з 09:00 до 21:00

Клавіатури

Відгуки про товари

Купил за 109 грн (при цене 189) из интереса. Лучше уж совсем не экономить, а добавить столько же и купить Logitech K120

user

Дизайн і якість виготовлення не викликає нарікань. Ідеальний хід і звук клавіш, красива RGB підсвітка. Мультимедійні клавіші і колесо. Є можливість установлення програми для налаштування клавіш і підсвітки. На коробці зображена клавіатура формату ANSI, але розпакувавши коробку виявив що її формат ISO. Гірше всього розкладка клавіатури виявилась QWERTZ призначена для ринку німетчини. Кабель на кінці роздвоюється і закінчується двома USB, але не USB3 а всього лише USB2. Мій екземпляр також мав вигин і для мене додаткові клавіші зліва зайві. Рекомендовати для покупки можна лише за умови, що розкладка буде QWERTY, якщо покупець не збирається друкувати німецькою.

user

Отличный дизайн,очень яркая подсветка, короткий ход клавиш и четкий щелчок,кабель менеджмент. В старой орнате залипали некоторые не важные клавиши,в этой такой проблемы нету.

user

Низкий уровень шума, настраиваемая подсветка, качество сборки. В общем доволен.

user

неплохая клавиатура при цене в 10евро

user

Бюджетный вариант клавиатуры, пользуюсь несколько дней, нареканий нет, все нравится, все работает исправно без лагов. Рекомендую.

user

Хорошая клавиатура,данной покупкой доволен и однозначно рекомендую

user

Красивая клава, классно звучит, приятная. Клавиатура действительно качественная и играть на ней можно.

user

Дуже зручна і красива клавіатура, але могла б бути трошки тихішою.

user

Зручна комп'ютерна клавіатура: підключення, форма, користування

Обираючи комп’ютер, покупці зазвичай звертають увагу на частоту процесора та об’єм оперативної пам’яті, від яких залежить швидкість пристрою, на роздільну здатність монітора, що впливає на чіткість зображення. Але саме клавіатура зумовлює те, наскільки зручною та комфортною буде робота з ПК. Особливо це важливо, якщо доводиться друкувати значні об’єми тексту: незручна "клава" може викликати втому і навіть біль в суглобах. Тому комп'ютерна клавіатура має підбиратися з урахуванням ергономіки, необхідних функціональних можливостей та завдань, які користувач виконуватиме з її допомогою.

Який тип підключення використовує клавіатура для комп’ютера

Один з перших критеріїв вибору — за якою технологією відбувається підключення до комп’ютера або планшета:

 • Провідна — підключається за допомогою кабелю у роз’єм USB або PS/2 порт.
 • Безпровідна — приєднується за допомогою з’єднання по Bluetooth або через спеціальний радіоприймач.  Bluetooth забезпечує радіус дії до 10 метрів, тоді як радіоприймач працює на відстані до кількох десятків метрів.

Якщо вам потрібно купити клавіатуру для планшета, а не для ПК, то зазвичай такі моделі належать до безпровідного типу. Важливо, щоб пристрій був розрахований саме на ту операційну систему, на якій працює планшет — IOS чи Android. Дуже зручними є моделі, що продаються одразу в комплекті з безпровідною комп’ютерною мишею.

Яку форму може мати  клавіатура до комп'ютера

Форм-фактор зумовлює коло завдань, на які в першу чергу розрахований комп’ютерна техніка. Отже, за форм-фактором "клава" може належати до одного з наступних типів:

 • класична — призначена для звичайного управління ПК та виконання більшості операцій;
 • ергономічна — має підставку для рук та зручну форму, забезпечує комфорт при тривалій роботі — наприклад, введення великих обсягів тексту, програмування;
 • мультимедійна — розрахована в першу чергу на меломанів, адже має додаткові клавіші для керування музичним програвачем та запуску певних програм;
 • геймерська — звичайна клавіатура для комп'ютера не розрахована на активні маніпуляції під час гри у комп’ютерні ігри. Для цього існує спеціальна геймерська "клава". Вона має додаткові програмовані клавіші для виконання певних дій у процесі гри, міцний корпус та більшу масу задля стійкості.

Поради щодо вибору пристрою

При купівлі клавіатури до комп'ютера варто звернути увагу ще на кілька моментів:

 • Краще, щоб колір латинських та кириличних символів був різнім.
 • Відстань між рядами клавіш повинна бути такою, щоб не доводилось тягнутись до сусідньої клавіші або, навпаки, чіпляти її в процесі роботи.
 • Наявність додаткових функцій, таких як тачпад, аудіо-роз’єму чи підсвічування клавіш стане корисною у роботі.

Правила експлуатації клавіатури до комп'ютера

Щоб пристрій працював довго, варто дотримуватись наступних рекомендацій:

 • Аби запобігти забруднення, під час роботи за комп’ютером не їжте, не пийте чай чи каву.
 • Хоча б раз на тиждень протирайте клавіші спеціальною вологою серветкою.
 • Принаймні раз на два тижні влаштовуйте чищення за допомогою пилососу.

Замовлення та доставка

Інтернет-магазин MTA.UA пропонує придбати комп’ютерну апаратуру від відомих брендів за привабливою ціною. Приймаємо оплату готівкою, банківськими переказами, картками Visa та MasterCard. Доставка транспортними компаніями у Київ, Львів, Одесу, Дніпропетровськ, Харків та інші міста України. Також є можливість забрати замовлення у пунктах самовивозу у Києві та Чернівцях.

Дзвоніть нам, і наші досвідчені менеджери допоможуть вам підібрати потрібний пристрій!