з 09:00 до 21:00

Монітори

}

Відгуки про товари

Користувався монітором 2 години. За цей час так і не зміг побороти криві шрифти. Системник не старий (на Core i5-7400). Підлючав через HDMi-кабель від Xiaomi Mi Box 3 до материнки MSI B250M PRO-VH (через інтегроване відео). Windows 10 свіжовставнолено з офіційної утиліти, драйвери з Windows Update, пізніше з оф. сайту материнки. Ніякого лівого кривого софту. Розширення рідне 1920х1080. Прочитав і перепробував купу мануалів в інтернеті, а шрифти все одно драбиною (не плутати з жирними пікселями). Дискомфорт дикий при будь-якій роботі.Пізніше підключив 2k монітор IIYAMA XUB2796QSU-B1. Казка! Все супер.

user

Брал в 2020 году за 14900 грн. Тогда это было недешево. Поэтому когда с 4-5 раза наконец удалось взять монитор без битых пикселей, удивление от такого количества брака за такие деньги было немалым. Глаза за весь день вообще не устают.Изображение четкое, богатое цветами, но без яда как на некоторых Самсунгах.Что в мониторе сильно не нравится так это очень медленное пробуждение - более 10 секунд. Второй TFT монитор включается за секунду после движения мыши. Смотрел много форумов по этому поводу и похоже нормального решения нет (кроме как отключить выключение). В некторых мониторах есть возможность отключить deep sleep, в этом мониторе отключить глубокий сон нельзя.

user

Для CS:GO добрий варіант. Перше враження монітор супер після старого філіпс24 це просто бомба.

user

Монитор сделан очень качественно. В игровом стиле. Картинка крутая на нем и ножка хорошая. Даже придраться не к чему. Монитор очень достойный и топовый, 27 мне очень зашёл. Рекомендую к покупке

user

Идеальный набор портов, можно подключить хоть к новому, хоть к древнему компьютеру. Немного неудобное расположение кнопок настройки (сзади экрана), но к ним редко надо лезть.

user

Велика заслуга компанії, що монітор прийшов без битих пискелів або засвітів. Доставка за 3 дні, менеджери ввічливі і допомагали коли були сумніви, навіть у вечірній час. Коробка лежала у якийсь воді на протязі довгого часу, бо навіть поросла із середини, думав хана монітору але пронесло.

user

Буду ждать другие подобные модели

user

Очень неплохая модель для непрофессионального использования. Офисная работа, просмотр интернетов и фильмов, игры, в том числе с высокой динамичностью - все на отлично.

user

Покупать этот монитор в 2021 полный провал. Хоть он и компактный, с неплохим дихайном и устойчивой подставкой все остальное у него хромает. Разрешение не фулхд, матрица ТН, время оеакции аж 5 мс, частота обновления 60 Гц, разъемов немного. Через два часа работы за ним выпадают глаза и дико болит голова. С такой ценой уже лучше докинуть гривен 400-600 и купить с защитами для глаз и матрицей ИПС.

user

Монітор – це пристрій, призначений для виводу графічної інформації. Жоден персональний комп'ютер нашого часу не був би таким популярним, якби не давав змоги користувачу отримувати графіку і взаємодіяти з нею. Саме завдяки комп'ютерним моніторам користувачі можуть грати в ігри, переглядати сторінки в інтернеті, використовувати текстові і графічні редактори, а також виконувати тисячі інших важливих функцій.

Розробники не стоять на місці і створюють все потужніші моделі, кожна з яких має певні особливості та відповідає вимогам певної групи користувачів. В 21 сторіччі стали актуальні не тільки звичайні екрани з мінімальною кількістю властивостей, але й геймерські, мультимедійні і навіть професійні монітори, заточені під найрізноманітнішу діяльність. Який монітор купити – залежить тільки від вас.

Підібрати оптимальну модель легко, якщо знати її властивості та особливі риси.

