Способи оплати:
Сумісність з новітніми стандартом Wi-Fi 6 (802.11ax)
Висока швидкість передачі даних: 574 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц
Технології MU-MIMO і OFDMA забезпечують ефективну роботу з безліччю підключених пристроїв одночасно
Безкоштовна система інформаційної безпеки AiProtection Pro на базі технологій компанії Trend Micro
Сумісність з технологією ASUS AiMesh, що дозволяє створити mesh-мережу для охоплення великих будинків
У міру збільшення числа підключаються до інтернету пристроїв можливостей нинішнього стандарту Wi-Fi стає недостатньо. Орієнтовані на майбутнє технології, втілені в новітньому стандарті 802.11ax, покращують ефективність, швидкість роботи і покриття бездротової мережі Wi-Fi, а також допомагають зменшити енергоспоживання підключаються до неї пристроїв. Його переваги неодмінно оцінить кожен користувач. (* щоб максимально використовувати можливості стандарту Wi-Fi 802.11ax необхідні сумісні з ним пристрою.)
RT-AX56U – це двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор з антеною конфігурацією 2х2. Використовуючи широкі канали зв'язку (80 МГц) і квадратурну модуляцію 1024-QAM, він здатний забезпечити загальну швидкість передачі даних по мережі Wi-Fi на рівні 1800 Мбіт/с: 574 Мбіт/с в діапазоні 2,4 ГГц і 1201 Мбіт/с в діапазоні 5 ГГц. Таким чином, дана модель в 1,5 рази швидше, ніж дводіапазонні маршрутизатори стандарту 802.11ac з аналогічною антеною конфігурацією.
Революційний поєднання технологій OFDMA і MU-MIMO, реалізованих в стандарті Wi-Fi 802.11ax забезпечує збільшену пропускну здатність і більш ефективне її використання в разі бездротових мереж з високим завантаженням. В рамках попередньої версії Wi-Fi (802.11ac) кожен мережевий канал міг використовуватися клієнтськими пристроями лише по черзі. На відміну від цієї неефективної схеми, технологія OFDMA, що є частиною стандарту Wi-Fi 802.11ax, має на увазі поділ кожного каналу на підканали меншого розміру, що дозволяє об'єднувати і передавати одночасно сигнали від безлічі клієнтських пристроїв *, тим самим знижуючи латентність при обміні даними по мережі Wi-Fi.
Функція «пробудження за розкладом» (Target Wake Time – TWT) дозволяє маршрутизатора RT-AX56U виділяти певні інтервали часу, протягом яких буде здійснюватися обмін даними з клієнтськими пристроями. Таким Чином, ці пристрої зможуть переходити в сплячий режим, а не залишатися завжди активними в очікуванні сигналу від маршрутизатора. Результат – ІСТОТНЕ зниження енергоспоживання і відповідна економія заряду акумулятора *.
Втілюючи в собі новітній стандарт Wi-Fi 802.11ax з технологією OFDMA, маршрутизатор RT-AX56U забезпечує розширену зону покриття бездротової мережі за рахунок поділу кожного каналу зв'язку на більш дрібні. Володіючи меншою пропускною спроможністю, такі підканали дозволяють передавати сигнал на збільшене на 80% расстояніе1, а значить якість зв'язку Wi-Fi в межах всього будинку значно покращиться *.
RT-AX56U включає в себе систему інформаційної безпеки AiProtection Pro на базі розробок компанії Trend Micro, яка забезпечує захист від інтернет-загроз для всіх підключених до нього цифрових пристроїв. ЗА допомогою функції батьківського контролю можна вказати розклад доступу в інтернет. Також є можливість повністю заблокувати небажані веб-сайти і мобільні додатки.
Як правило, RT-AX56U забезпечує покриття мережі Wi-Fi зі стабільним сигналом в кожному куточку будинку або квартири. Однак на якість покриття впливає безліч факторів, у тому числі розташування кімнат, матеріал стін і навіть меблі. Але навіть якщо в бездротової мережі є «мертві зони» зі слабким, ненадійним або взагалі відсутнім сигналом, у компанії ASUS знайдеться рішення – це технологія AiMesh, яка дозволяє об'єднати кілька маршрутизаторів ASUS в єдину мережу Wi-Fi для всього будинку, яким би великим він не був. Такий апгрейд домашньої бездротової мережі буде ще й вигідним, адже при покупці нового маршрутизатора не доведеться викидати старий – його можна буде як і раніше використовувати як додатковий вузол системи AiMesh. В рамках мережі AiMesh користувач отримує централізований контроль над усіма маршрутизаторами і «безшовний» роумінг – перехід від одного вузла до іншого здійснюється автоматично.
1 Інформація відноситься до віддачі даних від клієнтського пристрою по OFDMA-з'єднанню.
2 Дані про стандарт 802.11ac відносяться до режимам: 40 МГц/256QAM в діапазоні 2,4 ГГц і 80 МГц/256QAM в діапазоні 5 ГГц. Дані про стандарт 802.11aх відносяться до режимам 40 МГц/1024QAM в діапазоні 2,4 ГГц і 80 МГц/1024QAM в діапазоні 5 ГГц.
* Щоб максимально використовувати можливості стандарту 802.11ax клієнтський пристрій має бути з ним сумісним.
** Дійсна швидкість передачі даних і зона покриття мережі Wi-Fi змінюється в залежності від різних факторів, включаючи об'єм мережевого трафіку, наявність фізичних перешкод на шляху проходження бездротового сигналу і т.д.
*** Зазначені цифри відносяться до поточної специфікації стандарту IEEE 802.11ax. Реальна продуктивність залежить від багатьох факторів і може відрізнятися від теоретичної. Для досягнення найкращих результатів всі підключаються один до одного бездротові пристрої повинні відповідати стандарту 802.11ax.
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення