з 09:00 до 21:00

Монітори

- 6000 ₴
- 1700 ₴
Монітор LG 27UP850N-W 27
18999 ₴
20699 ₴
- 3000 ₴
Монітор AOC Agon AG274UXP
35999 ₴
38999 ₴
- 300 ₴
- 600 ₴
- 3600 ₴
- 6100 ₴
Відгуки про товари

класний монітор, усім рекомендую! ще й отримав корисний подарунок)

user

Подобається, що є режим LowBlue, який використовує інтелектуальну технологію для зменшення довжини хвилі шкідливого синього кольору.

user

Монитору обязательно нужно ставить профиль, хотя бы с сайта производителя (есть там драйвер), это решит проблему перенасыщенного красного в программах поддерживающих CMS, Photoshop и т.п. К сожалению во многих видеоплеерах CMS не поддерживается, соответственно будет перекраснено. в играх тоже, но в играх это практически не замечаешь.При работе с текстом, на белом фоне, яркость и контраст лучше ставить на 0. Кстати максимальная яркость почти 400кд.По большому счету единственная претензия к монитору отсутствие режима sRGB. Но если кто работает с цветом то знает как с этим бороться, а средний потребитель пережаренный красный и не заметит наверное (я лично не понимаю как это можно не заметить).А проблема с ножкой решается покупкой какой-нибудь хорошей VESA стойки или ноги (внимание! тут vesa 75mm).В целом за свои деньги вариант отличный, а в плане матрицы я бы сказал даже значительно лучше свой цены.

user

Вау эффекта не было, старый монитор тоже LG 2014 года 27 дюймов ,по качеству картинки на том же уровне с новым, захотелось просто больше диагональ. Плюс монитора технология AMD FreeSync,HDR10 в нём хоть и заявлен но особой разницы не видно.

user

История для тех кто решился его купить. После того как я купил долгожданный монитор, пару дней не включал его, так как монитор покупался для офиса. В общей сложности поработал за ним около недели. Что касается качества работы монитора и того как он работает с маком это просто космос. Однозначно ТОП за свои деньги. Монитор рекомендую

user

Монитор стоит своих денег, если изначально вам попался варик хороший.

user

монитор выполнен добротно известной и надёжной фирмой. диагональ на сегодня одна из самых оптимальных. матрица используется такая- что хорошо даже под углом видно, сочные цвета. есть встроенные динамики- звук так себе- но можно использовать как телевизор (звук как из банки). хорошая сборка, есть основные порты.

user

Есть крутые режимы, заводская калибровка и отменный внешний вид, супер как для повседневных задач так и для дизайнерской работы

user

Стоит своих денег. Если ищете недорогой монитор для общих целей и для работы с фото/видео, это - стоящая модель. Для такой диагонали лучше брать побольше разрешение. Но если бюджет ограничен, на этом тоже хорошо работать.

user

Монітор – це пристрій, призначений для виводу графічної інформації. Жоден персональний комп'ютер нашого часу не був би таким популярним, якби не давав змоги користувачу отримувати графіку і взаємодіяти з нею. Саме завдяки комп'ютерним моніторам користувачі можуть грати в ігри, переглядати сторінки в інтернеті, використовувати текстові і графічні редактори, а також виконувати тисячі інших важливих функцій.

Розробники не стоять на місці і створюють все потужніші моделі, кожна з яких має певні особливості та відповідає вимогам певної групи користувачів. В 21 сторіччі стали актуальні не тільки звичайні екрани з мінімальною кількістю властивостей, але й геймерські, мультимедійні і навіть професійні монітори, заточені під найрізноманітнішу діяльність. Який монітор купити – залежить тільки від вас.

Підібрати оптимальну модель легко, якщо знати її властивості та особливі риси.

