з 09:00 до 21:00 щоденно

Материнські плати

Відгуки про товари

Рекомендую данную плату для процессоров начального уровня, так как элементная база VRM слабая на что указывает 4-пин питания процессора, под офисник плата отлично подойдёт.

user

выбрал из-за видеовыходов, т.к. бралось под APU. По поводу радиатора, который не везде на VRM к полевикам прилегает я бы не загонялся, (imho, конечно) но эти радиаторы - это больше про маркетинг, чем про охлаждение. Во временя феномов была масса плат под 140W процы вообще без радиаторов - основная часть тепла расходится через медь в плате, если где-то этого недостаточно - применяются полевики с лучшими характеристиками.

user

відмінний рівень ціни на плату з М2 і оперативкою на 64 з розгоном до 4733MHz

user

Добрый день) Скажите пожалуйста прошивать этой "мамке" БИОС нужно под Райзен 5000-й серии или нет?

user

2 верхних SATA порта SATA6G_5/6, которые направлены в сторону, отключаются при установке M.2 SSD и получаешь доску с рабочими 4 SATA портами. лишние порты чисто для красоты (и маркетинга) это норма для B450 и B550 плат.не сильно дороже есть MSI B450 GAMING PLUS MAX и B450-A PRO MAX с гораздо лучше VRM и радиатором на VRM, и у MSI B450M PRO-VDH MAX лучше VRM, и даже GIGABYTE B450 Gaming X за те же деньги лучше выбор (не то чтобы я её рекомендую, просто факт).зато кнопка для обновления биоса теперь есть, прям как на MSI B450 MAX, видимо в ASUS решили что главное иметь такую же.

user

ASUS PRIME МКей... II, понятненько.из-за отсутствия радиатора на VRM это автоматически плата с которой ничего разгонять нельзя и смысла от B450 чипсета на этой плате за 2к грн. минимум. если купили по недоразумению то лучше готовьтесь колхозить обдув и радиатор для мосфетов.крайне рекомендую игнорировать её существование и брать хотя бы GIGABYTE B450M S2H или MSI B450M PRO-VDH MAX, которые действительно хорошие платы, а не полный провал как это изделие и остальные AM4 платы без радиаторов на VRM.

user

Раз в три года полностью меняю свой рабочий комп, подошло время, старенький Ryzen 7 1700 который отработал верой и правдой слил взял себе 4-го поколения Ryzen 5 PRO 4650G 9 ( к сожалению из продажи пропали 4750G, ладно подожду и обновлюсь). Естественно мать брал с не большим заделом, чтоб в течении полу года купить более достойный проц. Мать этого бренда покупаю не первый раз, все устраивает, что касается этой модели, подошло практически все, за исключением наверное только одного, т к монитор 2К 32 дюйма с частотой 144 герца а видеокарта принципиально для работы не нужна пришлось повозиться в биосе чтоб через DisplayPort получить нужную частоту по максимуму. Винда и дрова стали нормально, правда нужно при установки операционки принудительно отключить автоустановку Майкрософтовских драйверов, т к потом их тяжело прибить для установки родных, для более корректной работы. Wi-Fi и Bluetooth работают корректно, без проблем. Компьютер не гоню по.тому и память и проц и M.2 диск очень холодные, за все время процессор нагрелся максимум до 45 градусов при 100 процентной загрузки с боксовым кулером. Так что покупкой доволен, за такие деньги ей альтернативы просто нет.

user

Придбав 07.05.2021 р. Була з BIOS Version 0404, відразу по флешці оновив до Version 0820, все просто і без проблем. До плати придбав Core i3 10105, G.Skill DDR4 8GB 3000Mhz Aegis (F4-3000C16S-8GISB) 2x8, Crucial P2 500GB M.2 (2280 PCI-E) NVMe x4 (CT500P2SSD8). Склав, запустив, все з першого разу без проблем. Crucial P2 оприділився відразу, створив розділ, на нього встановив Windows 10, хвилин за 10-15 все встановилось.За замовчуванням память G.Skill запустилась на 2133Mhz, вручну виставив 2666Mhz (обмеження чипсета Intel H510), всі інші налаштування памяті на авто. З ніякими драйверами проблем немає, є БФП Brother 2008 року, windows 10 сама автоматично знайшла драйвери - працює і принт і скан. Одночасно працюють всі 4 SATA і M.2 NVME. Температури в AIDA64 процесор - 35-40 C, плата - 35-40 C (не знаю, що показує vrm чи чіпсет, на дотик радіатор vrm ледь теплий, радіатор чипсета точно гарячіший), під радіатором Crucial P2 - 30-35 C. Сижу на комплектному кулері і термопасті процесора, з охолодженням справляється але шумний. В цілому всім задоволений, місяць вже працює, все стабільно.

