з 09:00 до 21:00

Телефони та смартфони, Серія: samsung galaxy a325 a32

- 500 ₴
- 500 ₴
- 500 ₴
+1
- 500 ₴
+1
- 500 ₴
+1
- 500 ₴
+1

Відгуки про товари

user

Всегда любил компактные телефоны, однако сейчас выбор достойного компактного устройства невелик. Очень обрадовался выходу данной модели. Пользуюсь уже неделю и все устраивает. Есть минусы, но они все перекрываются большими плюсами. Рекомендую его для людей, которые устали от "лопат". Характеристики смартфона отличные.

user

Купила на сайті цей смартфон. При заказі уточнила наявність в ньому NFC, менеджер запевнила що є, але нажаль його немає. Ситуація не зовсім приємна, тому що виходить що менеджер обманула. На сам телефон нарікань поки що немає.

user

Телефон хороший, зарядку тримає досить довго, фото виходять чіткі, головне правильно налаштувати всі ефекти. Користуюсь вже 4 місяць не глючить, все працює. Єдине після попереднього телефону звук не такий гучний, у порівнянні з минулим.

user

Багато відгуків, але жодногт про нагрівання телефона. Зовсім не конюмфортно тримати в руці, при тому, що ніяких складних задач не виконує. Може треба прошивку? Або мені такий попався. За таку ціну - я розчарований

user

128 Гб. вбудованої, на такого звіра? І всього 8 Гб. оперативки? Ви серйозно?! В такому разі його ціна в 2 рази переоцінена!

user

Замінив старий добрий А3 2017 року на цей телефон. Користуюся Samsung вже років 15. За декілька днів недоліків саме по телефону не виявив. Відсутність зарядки звичайно недолік, але то більше по комплектації. Також я звик до менших телефонів, але то тендеція ((. Досить гарна автономність. За ~1 добу дуже активного використання (оновлення ПЗ, інсталяція всього , що треба, розваги з камерю, тощо) заряд знизився з 100% до 63%. Все працює плавно і швидко.

user

Довго перебирав, та вибирав, що взяти. Але якось саме собою натрапив на цю модель і не вагаючись взяв. Вибирав між снепдреганами, але цей медіатек не відстає від тих. Ризикнув. Узяв саме Forest Green і не прогадав, дуже виразно виглядає. Магазин спрацював на тверду п'ятірку (та й не перший раз вже тут беру). AMOLED ні яким шимом не косячить, яскравий та великий екран. Не привично до дактилоскопа, але то таке вже. Головне, що не на дисплеї. Зразу прилетіла обнова мую на 13 версію. Не звично, що в шторці немає чомусь швидкого вимкнення wi-fi, не зручно буде вимикати по необхідності. Якось не зручно встановлювати свої мелодії на рингтони, так і не зрозумів поки, де лежить системна папка з ними. Ну то таке. З часом розберусь. Телефон коштує свого, при чому на перспективу.

user

Купила це чудо 3 дні тому, все подобається. Перед тим був Samsung Galaxy M12 як небо та земля.

user

Телефон нравится,в целом все круто. В первые использую ксяоми,мне все нравится.

user