з 09:00 до 21:00

ФМ-модулятори (FM трансмітери)

}

Відгуки про товари

работает хорошо, стабильно и без помех, удобный пульт, неплохое качество за такую цену

user

Може повністю замінити дорогущі магнітоли, ризикнула і купила, все супер

user

Хороший модулятор, сигнал передает быстро

user

Очень хорошая, простая в управлении модель, рекомендую

user

Давно искал что то подобное... Этот FM-модулятор просто лучший

user

Нормальный трансмиттер. В мазде 3 со штатной магнитолой подружился и работает без проблем. Теперь можно слушать любимую музыку за рулём.

user

Хороший модулятор, сигнал передает быстро

user

Зручна портативна штука. Для тих, хто часто за кермом - просто незамінна.

user

Только купил. Штука классная: звук супер и микрофон. Рекомендую. Верю, что прослужит столько, сколько сам захочу)

user

отлично работает, очень прост в сопряжении . практически нет помех только чуть на самой полной громкости, но по сравнению с другими просто супер. удобен в установке, рекомендую!!!

user

Для чого потрібні FM-модулятори (FM трансмітери)?

Що робити якщо магнітола вашого автомобіля не має USB роз’єму, а ваша улюблена музика записана на флешку чи завантажена в смартфон? Купувати нову сучасну магнітолу може статинадто дорогим задоволенням. Є чудовий та економний вихід з такої ситуації, а саме – купити fm модулятор. Цей пристрій зазвичай ще називають fm трансмітером.

ФМ модулятори досить компактні, легко приєднуються та від’єднуються, чудово поміщаються в бардачок машини а їх підключення не потребує жодних спеціалізованих знань та навиків. Принцип роботи фм-трансмітера полягає в декодуванні mp3 сигналу в fm хвилю певної частоти. Можна сказати що після покупки фм модулятора ви стаєте власником персональної радіостанції, котра буде транслювати обрану вами музику. Зазвичай модулятори  - це невеликі пристрої з вмонтованими цифровими дисплеями та підтримкою карт пам’яті. Деякі з моделей мають вбудований Bluetooth і пульт дистанційного керування.

Як підключити fm-трансмітер?

Все дуже просто! Вам необхідно підключити до модулятора носій музики (телефон, флешка) та налаштувати одну частоту для нього і автомагнітоли. Процес управління фм модулятором достатньо зрозумілий так як звичні та прості кнопки управління розміщені на самому пристрої так і на пульті дистанційного керування. Ви все зрозумієте на інтуїтивному рівні, а якщо деякі питання все ж таки виникнуть, то відповідь на них завжди можна знайти в інструкції, яка йде в комплекті.

Як і у всіх інших товарних групах, fm-модулятори можна розділити на 3 категорії: бюджетні, стандартні та топові.

Головною перевагою бюджетних фм трансмітерів є їх низька ціна. При цьому вони налаштовані на виконання тільки однієї функції, а саме – транслювання музики. Бюджетні модулятори не мають жодних додаткових функцій.

Стандартна ціна на fm модулятор гарантує привабливий дизайн пристрою, USB порт, невеликий об’єм пам’яті, пульт дистанційного керування і покращений дисплей з вбудованими світлодіодами червоного, зеленого та синього кольорів.

При купівлі фм трансмітера преміум класу ви отримуєте справжній гаджет з потужним дисплеєм, пам’яттю до 2 Гб та вбудованим акумулятором. Такі fm модулятори підтримують широкий діапазон різноманітних аудіо форматів.