Основні характеристики монітора

В першу чергу необхідно звернути увагу на основні характеристики монітора, без яких правильний вибір майже неможливий і буде швидше «пальцем в небо», ніж вірним рішенням. Саме тому потрібно ознайомитись з такими критеріями, як:

 • Передача кольору. Чим більший показник передачі кольору – тим яскравіша та реальніша буде картинка на екрані. Компроміси в цій характеристиці призведуть до небажаного ефекту у вигляді зіпсованих кольорів і неправильного сприйняття картинки на екрані.
 • Кут огляду. Чим більший кут огляду запропонований виробником, тим менше проблем при використанні монітора буде під будь-яким ракурсом огляду. Моделі з невеликим показником необхідно постійно «підправляти» під себе власноруч.
 • Контрастність. Існує динамічний та статичний показник. Найпростіше обирати по другому критерію по стратегії «чим більше – тим краще». Наразі існують моделі з рівнем контрастності від 2 до 800 мільйонів.
 • Час відгуку. До 5 мс – оптимальний показник для фільмів, мультимедійних розваг та ігор. Більше 5 мс підходить для роботи з документами та браузером. Для ігрових та мультимедійних цілей монітори з затримкою більш ніж 5 мс не підходять, адже можливі підвисання зображення на динамічних сценах.

Матриця

Види моніторів поділяються в залежності від їхнього типу матриці. Це – одна з найголовніших характеристик, адже саме вона вирішує ціль його придбання та можливості використання. На сьогоднішній день існують такі типи:

 • TN-Film – найкраще підходять для офісу або неспішної роботи з текстами та браузером.
 • IPS – для роботи в векторних редакторах та для обробки фотографій.
 • AMVA – відрізняється чудовою підсвіткою та глибиною чорного кольору.
 • MVA/PVA ідеально підходить для тих, хто займається схемами та іншим плануванням.
 • PLS – недорогі, але дуже яскраві монітори з великим кутом огляду.
 • LED – одні з найрозповсюджених сучасних різновидів, які виграють по щільності пікселів, яскравості кольорів, контрастності, деталізації та іншим параметрам.
 • Edge-LED – створені для максимального заглиблення у віртуальну реальність та 3D-зображення.

Розміри

Щоб правильно обрати розміри моніторів, спочатку необхідно визначитись із потребами та кількістю вільного місця на робочому столі. Популярні діагоналі:

 1. 18-19″. Хороший вибір для тих, хто хоче просто і недорого. Найдешевші моделі в своїй категорії, переважно без додаткових можливостей.
 2. 22-23″. Для більшості користувачів – найоптимальніший варіант. З такими моніторами користувач може виконувати більшість задач: грати, читати, дивитись фільми.
 3. 24″ і більше. Категорія для вимогливих професійних завдань. Такі монітори демонструють максимальну роздільну здатність монітора, найсучасніші технології та бездоганну якість відображення.

Додаткові параметри

Монітори до комп'ютера можуть виконувати не лише своє пряме призначення. В багатьох моделях передбачено додаткові параметри, які спрощують користування та відчутно розширюють можливості. Серед подібного:

 1. Сенсорна поверхня. Дозволяє управляти функціоналом монітора за допомогою дотиків, подібно до сучасних смартфонів.
 2. 3D-ефект і віртуальна реальність. Популярна тема, яка відобразилась і на сучасних моніторах.
 3. ТВ-тюнер. Можливість поєднувати функції комп'ютерного дисплею і повноцінного телевізора.
 4. USB-концентратор. Завдяки йому користувачі можуть під’єднувати периферію через USB-порти.
 5. Динаміки. Спосіб заощадити кошти і простір на придбанні повноцінної акустичної системи.

 

Однозначної відповіді на питання про те, який монітор кращий, немає. Ви можете купити найкращу модель, спираючись на власні потреби. Ігровий, професійний, звичайний монітор – обирайте самостійно або порадьтесь з досвідченим консультантом. Магазини МТА працюють у Чернівцях, Львові та Києві. А замовлення на сайті mta.ua доставимо у ваше місто.