з 09:00 до 21:00

Ножі кухонні

Відгуки про товари

Задоволена покупкою! Саме те, що я шукала!

user

острый качественный с красивым строгим дизайном, резать им удобно

user
user

Пробовал на домашней пицце. Возможно и удобнее, чем обычным ножом, но пилить пришлось, кажется, как обычно, по времени, может чуть быстрее. Если делаете пиццу с супер тонким тестом и без начинки - разрежет легко. А так, как функциональная игрушка - сойдёт

user

отличный нож для хлеба, хорошо режет хлеб, отлично изготовлен, лезвия не тупится, даже мягкий хлеб пока режет хорошо, изготовлен добротно, цена не высокая, размер умеренный

user

Купив собі декілька ножів Ардесто і цей в тому числі. Можу сказати, що за свою ціну ніж досить непоганий. В руці лежить зручно, довго не тупиться, виглядає солідно та взагалі зроблений досить акуратно, не виглядає як дешман з господарського магазину. Читав деякі відгуки покупців, мовляв у них ніж поржавів або прийшов після покупки вже іржавим... У мене такого з декількома екземплярами не виявилось. Цікаво що буде через довший термін, сподіваюсь без несподіванок.

user

Тонкощі приготування смачних страв залежать не лише від майстерності кухаря. Кулінарні шедеври неможливо втілити в життя без якісного кухонного приладдя. 

Топ найнеобхідніших та важливих аксесуарів очолюють кухонні ножі. Адже від якісної нарізки залежить апетитний вигляд і смак багатьох страв. Класичний набір містить: ніж для стейків; для нарізки сиру; хліба; риби, м’яса та овочів; для чищення овочів і фруктів; універсальний ніж. 

Всього існує 13 типів кухонних ножів різної конфігурації та вузького спеціалізованого призначення.

Основні кухонні ножі ("кухонна трійка")

Виробники кухонних ножів пропонують величезну різноманітність наборів для будь-яких кулінарних потреб. Проте, як новачкам цієї сфери, так і досвідченим поварам часто вистачає мінімального універсального комплекту. Мова йде про так звану “кухонну трійку”:

  • Шеф-ніж – основний робочий інструмент кулінара. Він зручний для роботи із м’ясом та рибою, відмінно справляється з нарізанням овочів та іншими завданнями. Цей ніж може легко замінити інші моделі завдяки своїй універсальній будові і розміру;
  • Зубчастий серрейтор. Цей тип кухонного інструмента призначений для нарізки хліба, фруктів та овочів. Зовні він нагадує пилку і може здатися агресивним. Проте, насправді такий ніж працює дуже делікатно та вдало підходить до роботи з м’якими продуктами;
  • Малий овочевий ніж. Головне призначення цього 6-8-сантиметрового пристрою полягає у чищенні фруктів та овочів.

Різниця леза 

Основна передумова якості кухонного ножа – матеріал його леза. Кращі виробники використовують для виготовлення своєї продукції сплав заліза з вуглецем. Лезо із цього матеріалу гнучке і, водночас, тверде; легко загострюється, повільно зношується. Такі сталеві ножі найбільш якісні серед конкурентів цієї сфери. 

Популярним сегментом є і керамічні леза. Вони вимагають дбайливого поводження та спеціального заточування. Кераміка успішно та без крихт нарізає хліб, проте з іншими продуктами вправляється не настільки вправно як сталь. 

Типи сталі кухонних ножів

Металеві кухонні інструменти посідають топові позиції у виборі користувачів. 

Сталь, з якої виготовляють саме кухонні ножі – це сплав заліза, вуглецю та ще ряду компонентів. Формула цього матеріалу, рівень його загартування і термообробки визначають властивості майбутнього ножа, його функціональні характеристики, довговічність та інші показники якості.

Важливі параметри ножової сталі:

  • твердість – демонструє стійкість сплаву до деформацій під час застосування. Від цього показника залежить довготривалість експлуатації леза; найтвердіша сталь містить високий відсоток вуглецю та інших добавок;
  • міцність – означає, наскільки сталь стійка до відколів і крихкості під час роботи із твердими продуктами;
  • стійкість до зношування – характеризує витривалість леза до стирання під час нарізки;
  • стійкість до корозії – показник рівня витримки зовнішнього впливу рідин, кислот та інших речовин.

Найкращі ціни на набір кухонних ножів

Обрати вдалий та якісний інструментарій завжди можна в каталозі інтернет-магазину МТА. Моделі кухонних ножів брендів RINGEL, TRAMONTINA, Ardesto та ін. приваблюють користувачів надійністю функціоналу і доступною ціною від 58 грн.