з 09:00 до 21:00

Мікрофони

Хіт
Хіт

Відгуки про товари

Стійкий мікрофон, без зайвих шумів та з нормальною якістю запису. Підійде для розмов в інтернеті та для ігор - ідеально! Придбанням задоволений, менеджери опрацювали замовлення дуже швидко.

user

Подарував другу на день народження, бо завжди його погано чути в скайпі. І тепер насолоджуюся чіткістю та якістю звуку і не напрягаю свої вуха, щоб почути, що мені там говорять. Свен не підвели.

user

Для відеочату в такому ціновому сегменті- напевне краще не знайти! навіть якщо цей вийде з ладу, замовлю ще! реокмендую!

user

Он намного лучше чем Razer Serien и качество звука просто лучше некуда Есть кнопка отключения микрофонаКомпактные размеры, легко помещается в рюкзак с ноутом и на столе не загораживает обзор. Отличный звук, приятный дизайн.

user

Задоволена покупкою! працює класно, повністю відповідає заявленим характеристикам!

user

Мікрофон нормальний, легкий, шнур -1.20 cm

user

Хороший мікрофон, передає досить якісний звук, має приємний зовнішній вигляд, правда трохи щ настройками потратив часу, але працює, повністю відповідає своїй ціні, має довгий шнур, перехідник.

user

Хороший мікрофон, по якості не дуже але, за таку суму дуже хороший, для домашнього використання чудово підходить. Ціна-якість, але працює вже довго.

user

Чудовий мікрофон. Дивилися різні варіанти. Зупинили свій вибір саме над цією моделлю. Беріть не пошкодуєте

user

Микрофон очень стильный, удобный. Кнопки работают отлично, пришёл целым и невидимым.

user

В наш час дзвінки через інтернет стало настільки популярним і простим, що мати друзів на іншому куточку світу – це вже не новина. Для цього лише потрібно мати підключення до інтернету, мікрофон та веб камера у разі необхідності відео дзвінків. Поговоримо про мікрофони, а саме про їх якість та різновиди, адже дуже важливо щоб ваш співрозмовник добре вас чув. Мікрофон купити не проблема, головним питанням в цій справі є його вибір. Тож на цій сторінці ви дізнаєтесь які бувають мікрофони для комп’ютера та зможете вибрати необхідну для себе модель.

Який купити мікрофон для свого комп’ютера

На якість мікрофонів для комп’ютера впливають такі характеристик як чутливість, діапазон частот, направленість та звуковий тиск. Чим кращій мікрофон, тим він буде дорожчий. Також якість мікрофона залежить від виробника, тому в нашому магазині ви можете знайти моделі тільки від відомих виробників. Для полегшення вибору розглянемо різновиди комп’ютерних мікрофонів:

  • Вбудований – такі мікрофони вбудовані в панель ноутбука та мають погану якість сприймання звуку. В момент розмови буде чутно сторонні звуки;
  • Настільний з підставкою – недорогий варіант мікрофонів, але один з популярних видів;
  • навушники з мікрофоном – переважно вибір геймерів. Зручно використовувати під час гри: руки вільні й не треба сидіти в одному положенні;
  • Мікрофони типу «пушка» - дорогий варіант, але дуже якісний. Уловлює звук направлений конкретно на нього, з таким мікрофоном сторонні звуки не дратуватимуть вашого опонента;
  • Мікрофони типу «петличка» - перемагає по зручності, адже його можна прикріпити на одежу за допомогою кріплення-прищіпки, а їх якість майже завжди висока.

Замовляйте мікрофон для комп'ютера на сайті mta.ua

В інтернет магазині MTA.UA ви можете купити комп’ютерні мікрофони від відомих виробників, по вигідній ціні. Також ви завжди можете замовити потрібну вам модель по попередній оплаті, для цього вам достатньо лише подзвонити нам. MTA.UA здійснює доставку мікрофонів по всій Україні (Львів, Харків, Чернівці, Луцьк, Тернопіль, Київ, Житомир, Дніпропетровськ, Черкаси, Одеса, Полтава та інші міста).