10 грн з кожної покупки
передаємо на допомогу зсу
спеціальна знижка
для військових
з 09:00 до 21:00

Клавіатури

+1
- 2300 ₴
Відгуки про товари

Клавіатура топ, для кого підсвітка на другому плані можете брати, рекомендую .

user
user

По сравнению с прошлым поколением изменилось тактильная отдача при нажатии кнопок. Стало лучше. Добавили сканер отпечатка пальцев.

user
user

Немає чого казати про товар. Я думаю той хто купує знає, що робить і для чого воно їм :)

user

Відмінна клавіатура, за свої гроші та поготів. Тактильність клавіш оптимальна для мембранного типу клавіатур, для любителів механічних "друкарських машинок" або ножичних ноутбучних клавіатур, звичайно, буде не те. Одна з небагатьох білих повнорозмірних бездротових клавіатур. Зв'язок тримає добре, добиває навіть на відстані 5 метрів через стінку.

user

Дуже успішна покупка, вона нічим не відрізняється від інших дорожче на 10 доларів клав. Гарна, мені подобається Дякую.

user

Пишу зараз з неї. Клавіатура просто космос. Кейкапи гарно підсвічуються, можна працювати в повній темряві, трішки занадто туга пружина на клавіші Space, але це не так критично. Загалом, дуже задоволений)

user

Дуже крута клавіатура, яку використовую щодня. Приємний і глибокий хід клавіш, дійсно не створює багато шуму, підставка під зап'ястя це щось. Зовсім не втомлюєшся від набирання тексту чи гри. Симпатична підсвіка, виглядає стильово. Працює в мене вже місяць без жодних нарікань. Тож можу сміливо рекомендувати для будь-яких задач.

user

Я просто в захваті з клавіатури. Почну з зовнішнього вигляду, ідеальне поєднання кольорів. Далі вже береш до рук і розумієш що пластик не такий як в більшості клавіатур зараз, дорожчий, він приємний на дотик. Дуже тактильно приємна, за рахунок АБС кейкапів та світчів. Я до речі ніде раніше не бачив українську розкладку на АБС кейкапах(тут є). ПО доволі зручне, легко все налаштовувати. Це однозначно крутезний девайс. Дякую HATOR!

user