з 09:00 до 21:00

Мясорубки

- 1900 ₴
- 2500 ₴
- 2400 ₴
- 2100 ₴
- 1700 ₴
Відгуки про товари

хорошая мясорубка и места не занимает пол кухни пока не купили эту, пользовались старой бабушкиной и крутили долго и мучительно тут кнопочку нажал и она быстренько все делает сама

user

Отличная мясорубка, цена-качество. Мощности хватает для любого мяса, нож острый, фарш получается красивый!

user

Купили не давно. Остались довольны. Быстро и качественно перемолола 1 кг, свенину и говядину. Мыть то же удобно.

user

Найоптимальніша комплектація на ринку, все є що необхідно, немає нічого лишнього.

user

М'ясорубка призначена для приготування фаршу з м'яса, овочів та інших продуктів. Вони бувають механічні (ручні) і електромеханічні. Прилад з легкістю можна використовувати і для приготування борошняних виробів: локшини будь-якого виду, печива. Орієнтири при покупці м'ясорубки. М'ясорубка електрична більш продуктивна, ніж ручна. Від одного до чотирьох кілограмів м'яса за хвилину - такий діапазон прокручування. Щоб купити правильну м'ясорубку, потрібно враховувати:

  • потужність кухонного приладу;
  • функціональність - наявність різних насадок;
  • практичність корпусу - метал або пластик;
  • тривалість гарантії від виробника;
  • доступність ціни.

Щоб покупка обійшлася недорого, але вразила якістю, в варто звернутися в інтернет-магазин MTA.UA. Вибрати тут електром'ясорубку не складе труднощів. В каталозі - десятки моделей цього кухонного обладнання: з кріпленням приладу до столу і надійно стоять на поверхні. З якісного пластику і нержавіючої сталі.

М'ясорубки в інтернет-магазині MTA.UA представлені широким асортиментом пристроїв. М'ясорубки легко купити онлайн на сайті або за телефоном +380 (98) 405-15-15, замовити доставку за вказаною адресою або оформити самовивезення з магазину.