user

Плата бюджетная и хорошая. Производитель проверенный годами. Сервис у них не плохой. По этому брать можете смело. Монтаж простой как плата не больших размеров. Дизайн простой. Главный плюс чипссета это частота ОЗУ

user

Базовий пристрій обчислювального механізму будь-якого комп'ютерного обладнання – материнська плата. Від її можливостей залежать параметри обладнання, що встановлюється на комп’ютер: процесор і його система охолодження; оперативна пам’ять; накопичувачі даних; адаптери тощо.

Материнська плата монтується всередині корпусу системного блоку і поєднує всі інші складові ПК в єдину систему. 

Найкращі виробники материнських плат

Для підвищення продуктивності комп'ютера краще обирати начинку від брендів, які зарекомендували себе якістю й надійністю продукції. Виробники материнських плат намагаються внести в свої моделі функціональні оновлення, що робить їх унікальними і дозволяє конкурувати на ринку. Популярними виробниками материнських плат є:

  • Asus
  • MSI
  • Gigabyte
  • Intel

Принцип роботи і будова материнської плати

Материнка є електронною платою з безліччю різноманітних слотів, сокетів і конекторів. Без неї все з'єднання між компонентами комп'ютера було б неможливим. Основні елементи, припаяні на поверхні плати:

  1. Сокет – найбільше гніздо, призначене для установки процесора.
  2. Чіпсет – мікросхема, яка об'єднує два мости: північний відповідає за взаємодію процесора, відеокарти і накопичувача; південний координує роботу BIOS, жорсткого диска, мишки, екрану, клавіатури і т. д.
  3. Слоти для підключення планок оперативної пам'яті і відеокарт.
  4. Роз'єми для підключення блоку живлення, мережевої карти, монітора, мишки, клавіатури і т. д.
  5. USB-контакти – внутрішні або зовнішні з перехідниками на кнопки включення, перезавантаження, дисковода та ін.
  6. Інтерфейси підключення жорстких дисків і накопичувачів CD і DVD дисків.

До материнської плати підключається практично вся начинка системного блоку, а сама вона виконує функцію регулювальника, який спрямовує потоки інформації від одних компонентів комп'ютера до інших.  

Функціональність

Можливості материнської плати пропорційно пов'язані з її вартістю – чим дорожчим є пристрій, тим вищою буде його функціональність.

Сучасні й дорогі “материнки” надають можливість одночасно встановити кілька графічних процесорів – для роботи з кресленнями, 3D-графікою або для підключення 2-3 моніторів.

Бюджетні плати забезпечують роботу однієї відеокарти і часто оснащуються вбудованою графікою, яка не підтримуватиме більшість ігор, але вдало підійде для роботи з документами, інтернет-серфінгу, а іноді навіть для перегляду фільмів в FullHD (за наявності достатнього обсягу пам'яті).

Як вибрати та купити материнську плату?

Базою для швидкодії і продуктивності комп’ютера будь-якого призначення є материнська плата. Аби вдало визначитись із вибором цього пристрою, необхідно уважно проаналізувати його форм-фактор, сумісність із процесором, типи чіпсета, сокета, відеокарти, кількість слотів та інтерфейсних роз’ємів тощо.

МТА пропонує широкий асортимент материнських плат від популярних брендів. Якісна збірка вашого комп’ютера починається саме з правильного вибору “материнки”. Менеджери нашого інтернет-магазину детально проконсультують та допоможуть у цьому.

кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%
кожна
п’ятниця ч%рна
до-70%