'я в MTA.UA.

Вони призначаються для видалення волосків:

  • на лиці;
  • в зоні бікіні;
  • під пахвами та інших чутливих зонах.

Ціна епілятора залежить не тільки від комплектації, але і від джерела живлення - деякі моделі працюють від мережі, а інші - від батарейок або акумуляторів, що перезаряджаються. Епілятори і аксесуари легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.