Основні характеристики монітора

В першу чергу необхідно звернути увагу на основні характеристики монітора, без яких правильний вибір майже неможливий і буде швидше «пальцем в небо», ніж вірним рішенням. Саме тому потрібно ознайомитись з такими критеріями, як:

 • Передача кольору. Чим більший показник передачі кольору – тим яскравіша та реальніша буде картинка на екрані. Компроміси в цій характеристиці призведуть до небажаного ефекту у вигляді зіпсованих кольорів і неправильного сприйняття картинки на екрані.
 • Кут огляду. Чим більший кут огляду запропонований виробником, тим менше проблем при використанні монітора буде під будь-яким ракурсом огляду. Моделі з невеликим показником необхідно постійно «підправляти» під себе власноруч.
 • Контрастність. Існує динамічний та статичний показник. Найпростіше обирати по другому критерію по стратегії «чим більше – тим краще». Наразі існують моделі з рівнем контрастності від 2 до 800 мільйонів.
 • Час відгуку. До 5 мс – оптимальний показник для фільмів, мультимедійних розваг та ігор. Більше 5 мс підходить для роботи з документами та браузером. Для ігрових та мультимедійних цілей монітори з затримкою більш ніж 5 мс не підходять, адже можливі підвисання зображення на динамічних сценах.

Матриця

Види моніторів поділяються в залежності від їхнього типу матриці. Це – одна з найголовніших характеристик, адже саме вона вирішує ціль його придбання та можливості використання. На сьогоднішній день існують такі типи:

 • TN-Film – найкраще підходять для офісу або неспішної роботи з текстами та браузером.
 • IPS – для роботи в векторних редакторах та для обробки фотографій.
 • AMVA – відрізняється чудовою підсвіткою та глибиною чорного кольору.
 • MVA/PVA ідеально підходить для тих, хто займається схемами та іншим плануванням.
 • PLS – недорогі, але дуже яскраві монітори з великим кутом огляду.
 • LED – одні з найрозповсюджених сучасних різновидів, які виграють по щільності пікселів, яскравості кольорів, контрастності, деталізації та іншим параметрам.
 • Edge-LED – створені для максимального заглиблення у віртуальну реальність та 3D-зображення.

Розміри

Щоб правильно обрати розміри моніторів, спочатку необхідно визначитись із потребами та кількістю вільного місця на робочому столі. Популярні діагоналі:

 1. 18-19″. Хороший вибір для тих, хто хоче просто і недорого. Найдешевші моделі в своїй категорії, переважно без додаткових можливостей.
 2. 22-23″. Для більшості користувачів – найоптимальніший варіант. З такими моніторами користувач може виконувати більшість задач: грати, читати, дивитись фільми.
 3. 24″ і більше. Категорія для вимогливих професійних завдань. Такі монітори демонструють максимальну роздільну здатність монітора, найсучасніші технології та бездоганну якість відображення.

Додаткові параметри

Монітори до комп'ютера можуть виконувати не лише своє пряме призначення. В багатьох моделях передбачено додаткові параметри, які спрощують користування та відчутно розширюють можливості. Серед подібного:

 1. Сенсорна поверхня. Дозволяє управляти функціоналом монітора за допомогою дотиків, подібно до сучасних смартфонів.
 2. 3D-ефект і віртуальна реальність. Популярна тема, яка відобразилась і на сучасних моніторах.
 3. ТВ-тюнер. Можливість поєднувати функції комп'ютерного дисплею і повноцінного телевізора.
 4. USB-концентратор. Завдяки йому користувачі можуть під’єднувати периферію через USB-порти.
 5. Динаміки. Спосіб заощадити кошти і простір на придбанні повноцінної акустичної системи.

 

Однозначної відповіді на питання про те, який монітор кращий, немає. Ви можете купити найкращу модель, спираючись на власні потреби. Ігровий, професійний, звичайний монітор – обирайте самостійно або порадьтесь з досвідченим консультантом. Магазини МТА працюють у Чернівцях, Львові та Києві. А замовлення на сайті mta.ua доставимо у ваше місто.